SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

>>> Nowy doradca działu - wejdź, głosuj, komentuj <<<

Wysłana -
.

Zmieniony przez - aDw w dniu 2018-04-02 13:26:43
Wysłana -
flex1976
aDw
Moderacja potrzebna do usuwania syfu i banowania idiotów , ale powiedzcie mi szczerze - po co komus pogrubiony nick i status doradcy czy Bóg wie czego ? Ja rozumiem zeby płacili za to , ale inaczej to ja tego nie rozumiem i jeszcze wymogi jakies typu wieksza aktywnosc itp śmieszne to troche tak jakby to mialbyc jakis prestiż czy co Natan to dorosły chłop i pewnie sam sie z tego smieje haha ale oddaje na niego głos , przyczynie sie do jego pogrubienia ! a co !

Zmieniony przez - aDw w dniu 2018-04-02 10:06:40

Nie wiem w jaki celu ten Twój post ? Może zazdrość ze Ciebie nie na na liście ?
Płacić może nie płaca ale suple w dobrych cenach mają

Zimny smingus dyngus ;)

Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-04-02 14:09:02
Wysłana -
Natan Natan wiadomo,

będziesz miał grubasie fejm na forum, czy jak to się tam mówi
Wysłana -
Natan 50%glosu a drugie 50 % Arkus
Wysłana -
Natan33
Wysłana -
aDw
Moderacja potrzebna do usuwania syfu i banowania idiotów , ale powiedzcie mi szczerze - po co komus pogrubiony nick i status doradcy czy Bóg wie czego ? Ja rozumiem zeby płacili za to , ale inaczej to ja tego nie rozumiem i jeszcze wymogi jakies typu wieksza aktywnosc itp śmieszne to troche tak jakby to mialbyc jakis prestiż czy co Natan to dorosły chłop i pewnie sam sie z tego smieje haha ale oddaje na niego głos , przyczynie sie do jego pogrubienia ! a co !

Zmieniony przez - aDw w dniu 2018-04-02 10:06:40

Sytuacja wyglada tak, ze doradca jest pierwszym szczeblem do dalszej weryfikacji, doradca nijako podlega moderatorowi i jezeli jest potrzeba to wybiera sie doradce i nadaje sie dodatkowo funkcje moderatorskie na dzial doping badz na wszystkie fora.
Wysłana -
Natan33
trzeba umieć się cieszyć z małych rzeczy

To wlasnie powtarzam mojej zonie...:D
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź