SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

[blog] Rafał Tsunami ;-)

Wysłana -
Cześć, obecnie mam przerwę. Ale wkrótce planuję powrót do regularnych treningów. Z kulturystyką już za pan brat wiele lat. Kiedyś nawet startowałem jako junior (około 10 lat temu):
Tutaj z Witkiem Pomećko, który wtedy wygrał . Ciekawe czy jest na forum, Witek halo???

Później wiele lat przerwy, na inne sporty... Na początku tego roku wziąłem się za siebie żeby przygotować co nieco na wakacje

A obecnie znowu nie ćwiczę, bloga będę tutaj prowadził głownie dla siebie. Kto chce ten poczyta.
Pzdr RS

Zmieniony przez - RafalSzrajnert w dniu 2017-10-26 11:49:32

Zmieniony przez - RafalSzrajnert w dniu 2017-10-26 11:51:05

Zmieniony przez - RafalSzrajnert w dniu 2017-10-26 11:52:03

Zmieniony przez - RafalSzrajnert w dniu 2017-10-26 11:53:34
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
czyli nie ćwiczysz, ale bloga będziesz prowadził ? hehe to dział treningowy, więc jestem ciekaw co tutaj się będzie działo ;)
powodzenia
Wysłana -
Cześć Banan, Ciebie to też ze sto lat nie widziałem. Blog zaczynam bo znowu wracam

Zmieniony przez - RafalSzrajnert w dniu 2017-10-26 12:00:19
Wysłana -
Witaj :) to trzymam kciuki i będę na pewno obserwował
Wysłana -
Wracaj do sportu
Powiedzenia, będę śledził
Wysłana -
Trzymam kciuki zeby owy powrot nie byl tylko chwilowa przygoda
Wysłana -

Waga 107-108 kg. Definicja jak na zimę całkiem ok. Zaczałem trenować partie raz na 5-6 dni. Wcześniej każda 2 x tydzień i to w superseriach.
1 dzień klata+plecy
2 dzień barki+ręce
3 dzień nogi
4 powtórka

Obecnie standardowy split ale bez dni wolnych. Na początku treningu w pierwszym ćwiczeniu typowa siłówka, poźniej już pumping. Ogólnie dużo serii.

Zmieniony przez - RafalSzrajnert w dniu 2018-01-06 22:20:37
Wysłana -
Banan
czyli nie ćwiczysz, ale bloga będziesz prowadził ? hehe to dział treningowy, więc jestem ciekaw co tutaj się będzie działo ;)
powodzenia

Ha ha, nic się nie działo
Wysłana -
no niestety :(
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź