sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

[art] PIERWSZA REDUKCJA - PRZYGOTOWANIE DO DIETY.

Wysłana -
Przed aerobami dajesz Bcaa . Konsultacje tylko osobiste , brak czasu na online
Wysłana -
czacha1986
Zna ktos dobrego trenera który udzieli mi paru konsultacji online?

Poptrz na podpisy Moderatorów działów - Junior, Trening dla początkujących...
Wysłana -
Jeżeli szukasz trenera w celu treningu to lepiej szukaj dobrego w swojej okolicy . Online za dużo Ci nie pomoże , a suchy plan to sam sobie znajdziesz na forum .
Wysłana -
Zapytaj TomQ-Mag, domera.
Wysłana -
BCAA sugerowałbym zostawić tylko na okres przed i w trakcie treningu siłowego a niekoniecznie cardio. Nie są one wtedy konieczne.
Wysłana -
Ja bym chciała mieć dietę z ujemnym bilansem kalorycznym żeby schudnąć, czy trener personalny z siłowni może ułożyć dietę obliczając to wcześniej czy oni się tym nie zajmują? Wiem, że to jest dość drogie dlatego się zastanawiam czy tylko jednorazowo nie skorzystać z porady
Wysłana -
Sugerowałbym nie brać trenera "z łapanki" bo akurat jest na siłowni gdzie trenujesz, a poszukać w internecie, poczytać opinie i wybrać Twoim zdaniem najlepszego.
Wysłana -
Dzięki za radę ;)
Wysłana -
Nie można wszystkich wrzucać do jednego worka, ale na siłowni trudno o trenera z prawdziwego zdarzenia. W cenie konsultacji u trenera na siłowni spokojnie na http://potreningu.pl/ sobie wykupisz pakiet.
Wysłana -
Ciężko nam odpowiadać za kogoś. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, to najlepiej pytaj bezpośrednio u danej osoby.
Strona 14 z 14
Dodaj odpowiedź