SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[dłonie] ratunku bolą kości i skrzypie ;[

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74
PYTANIE1
+witam MAM 16 LAT, otóż od dłuższego czasu bolą mnie kości w rękach dosłownie... przy ruchu i wogóle a najbardziej przy kontakcie z czymś zimnym wtedy bardzo ;[

+co z tym zrobić ? dodam że nie trenuje, nie dźwigam ciężarków itp własnie z tego powodu ;[

PYTANIE2
+taka nieciekawa sprawa... chodze na basen rozciagam się itp ale WE WSZYSTKICH STAWACH MI SKRZYPI co raczej w moim wieku nie jest normalne... kręgosłup, dłonie przy zaciskaniu pięści, staw łokciowy,kolanowy,skokowy i ostatnio nawet nadgarstki ;[

+często siedze przy kompie i nad książkami -rola ucznia ;-/ ale do tej pory przez tyle lat nie działo się tak co moze być przyczyną i jak to wyleczyć ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
cóż - najlepiej zrobisz jak pójdziesz dolekarza - tu cię nikt nie wyleczy ... taka jest specyfka tego zawodu

ktoś musi cię obejrzeć zbadać zrobić badania dodatkowe

co do twoich objawów to nic mi do głowy nie przychodzi

moze zauważasz coś jeszcze co jest nie tak
czy na coś chorujesz , bierzesz jaeiś leki ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74
pełnia zdrowia... a lekarz rodzinny "to normalne żebyś widział jak mi w kościach skrzypi... poprostu smarowidła nie ma i trze..." a ja na to co z tym zrobić do kogo się udać "nic się ie da zrobić" i tyle lekarz pomógł więc szukam lekarstwa tutaj bo naprawde ręce bolą od zimna... i ćwiczyć nie mogę przez to ;/

jak robiłem standardowe badania krwi to wszystko ok ASO OB it w normie ;] POMOCY :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
w stawach "skrzypi" jak brak płynu maziowego. hmm a nie przeszedles czasem zapalenia stawów ?? nie musialo byc ostre, nie wyszedles czasem zgrzany i nie ubrany na zimny wiatr który mógl Cie przewiac ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74
mogło tak być... a czy zapalenie stawów miałem to nie wiem... da się coś z tym zrobić ? jakoś tą maź uzupełnić czy coś :D ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
jesli jest wyleczone zapalenie to kaletki po pewnym czasie powinny produkowac takiej samej jakosci płyn i podobne ilosci. jesli nie jest wyleczone to trzeba nlpzami, zabiegami itd. ewentualnie masz moze początki jakiejś choroby ale nie mam pojecia jakiej. pochodz jeszcze po lekarzach jesli sie nasilą objawy.

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1959
z tego co dużo czytałem to GLUKOZAMINA jest dobrym patentem na uzupełnianie jakiejśtam chrząstki stawowej itp.. w każdym bądź razie wielu ludziom pomogła w tym podobnych problemach. możesz spróbować... 20 tabletek w aptece kosztuje coś chyba 5 czy 7 zł. będzie pisało żeby brać 3 tabletki dziennie ale bierz 2 bo 3 tabletki to dla starych ludzi .. mówie Ci to tylko jeżeli zechcesz spróbować.. bo zaszkodzić Ci to napewno nie zaszkodzi poza tym.. mozesz sobie poszukać (w wyszukiwarce rzecz jasna) informacji na temat tego "leku" i sam ocenić pozdrawiam i zrób coś z tym bo w tym wieku... (O_o)

..::Dwa Koła... Jedna Pasja::..
..::Two Wheels... One Passion::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
tak oczywiscie. glucosamina rozwiaze wszytskie problemy. ze tez wczesniej na to nie wpadlem

urwa w tym wieku taki stan moze byc spowodowany albo jakas choroba lub zapaleniem stawów i zadna glucosamina tego nie wyleczy, i co ma chrzastka stawowa do strzelania ??

a ból przy dotykaniu czegos zimnego moze (choc nie musi) swiadczyc o jakiejs chorobie reumatycznej

Zmieniony przez - everr w dniu 2006-01-12 08:35:14

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
nie wiem co ma zimno do ch reumatycznej

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
z tego co sie orientuje to osoby chore na reumatyzmi i te które przeszly zapalenie stawów (nie wszystkie) skarza sie na zwiekszenie dolegliwosci bólowych przy kontakcie z czyms zimnym, owianiu zimnym wiatrem itd

wiem ze chorych np. na rzs lekarze kieruja na krioterapie ale dopiero wtedy gdy zrobia z nimi wywiad na co ich stawy reagują bólem. jak wczesniej pisalem wszytsko zalezy od organizmu.

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miedź w tabletkach

Następny temat

[BRZUCH] UJĘDRNIENIE SKÓRY

WHEY premium