SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[art] PIERWSZA REDUKCJA - PRZYGOTOWANIE DO DIETY.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 554747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 235
bardzo przydatne informację :) wielkie dzięki! ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 25
Czy redukcja z takim jadłospisem bedzie okej?
Zapotrzebowanie Ok 2300 kcal wiek 16 lat waga 70 kg cel 65 wzrost 183 cm
Śniadanie
2 jajka
Pomidor
Szklanka maślanki
Grzanka
2 śniadanie
Jogurt +orzechy włoskie /owoc(jabłko,gruszka)
Obiad
150 g kruczka/wołowina + jakies ww makaron ryż + warzywa
Kolacja
Ser biały półtłusty i pomidor ogórek
Codziennie pije dawkę bialka
Proszę o pomoc Niewiem xo dodać na podwieczorek :) w dni treningowe dodaje po treningu banana :) teraz sa wakacje jeżdżę na rowerze dziennie po 6-10 km :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
najlepiej załóż swój temat z wypełnioną ankietą i zrzutem odzywiania https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Załóż nowy temat i wrzuć dietę według opisu podanego w linku powyżej. Poza tym niezbędna będzie również ankieta działu (z tego samego linku).

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 235
A czy ktoś pomoże w rozpisie diety dla 23 latki? wzrost 165, waga 55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699695
Możesz skorzystać z pomocy serwisu potreningu pl. lub próbować ulozyc samodzielnie i wstawić nam do poprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
pewnie tak ale to w głównym dziale z wypełniona ankieta lub dziale ladies, ale musisz dać jakiś punkt zaczepienia od zera nie bardzo. Chociaż obecny stan odżywiania zaprezentować.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Załóż nowy temat. Wklej tam wypełnioną ankietę działu i dalej już pokierujemy Cię co zrobić.

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8395
Witam. Chcę na poważnie zabrać się za dietę redukcyjną. Jest 1 w nocy a mi się już wszystko w głowie miesza od przeczytanych wszelakich artykułów dot. diety redukcyjnej. I teraz moje pytanie jest bardzo szybkie i krótkie, bo w sumie tego chyba nigdzie nie wyczytałem. Mianowicie. Wyliczyłem sobie, że żarcie powinno na cały dzień wynosić 2829kcal. A ja nie wiem, czy jechać typowym standardem na makro na zasadzie 30%białko, 50% węgle i 20% tłuszcze? Czy może 35%białko, 40%węgle i 25% fat. Z góry dziękuję panowie i panie za odpowiedź :)

PS. Dorzucam michę jaką stworzyłem. Poza tym to mam 186 wzrostu, około 103 kg, prawie 29 lat i około 23% fatu. Trening 4x w tyg 5x5. I zastanawiam się czy jeszcze po każdym treningu nie dorzucić orbitreka po 25 minut. Ale nie wiem czy to nie będzie za dużo :/ Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)





Zmieniony przez - Asaroth_88 w dniu 2017-07-18 02:13:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699695
Załóż swój osobny temat z wypełniona ankieta .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oponka

Następny temat

Sos i ser biały - Dwa pytania

WHEY premium