SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[art] PIERWSZA REDUKCJA - PRZYGOTOWANIE DO DIETY.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 554738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Zapotrzebowanie kaloryczne wylicz ze wzoru a nie kalkulatorem:

http://potreningu.pl/articles/5255/zapotrzebowanie-kaloryczne-dla-wnikliwych- 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Dzięki

Marcel80

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41
Witam zaczynam redukcję i mam pytanie trening robię o 6 rano i teraz pytanie czy przed treningiem mam jeść śniadanie czy lepiej odpuscic i po treningu już normalnie wjechać z posiłkiem weg+białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jak Ci wygodniej. Nie da się zrobić dobrego treningu bezpośrednio po posiłku, więc albo musisz zjeść wcześniej, albo trenować na czczo. Jeśli wersja na czczo, to ostatni posiłek przed snem - bogaty w węglowodany.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Raczej nie będziesz wstawał specjalnie o 4 rano, więc zrób go na czczo i posiłek zjedz po treningu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 124 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19981
Świetny artykuł, ale mam jedno pytanko, jak to jest, skąd tyle sprzeczności z tym niejedzeniem po 18 ? A co jesli ktos je wszystko, ale juz po 18 nie, waga mu leci, w jaki sposób to ewentualnie może mu później zaszkodzić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Godzina 18 to wymysł z kolorowych gazet dla Pań, u mnie np to jest godzina 20, po prostu wtedy jem ostatni posiłek potreningowy i zamykam bilans. Jakbym o 18 zamknął to też by było ok.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 124 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19981
Czyli chodzi poprostu o to, żeby zjeść jakiś tam czas przed snem, a nie typowo się głodować o 18 tak ? A czy jeśli osoba je wszystko, ale ostani je o 18 godzinie i widać efekty np w wadze, że to spada.. To czy potem to możę się jakoś odbić, zaszkodzić czy co kolwiek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak w ciągu dnia mieścisz się w bialnsie to bez znaczenia czy zjesz ostatni posiłek o 19 czy o 22. Dobrze jedynie jest zjeść godzinę dwie przed snem by sie zaraz po jedzeniu nie kłaść spać.

Niektórzy opierają odżywanie o model IF przerywany post i np ustalają sobie okno 6-8 godzin i w ciągu tego czasu zjadają całe zapotrzebowanie a przez reszte nie jedzą

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Nie może. Ostatni posiłek zaleca się zjeść około 2 godziny przed snem. Aby nie iść spać głodnym.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oponka

Następny temat

Sos i ser biały - Dwa pytania

WHEY premium