SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 545647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Może się gdzieś uda spotkać jak nie zasnę po obiedzie

Bo na cały dzien raczej nie wpadne jak już to okolice 14 godziny.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14673 Napisanych postów 53175 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400620
Spoko

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Parę próbek mi skombinuj

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14673 Napisanych postów 53175 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400620
Fit Weekend

Umówieni byliśmy na wyjazd o godzinie 8. Wszystko fajnie pięknie, ale okazało się, że dzisiaj jest PZU Cracovia Maraton obok mojego bloku
Tomek z Asią mięli przyjechać do nas zostawić samochód, ale nie mogli wjechać Więc jednak musieliśmy się spotkać u nich
Pogoda piękna, zajechaliśmy na miejsce i niestety, ale byliśmy zawiedzeni. Impreza z roku na rok się kurczy. Nie mówię o zawodnikach, ale jednak ilość stoisk maleje w zatrważającym tempie. 3 lata temu to była duża impreza, dziś to zawody z kilkoma stoiskami. Niestety, ale przyszły rok przerzucimy się chyba na FIWE lub jakąś inną imprezę, bo MP za rok będą pewnie lokalną imprezą :/
Spotkałem także Anubisa i zamieniliśmy kilka zdań na temat jego planów startowych na przyszły sezon
Po wybraliśmy się na burgera i zajechaliśmy na Rynek w Kielcach, ale niestety burgerownia Burger & CO- zawalona. Totalny brak miejsc. Galeria Echo zamknięta. Niestety zostało nam jechać do Krakowa i wstąpić do sprawdzonego Burgertaty!

Jutro zaczynam redukcję, więc trzeba było jakoś zaznaczyć koniec masy mocnym akcentem

Omlet






Czawaj sikający sobie na twarz


Burger




Zmieniony przez - georgu w dniu 2018-04-22 20:58:58
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Galeria echo powinna być czynna, ale tylko same lokale gastronomiczne, chyba ze po ostatnich ilościach odwiedzin i te pozamykali bo uznali ze się nie opłaca.

Potwierdzam impreza targowa słabiutko, spodziewałem się czegoś więcej.
2015 fajnie, 2016 też sporo wystawców, 2017 nie byłem, a teraz w niecałe 5 minut można oblecieć było wszystko.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14673 Napisanych postów 53175 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400620
Google wskazywały że zamknięta Echo :/

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14673 Napisanych postów 53175 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400620
23.04.2018- Redukcja dzień 1

A więc nadszedł czas kiedy skończyło się zajadanie się kaloriami- nie mówię, że będzie czysto! O nie, nie, nie! Najpierw radość z życia (jedzenia), a później efekty

Trening tak jak zakładałem wdrażam w życie push/pull!

Push- hipertrofia

Siady High Bar: 60kg/8 x 4
Prostowanie nóg na hammerze: 30kg/10 x 4
Wyciskanie hantli na skosie ~50*: 20kg/10 x 4
Brama dolna (technika wg Karola Małeckiego): 9kg/16 x 4
Wyciskanie hantli na barki: 16kg/12 x 4
Seria łączona, unoszenie w przód + bok: 8kg/16 x 4
Prostowanie ramion na wyciągu górnym ze sznurem: 27kg/10 x 4

Interwały: 20/40 x 10

Trening być może będzie jeszcze ewoluował i ćwiczenia będę zmieniał. To wszystko się okaże. Główne założenia to technika i trzymanie ciężarów. W treningach hipertroficznych moim celem jest wyjście ze strefy komfortu zakresu powtórzeń. U mnie strefa komfortu to 5-3 powtórzenia. Powyżej tego robi się zabawa Jako, że nie chcę tylko w zakresach 'hipertroficznych' się poruszać właśnie dlatego wybrałem push/pull, siła/hipertrofia.
W tym treningu ciężary dobrałem w punkt. Mimo tak małej objętości na poszczególne partie pompa była bardzo satysfakcjonująca
Wrzuciłem interwały w ilości sztuk 10. 20s wysiłku intensywnego i 40s o niskiej intensywności. Wywołało to prawie zawał Przez jakiś czas taką ilość zostawię, a dodawać będę jak redukcja się zatrzyma.
Co do jedzenia to ucięte zostało 300kcal.

Aktualny rozkład makro wygląda tak:

DT: 2735kcal, 165B/350W/75T
DNT: 2270kcal, 165B/200W/90T

Wiem, niejadek ze mnie

Jutro w planach Pull siła!

Smarketti






No i nuta na dziś Kaczor dla mnie rozwalił system swoją zwrotką. Jako, że nie jestem fanem New School to chętnie zamiast Białasa posłuchałbym tutaj kogoś innego


Zmieniony przez - georgu w dniu 2018-04-23 20:48:43
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94048 Napisanych postów 363870 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667365
Twoje kuponiki ,ja wczoraj jedna zdrapka za 30 zł i tysiak wydrapany

2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14673 Napisanych postów 53175 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400620
lodzianin1
Twoje kuponiki ,ja wczoraj jedna zdrapka za 30 zł i tysiak wydrapany


Bogatemu to i byk się ocieli Gratuluję Rafał!
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14673 Napisanych postów 53175 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400620
24.04.2018- Redukcja dzień 2

Jak powiedział (napisał), tak zrobił!

Pull- siła

MC Klasyk: rampa 5 do 120kg
Podciąganie na drążku podchwytem: rampa 5 do 30kg
Wiosłowanie hantlą: 30kg/8 x 4
Uginanie ramion z supinacją: 20kg/5 x 4
Allahy stojąc: 4 serie

Interwały: 20/40 x 7

Dawno nie robiłem ciągów, a raczej robiłem je nieregularnie i są efekty. Czułem się 'nieswojo' w tym ćwiczeniu. Muszę się wbić w tą technikę i myślę, że pomimo mniejszej kaloryczności powinienem pracować na tych powiedzmy 140kg. Drążek poszedł zaskakująco lekko Wiosło techniką Pana Jurka Szymańskiego. Uginanie z supinacją zostawiam, bo fajnie mi się pracowało w tym ćwiczeniu
Allahy, to wymyśliłem dziś Czasem na siłowniach są wyciągi z podparciem dla pleców i przyznam, że tak dużo lepiej pracował brzuch gdy zablokowałem sobie pozycję! Rewelacja
Interwały dziś zrobiłem na air bike'u. Dużo cięższa praca niż na zwykłym stacjonarnym. Więcej tego nie powtórzę, bo dmuchające powietrze dobrze na mnie nie wpływa podczas takiego wysiłku.

Teraz czekają mnie 2 dni wolnego. Następny trening piątek i sobota, a wieczorem w sobotę zbieramy się na weekend majowy na wieś do rodziców

Ryżanka z truskawkami


Tortilla






Dziś kawałek od Śliwy Czasem lubię posłuchać dobrego dissu!


Zmieniony przez - georgu w dniu 2018-04-24 20:53:07

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki

Następny temat

Posiłki z węglami złożonymi?

WHEY premium