SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>> CzoŁo :-) <<<

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1430
Elo Witam wszystkich... mam taki malutki problem, a mianowicie kiedyś za młodych lat :D nauczyłem się pewnego nawyku... marszczę czoło... i trudno mi się od tego odzwyczaić... już samo automatycznie to robie... Jednak staram się ostatnio od tego odzwyczaić... ale niestety przez okres, który to robiłem ... zostały mi 2 krechy na czole... takie "zmarszczki" :/ Co mam robić oprócz odzwyczajenia się od tego... żeby czoło znóf było gładkie i ładne... teraz jest nieciekawe:/ a nie bardzo pasuje mi zapuścić dłuugą grzywkę:D
Co mi poradzicie?? Jenna Ty jesteś w tym dobra...
PoZdRo

TrEninG CzYni MiStRzA!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
w czym jestem dobra? w marszczeniu czoła hehe?
Te zmarszczki o ktorych piszesz to sa niestety zmarszczki mimiczne i watpie ze da sie z tym cos zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1430
Heh nie no... w tym dziale:D Ładna jesteś więc musisz znać się na urdzie :) No wiesz... jak przez jakiś okres nie marszczyłem to się troszkę zmniejszyły :D Może jakieś kremy i te sprawy? Hmm...

TrEninG CzYni MiStRzA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1956
Mam tez ten problem. ogolnie nie mam zmarszek, nawet mam mniej niz mlodsze ode mnie osoby. Tylko te dwie przeklete na czole - tzw. Lwie zmarszczki.
Jedyna rada na nie wydaja sie czeste masaze, w celu rozluznienia miesni, ktore czolo spinaja. Mozna tez sprobowac stosowac punktowo kremy przeciwzmarszkowe...ale to chyba nic nie da..bo to mimika, wiec masaze wydaja sie bardziej wskazane. Krem jednak bedzie zabezpieczal przed zaprasowywaniem sie. Jak sie stosuje taka kuracje to wyrazna poprawe widac tylko rano, ze wzgledu na to, ze w nocy masz rozluznine miesnie.
istnieje krem loreala na zmarszki mimiczne - biosvelox. Poleca sie go jednak osobom po 35 roku zycia. Wiec jeszcze jestesmy za mlodzi. Chyba, ze stosowac go punktowo..
coz..ja staram sie oduczyc marszycz brwi..ale chyba nie da rady. Jak sie skupiam zapominam i ... tygrysica ze mnie :P
przez caly czas pisania mialam zmarszczone ma nax..

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1430
Tygrysica powiadasz...:D Tylko widzisz, ja jestem 10 lat młodszy od Ciebie i już mam taki problem... więc jeśli będe tak marszczył przez 10 lat to może być nie dobrze :/ Ja sie powoli oduczam... kremów w zasadzie w moim wieku przeciwko zmarszczkowych nie ma sensu używać... może pogadam z dziewczyną o tych masażach Planowałem zapuścić grzywkę opadającą na czoło... ale jednak to nie to... Ty jesteś kobietą więc masz więcej możliwości pokombinowania np z fryzurą
Może ktoś inny ma jeszcze podobny problem i jakoś mu zapopiega?:D
Pozdro Jenna i Ewel

TrEninG CzYni MiStRzA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1956
Ale czy te Twoje zmarszki sa widoczne rano po spaniu?
ogolnie to jak 'takie miny stroisz' to ja po prostu masz. Ale o tym, ze zmarszka sie juz zrobila swiadczy fakt, ze nawet jak rozluznisz twarz (szczegolnie po snie) zmarszka znika.
U mnie zaczelo sie tak dziac jak mialam 23 lata. Najpierw pojawila sie lekka kreseczka z lewej strony. Byla wieksza, wieksza..ja przerazona. A w tamtym roku pojawila sie kreska z prawej strony.
Tworzenie sie zmarszczek jest uwarunkowane genetycznie. Mam mlodszego chlopaka - tylko torszke starszy od Ciebie. Pod oczkami ma wieksze zmarszczki ode mnie.
Kremy przeciwzmarszkowe sa wykluczone w Twoim wieku. W moim zreszta jeszcze tez.
Taka mloda buzke jak Twoja traktuj najzwyklejszymi kremami.Tylko i wylacznie nawilzajacymi. CHyba, ze masz problem z syfami, ja polecam Czysta Skora Garniera, ale jenna np twierdzi, ze jej nie sluzyl. Najlepiej postarac sie wiec o probki.

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1956
* mialo byc.....>Ale o tym, ze zmarszka sie juz zrobila swiadczy fakt, ze nawet jak rozluznisz twarz (szczegolnie po snie) zmarszka NIE znika.

Ja bardzo prosze, zeby mi ktos powiedzial jak sie zmienia swoje posty...nie mam pojecia gdzie to jest..w faq nie znalazlam. Z gory dzieki.

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
tuz obok nad swoim nickiem masz taka lupe mała obok profil klubowy i gg to wlasnie ta lupa pomaga na edytowanie wiadomosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1956
dziekuje jenna.

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
ależ prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9688
Na takie pojedyncze zmarszczki (wokol oczu, nosa ,na czole )czy bruzdy dobry jest sztyft Avonu-
" Anew - Line Eliminator " kosztuje chyba kolo 35 zl i rzeczywiscie wygladza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potas i magnez

Następny temat

Czysta Skóra - garnier

WHEY premium