SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- Trening na bazie 5/3/1 Boring But Big

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 545696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
To prawda, tym bardziej że większość burgerowni serwuje podobne kanapki
Pierwszy weekend kwietnia szykuje się nam zlot Food Trucków
Dziś miał być trening, ale wróciłem taki wymęczony z pracy, że położyłem się spać

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Mam tak samo jak wróce z roboty, zjem, położe się jakąś giercówe na fonie odpale zaraz mnie sen łapie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Ogólnie jak mam trening, to do domu wpadam się tylko przepakować, ale wczorajszy dzień był męczący + niedospanie z weekendu i zmęczenie się skumulowało. Już byłem bliski by iść na ten trening, ale na pewno nie był by on dobrej jakości.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Tak jak pisałem, wczoraj byłem bez mocy, niewyspany, bez humoru Podjąłem decyzję o dodatkowej dawce snu (wpadło dobre 90min) + jak na DNT wleciało więcej węgli To była dobra decyzja

20.03.2018

W pracy lekko nie było, kupa roboty i gdzieś do soboty-poniedziałku szykuje się sporo roboty. Ale damy radę
Dziś wleciały plecy z bicepsem. Jutro planuję klatkę z tricem, czwartek wolny i piątek wlecą nogi z brzuchem, a sobota lub niedziela barki

Podciąganie na drążku nachwytem Rampa 5 do 22,5kg, regresja na 5kg/max, 0kg/max- Poszło fajnie. W sumie przy regresach nie walczyłem na ilość powtórzeń, a bardzo zwolniłem fazy pozytywną i negatywną

Wiosło sztangą nachwytem Rampa 8 do 77,5kg, regres na 57,5kg/max x 2- tutaj już lekko waży

Ściąganie trójkąta górnego wyciągu do klatki 61kg/12 x 2, 52kg/12 x 2

Wiosło na hammerze z górną osią obrotu 27,5kg/12 x 4

Uginanie ramion z supinacją 12kg/12, 16kg/10, 20kg/6 x 2- Dużo nie dorzuciłem, bo raptem po jednym powtórzeniu do dwóch ostatnich serii, ale to nie ćwiczenie gdzie chodzi o progres

Uginanie ramienia z hantlą w oparciu o modlitewnik 12kg/8 x 4

Uginanie z gryfem łamanym gryf + 15kg/8 x 4

Przyznam, że trening bardzo dobry, bardzo miła pompa na ramionach






1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
21.03.2018

W pracy miałem się dziś zająć dokończeniem roboty w archiwum, którą rozpocząłem dobry tydzień temu. Wczoraj poinformowałem o tym naczelnika. Oczywiście dziś pojechałem do archiwum, nikt nic nie wie Idę więc do biur. Oczywiście bab, które się zajmują archiwum nie ma w pracy. Organizacja pracy na najwyższym poziomie
No nic wróciłem więc do swojego biura i zacząłem swoją robotę

Po pracy wleciała klatka z tricepsem

Wyciskanie hantli skos 45* Rampa 8 do 28kg; regresja na 18kg- wrzuciłem raptem więcej o pół kg, ale nie śpieszę się z progresją. Na kolejnym treningu planuję już zaatakować trzydziestki. Na ile ruchów się uda

WL Rampa 5 do 77,5kg- drugi lub trzeci trening na tym ciężarze. Idzie w hantlach to nie podpalam się w WL

Brama 20kg x 4

Trening klatki zakończony elegancką pompą. Spora ilość węgli w diecie jednak daje efekty siłowe i elegancką pompę

Push down 52kg/12, 61kg/10, 79kg/8 x 2- Ten push down idzie jak szalony. Jak zacząłem go robić to były problemy z 61kg na 8 powtórzeń, a te 79kg aktualnie ze sporym zapasem. Dobrze, że to nie jest realna waga, bo to już by było więcej niż moja waga

Francuz z trójkątem dolnego wyciągu 34kg/12 x 4

Jakoś ostatnio nie robiłem zdjęć szamy
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
23.03.2018

Wczoraj zap****** w pracy, więc był zaplanowany dzień wolny od treningu. Po pracy wstąpiłem do Żabki po paczkę od SFD, wróciłem do domu i 2h drzemki Po drzemce posiłek i jeszcze trochę pracy w domu. Wieczorem mieliśmy oglądać serial, ale jakoś tak wyszło, że jednak był wieczorek muzyczny

Dziś wcale luźniej nie było w pracy, ale byłem od rana nastawiony na ciężki Leg's day!

Siady High Bar Rampa 8 do 60kg, 70kg/5, 80kg/8
Wypychanie platformy wąsko 210kg/12 x 4
Prostowanie nóg na hammerze 20kg x 4 /16, /12, /12, /12
Uginanie nóg na hammerze stojąc 15kg/10 x 4

Trening był krótki, ale mega męczący. Siady powtarzałem ciężar z ostatniego treningu. Fajnie, bo miał mnie kto asekurować. Nie wiem dlaczego, ale te 80kg było jakoś większym wyzwaniem dla samej psychiki niż dla mięśni, Trochę dziwne, bo kiedyś się siadało 50% więcej i nie było wtedy takich obaw. Nie wiem. Gdzieś to siedziało w podświadomości
Wypychanie ciężko, ale podołałem
Prostowanie na hammerze tak mega dopompowało czwórki, że ja nie mogę Już po siadach i wypychaniu czwórki były spompowane, a prostowanie tylko to spotęgowało. Aż się boję tego jaka będzie pompa jak przyjdzie mi jeszcze podbić kcal
Ogólnie po prostowaniu miał być ciąg rwaniowy, ale nie było miejsca. Drugie podejście po uginaniu. Rozłożyłem już sztangę do ciągów, pierwsza seria i podchodzi trenejro, że oni tu będą mieć teraz zajęcia i musi mnie wyprosić z tego miejsca. No i h** bombki strzelił. Stwierdziłem, że szkoda się denerwować i zebrałem się do domu. Tym bardziej, że Monika już na mnie czekała, bo gdzieś od tygodnia śmiga ze mną na treningi. Tzn ona robi swoje, ja swoje ale zrobiliśmy zakład. Ma do czerwca zejść z wagą do 46kg. Jak zejdzie, to dokładam jej do jakiejś tam torebki, a jak przegra to kupuje mi coś na zalando (w granicach rozsądku )

Aha jutro w planach trening z Czawajem. Wlecą barki, więc bardzo możliwe, że coś nagramy Po treningu solo idę coś wciągnąć na mieście i muszę zahaczyć o pracę niestety :/




















Zmieniony przez - georgu w dniu 2018-03-23 20:39:10
3

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
też wziąłem dwa pudełka delicji

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Moje jest tylko jedno

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
24.03.2018

Trening z Tomkiem się odbył Niestety pojechałem na trening nie wyspany, bo wczoraj pocisnęliśmy 5 albo 6 odcinków The 100 i zeszło do 1 w nocy. Z Tomkiem byłem umówiony na 10. Trening wykonaliśmy w Fitness Platinium Solvay.

Wyciskanie hantli siedząc Rampa 8 do 26kg. Ostatnia seria 26kg, tylko na 4 powtórzenia. Regresja na 18kg i 14kg
Arnoldki 10kg/max x 4
Unoszenie w przód 10kg/10 x 4
Unoszenie bokiem 12kg/ 12 x 4
Unoszenie bokiem w opadzie 12kg/10 x 4
Unoszenie bokiem leżąc na ławce 45* 8kg/ 8 x 3
Szrugsy z hantlami 30kg/12 x 4

Fajny przyjemny trening. Trochę słabe światło, ciemno, sporo ludzi, temperatura taka dla mnie ni w p***e ni w oko Także co chwilę się rozbierałem i ubierałem
Po treningu wciągnąłem jakieś żelki i inne pierdoły i pojechałem na chwilę do pracy. Po drodze wstąpiłem umyć samochód, a wieczorem pojechaliśmy z Moniką na burgera

Wyciskanie hantli




Unoszenie przodem




Unoszenie bokiem




Unoszenie bokiem w opadzie












2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Co Ty się przebeirasz podczas treningu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki

Następny temat

Posiłki z węglami złożonymi?

WHEY premium