SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ Biodra, Uda, Pośladki ? ] - Powrót wielkimi krokami na SFD!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5523

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Płeć

Mężczyzna

Waga

102

Wzrost

192

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

zdjęcie

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Przerwy w pracy do rozplanowania. Generalnie 2 w ciągu dnia po 30minut. Spanie różnie, praca od 9-21 więc tak około 24:00-1:00. Trenuję różnie czasami do południa, po południu jak i również po pracy na rowerek!

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

siłownia - bardzo dobrze zaopatrzona. Dużo wody w ciągu dnia nawet do 3-5 litrów. Nic innego nie wchodzi w grę. Alkohol? Okazjonalnie, a że okazja co weekend...

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

o tym wyżej.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

brak przeciwskazań, zdrowy jak ryba!

Stosowana lub planowana suplementacja

o tym również wyżej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1791
Witam,
na początek chciałbym podziękowac wszystkim, którzy dopingowali i wspierali mnie przez lata na tym forum i dzięki temu schudłem ze 118KG na 81KG! -( w tym momencie jest 102KG ale o tym dalej) spodnie spadły do rozmiaru marzeń - do tej pory zakładając spodnie z przed 2 lat spadają - co widać ogromny postęp. Niestety nie jest to co już było
parę kilogramów przybyło, nogi przytyły, tyłek, biodra, uda, czyli to z czym miałem od zawsze największy problem!
Góra szczupła, ręce szczupłe, a dół nieproporcjonalny do góry. Biodra na równi z barkami, a uda praktycznie złączone razem.
Znajomi jak i rodzina stwierdziła, że "rozwaliłem" figurę na siłowni... zaprzeczam, ale prawda w oczy kole. Niestety.

Postanowiłem się zapisać na siłownię, aby w końcu złapać trochę masy na górę, ponieważ mimo tego że dużo schudłem to na górze były kości a dół idealny.
Rzeczywiście po roku czasu widzę, że klatka się ładnie rozrosła - koszule co niektóre już za ciasne, biceps minimalnie podskoczył ale nogi... tyle się o nich nasłuchałem więc zacząłem ostro je "katować" trening aerobowy + siłowy, odżywki Kreatyna po pół roku ćwiczeń monohydrat, później jabłczan, carbo, BCAA i mamy efekt niespodziewany. Miały być takie jak były tylko po prostu umięśnione, efekt wyszedł masakryczny.
Spodnie z rozmiaru 34 / 34 wpadły na 36 / 36 :/ a powinny być tak na prawdę 38 co by nie było tak tego widać...
Nie wiem czym to jest spowodowane, być może tym że zmieniłem pracę na tryb " księgowego po 12h dziennie " - na szczęście są dni wolne tak że w każdy dzień uprawiam sport. Jak nie siłownia to na basen, rowerek, bieżnia, bieganie wieczorem co jakiś czas - czasami aż ludzie zwracają mi uwagę że przesadzam.
Inaczej mówiąc dążę do figury w kształcie litery " V " . Ale czytając tematy podwieszane \;odchudzając się to chudniemy z całego ciała - tak że z góry nic już ze mnie nie zostanie :/ o co się najbardziej boję - nie wiem czy da się jednocześnie robić masówkę góry i przy czym spalać dół. Inaczej mówiąc połączenie kreatyny + spalacza do czego już dochodziło nie raz. Cena akurat w tym przypadku nie gra roli - jeżeli będziecie mięli coś polecić.
Praca siedząca po 12h jak wspomniałem, rano śniadanko różnie bywa płatki z mlekiem, wędlina, jajka, pasztet, ser żółty. Inaczej mówiąc zależy co się "zostanie" w lodówce. W pracy hmm jako że mam spożywczy obok to najczęściej kabanoski z bułką, twarożki wiejskie , banany w miedzy czasie. No coś trzeba przez te 12h wrzucić na ruszt o 15 standardowo obiad. Jako , że zawsze jadłem kebaba to na przeciwko otworzył się Chiński, więc zamieniłem oczywiście na tą formę odżywiania - jednak efektów nie widać. Sam się sobie dziwię, nie jem jakoś specjalnie dużo, nie obżeram się, nie pracuję w Pizzeri, McDonald's , KFC? To tylko widok z okna !

Podsumowując moje cele: spalić dół do minimum i zrobić masę góry.


Z góry dzięki za wszelkie porady,
Pozdrawiam!






Zmieniony przez - Lukazie w dniu 2014-07-07 15:54:29




Zmieniony przez - Lukazie w dniu 2014-07-07 15:56:43




Zmieniony przez - Lukazie w dniu 2014-07-07 16:09:25




Zmieniony przez - Lukazie w dniu 2014-07-07 16:10:49




Zmieniony przez - Lukazie w dniu 2014-07-07 16:12:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Ja wspierałem Cię i dopingowałem od samego początku, serio.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1791
nie przeczę Koniu, dzięki. Mam nadzieję, że mój SOG dla Ciebie przyczyni się jeszcze większej pomocy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1791
?
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny.

Następny temat

Dieta IF

WHEY premium