SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>> Nowy doradca działu - wejdź, głosuj, komentuj <<<

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7720

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Witajcie


Decyzją zarządu działu Doping wyminione niżej osoby (kolejność alfabetyczna), zostały wytypowane do publicznej oceny w celu awansu na stanowisko 'Doradca działu Doping':


1. ArkusP

2. kamilplnk

3. Natan33



W/w osoby wg zarządu działu wyróżniają się wiedzą oraz aktywnością w dziale. Osoby te cechuje bdb podejście do użytkowników serwisu SFD w tym działu Doping.


Przez bliżej nie określony czas, będziemy dokładniej się przyglądać Waszej aktywności w dziale. Moderatorzy będą nad kandydatami pracowali w tle wg ustalonych surowych kryteriów, natomiast użytkownicy serwisu SFD & działu Doping mogą otwarcie udzielać się w tym temacie, oceniać prace w/w kandydatów. Mogą również zgłaszać uwagi, wstawiać cytaty z tematów, linki do tematów w których kandydat wybitnie się wyróżnił/pomógł jakiejś osobie lub w rozwiązaniu konkretnego problemu.

Dostępna jest również ankieta popularności kandydatów - jednak należy zazanaczyć że to nie na jej podstawie będzie ostateczna ocena - ilość głosów nie będzie decydująca także proszę się na niej nie skupiać, jest to po prostu dodatkowa forma wsparcia dla nas.


Zachęcam wszytkich do aktywnego udziału w rozwijaniu naszego działu.

Samych kandydatów zachęcam do wzmożonej pracy oraz zgłaszania własnych pomysłów które miałyby rozwijać dział pod względem merytorycznym oraz technicznym. Zauważalne są również dobre relacje pomiędzy Wami co zostało pozytywnie ocenione przez zarząd działu, tak więc czy to autorskie pomysły czy Wasze wspólne z pewnością będą oceniane jeszcze wyżej.


---
Komunikacja dotycząca tej sprawy powinna być zamieszczana wyłacznie w tym temacie. Wszelkie próby wpływania na wybór/ocene poprzez inne formy kontaktu z zarządem/moderatorem/użytkownikami serwisu wiadomo z czym będzie się wiązała, dlatego wszystkie niepokojące sygnały proszę kierować bezpośrednio do mnie.
2

doping & zdrowie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Informujemy, iż zakończyliśmy ocene kandydatów na stanowisko 'Doradca działu Doping'. Żaden z 3 kandydatów nie przeszedł weryfikacji ze skutkiem pozytywnym. Zachęcamy wszystkich stałych bywalców działu do wytężonej pracy w celu dalszego rozwoju naszego działu. Każdy kto będzie wyróżniał się z pewnością zostanie zauważony i oceniony.


(za 7dni temat zostanie usunięty)
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
A gdzie ja :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Gratki i powodzenia panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24322 Napisanych postów 68025 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537607
Zauwazalnie ich widac w tematach. Wiedze maja ogromna i zawsze mozna smialo ich zapytac.

Gratulowac!

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pan z wysp,będzie pierwszy. Sorry inni.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
O k***unia w szoku jestem :) niespodziewalem sie ale milo ze zostalem doceniony ja,oraz moja pomoc i wiedza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34999 Napisanych postów 89906 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940616
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam nadzieje, ze pozostali sie nie pogniewaja, ale swoj glos oddaje na Natan33. On i wielu innych bardzo mi pomagaja w moim 1-ym cyklu. Bardzo mi pomogl m.in. z tarczyca o czym mozna przeczytac w moim temacie i za co jestem Mu wdzieczny jak stad do Paryza ;) http://m.sfd.pl/50_lat_i_sterydy-t1157075-s39.html


Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-03-31 20:50:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
Głosuję na Natan33 ponieważ:
- ma ogromne doświadczenie z dopingiem
-jest bardzo aktywny w tym dziale
-chętnie dzieli się swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną
-widać w jego wypowiedziach chęć pomocy gdy ktoś ma problem
-kultura wypowiedzi
-nie jest arogancki jak wiele osób w tym dziale i nie piszę tutaj o pozostałych kandydatach, ich bardzo szanuję
-za samą formę powinien dostać moderatora a nie jakiegoś doradcę


Zmieniony przez - HIS w dniu 2018-03-31 21:08:09
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Bardzo fajna decyzja...
Jak do tej pory w/w osoby cechuje faktycznie fachowość i dobre wyczucie smaku oraz poczucie humoru.

Gratulacje Panowie !
P.s
Teraz jak kogos dopadnie deca dick to beda na was psy wieszać

Powodzenia !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1673 Napisanych postów 3699 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39211
O matko..sami sterydziarze! Ciężki wybór - każdemu się należy ale zagłosowałem na tego, co najmniejsze dawki bierze i prawie jest naturalsem !
4

POWERED BY ...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w ułożeniu cyklu

Następny temat

Drugi cyklon - proszę o poradę

WHEY premium