SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[low carb] Dla fanów karkówki - <ciasto> %)%)

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Cześć,
dziś wycudowałem takie coś :





Wiedziałem, że będzie smaczne, więc strzeliłem parę fot.

Składniki:
500g karkówki mielonej(oczywiście na miejscu w sklepie)
4 jajka
3 duże pieczarki
1 papryka
1 cebula
1 główka czosnku(oczywiście można dać mniej)
2 łyżki koncentratu pomidorowego
30g otrębów pszennych/żytnich
sól, przyprawa do mięsa mielonego.

BTW średnio:
białko: ok.100g(zwierzęce)
tłuszcze: ok.120g
węglowodany: 10-15g

Przygotowanie:
1.Warzywa drobno kroimy, czosnek wyciskamy, mieszamy z mięsem, jajkami, koncentratem, otrębami i przyprawami.




2.Rozprowadzamy równomiernie na blaszce, uprzednio posmarowanej lekko smalcem i posypanej otrębami.




3.Pieczemy w 200 stopniach przez 40 minut i gotowe.




Smacznego.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
Bardzo fajny przepis odświerzę żeby nie przepadł. Już 2 raz przygotowyuje. Lecz dla estetyki polecam orębami już na uformowaną potrawę przed upieczeniem posypać również górę bo mi za 1 razem bardzo nie estetycznie to wyszło (wydaje mi się że tłuszcz z karkówki wyszedł do góry). Reszta cud. Odemnie sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
apetycznie wygląda...ale,jeżeli smakuje jak karkóweczka z grilla to ja chętnie coś takiego zrobię

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
troche przesada z ta karkowka w tym dziale...

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
a cóż złego jest w karkówce?
źródło dobrego białka i tłuszczu, na lc podstawa.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-09-14 14:10:59

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
No ja staram sie unikac tluszczow pochodzenia zwierzecego jak jestem na redukcji,ale skoro mowisz ze jest ok,to ok.

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
a czemu?
nie łącz ich z węglami prostymi i nie masz się czego obawiać.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 337 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4729
'Ciasto' z mięsa i to jeszcze karkówki , czy ja już jestem w niebie ? :P
SOG

To know your own limits, you must first know your foe's limit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14576
A serem zoltym nie pasuje posypac ;-( ??

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8717
Malinowa a co ty chcesz redukowac?

VeB!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Sluchaj no pewnie waze wiecej od Ciebie https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] Ze 2 lata temu w sumie tez dzieki sfd,utrzymalam waze o 12 kg mniejsza niz teraz Ze 2 lata temu w sumie tez dzieki sfd,utrzymalam waze o 12 kg mniejsza niz teraz Ze 2 lata temu w sumie tez dzieki sfd,utrzymalam waze o 12 kg mniejsza niz teraz[img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale szydera Gdyby mi niewiasta powiedziała, że waży więcej ode mnie to bym się załamał
A to ciasto z karkówy pewnie sobie zrobię
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Owsianka zupełnie inaczej!!! (baza jajka, owsiane, mleko)

Następny temat

Pierś z indyka w sosie z cukini

WHEY premium