SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 541853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Witajcie ponownie! Co się stało, że mnie nie było Ostatni wpis był w poniedziałek, ale to nie oznacza, że nie żyję Oznacza tylko tyle, że wtorek i środa były dniami nietreningowymi
Czyli te dni bez historii Po pracy w środę rozpoczęliśmy z Moniką urlop- zasłużony bądź nie, ale jednak Wyjechaliśmy na wieś do rodziców W planach był w czwartek treningu push- hiper.
Nie będę specjalnie opisywał, bo nawet nie notowałem ciężarów. Natomiast w siadach szło fatalnie, góra jak to góra nieco lepiej, ale też poniżej ambicji. Trening mocno przeciętny. Nie pomogła nawet zmiana otoczenia i trening na wyjeździe. Coś tam sobie 'przypozowałem' po treningu.







Niestety odpuściłem cardio. Tzn odrazu po treningu. W planach miałem je wykonać popołudniu, ale niestety pogoda była kiepska, samopoczucie w sumie również.


Kolejny dzień to piątek, gdzie grafik był napięty. Z samego rana udałem się do babci by pomóc jej sprzątać po remoncie. Mycie okien, szafek, podłogi. Z godzinki zeszło. Byłem też umówiony z naszym forumowiczem Fedorem na wspólny trening Już kiedyś mieliśmy go odbyć, ale wtedy jakoś nie wyszło. Tym razem Fedor znów był w kraju i się udało
Fedor robił FBW, ja Pulla siłowego.
Zacząłem od ciągów, które zrobiłem raptem do 120kg, a Fedor kilka serii siadów.
Dalej drążek podchwytem do 30kg, Fedor chyba WL.
Ja wiosło hantlą do 47,5kg, Fedor wiosłował sztangą.
Ja kończyłem wiosłować, gdzie Bartek wrzucił sobie trochę barków.
W tym samym czasie zrobiliśmy bicepsy, a na koniec ja szrugsy, a Bartek triceps.
Zgraliśmy się na koniec i zrobiliśmy brzuch
Trening był dość fajny i intensywny. Całość zajęła nam ok 90min. Z tym, że tez pogadaliśmy trochę
Na sam koniec przy pożegnaniu zrobiliśmy sobie pamiątkową fotkę Myślę, że to nie ostatni nasz wspólny trening



Trening z Bartkiem, to nie koniec atrakcji w tym dniu. W planach było jeszcze wyprawienie rodziców w Bieszczady na weekend i wykorzystanie faktu, że chata wolna Zaprosiliśmy naszych przyjaciół Homstera z wybranką na grilla. Wpadło trochę karkówki, trochę kiełbaski, jakaś łycha ze szprajtem. Wg mnie miło spędziliśmy czas




Sobota to znów czas, gdzie rano poszedłem pomóc babci, popołudniu ogarnąłem jakąś szamę i na wieczór znów grill, tylko że z rodziną Moniki u niej w domu Tutaj już obszedłem się bez alkoholu

Podsumowując, w ogóle nie wypocząłem. Wróciłem dziś do Krakowa kompletnie nie wyspany. Jedzenia poza grillami leciało mało, więc dziś wleciała pizza hut, bo się okazało, że nie zrobiliśmy zadnych zakupów a niedziela wolna od handlu :/


2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020235
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
Dzięki Kuba za trening i gadke, jak coś to możemy złapać sie na koniec tygodnia jak planujesz być na miejscu pt lub sobota przed moim wyjazdem ;s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Niestety w Mielcu pojawiamy się dopiero w lipcu :/
Ale pewnie niebawem pojawisz się w Mielcu, więc nie wykluczone

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Tak to jest z tego typu urlopami, wraca się jeszcze bardziej niewypoczętym Tak samo będę miał po 2óch dniach w Krynicy
Ale przynajmniej coś się poruszałeś sprzątając u babci- dostałeś chociaż z 10zł na jakie cukierki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Ha ha Babcia przy innych okazjach jest na tyle hojna, że wystarczy na cały rok pomagania
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Coś o tym wiem! Babcie są wyjątkowe
Wstań w niedzielę na 8, będę w Plazie nogi robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Nie widzę szans W tym tyg cisnę wtorek-środa, piątek-sobota.
Niedziela wypada wolne, no i ta godzina ))

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
19.06.2018- day ?

Nawet nie chce mi się liczyć, który to dzień Udało mi się zmusić dziś do treningu. A przez myśl wielokrotnie przechodziło aby treningu zaniechać. Fakt faktem, jestem ostatnio zmęczony. Słabo śpię, w pracy sporo roboty, kalorii w ostatnim czasie było nawet mniej niż powinno. Czekam na paczkę z SFD i wejdę chyba juz w końcowy etap redukcji. Pociagnę ją jeszcze 4-6 tygodni i trzeba będzie odżywić organizm. Zobaczymy ile uda się z tego wyciągnąć. Kraty na brzuchu pewnie dalej nie będzie, ale cóż zrobisz jak nic nie zrobisz Dziś zrobiłem pomiary i ogólnie powoli redukcja dalej idzie. Teraz już oszałamiających spadków nie będzie bo i skąd

Push- siła

Siady HB: rampa 5 do 70kg, 75kg/3, 80kg/3
WL: rampa 5 do 70kg, 75kg/3
Hantle na skosie: rampa 5 do 28kg
Hantle siedząc: rampa 5 do 20kg
Triceps: kilka serii

Interwały: 25/35 x 15
Cardio: 25min

Siłowo trochę słabiej, ale myślę, że jak teraz wrócę do trzymania michy to może trochę się poprawi. Wrzuciłem +10min cardio. Mimo, że siłowo słabiej to i tak odczucia po treningu dobre



1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93281 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
Chęci na makaron mi narobiłeś
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki

Wiecej