SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Sprzedam] Mój cały sprzęt wędkarski

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 354
Jeżeli nie zgodne z regulaminem to proszę przenieść do kosza, ale nie dawac bana.

allegro.pl/show_item.php?item=239124777 musiałem laptopa odłączyć i tylko jeden plik ze zdjęciami się załadował na rapidshare będą jeszcze 3 linki ze zdjęciami po 100mb

http://rapidshare.com/files/52258286/4.rar.html

http://rapidshare.com/files/52406337/1.rar.html

http://rapidshare.com/files/52415380/2.rar

jeszcze dwa pliki póki co 100mb ze zdjęciami będzie jeszcze jeden 100mb


"Witam

Na dzisiejszej aukcji sprzedaję swój cały sprzęt wędkarski, sprzedaję go z bólem ale muszę, nie mam czasu chodzić na ryby, albo mi się nie chce, sprzęt stał od jakiegoś czasu na strychu, nie był używany.

Krótki opis:

Kilkanaście sztuk "gumek", Kołowrotek nie był ani razu używany, zgubiłem pudełko w którym była druga szpulka, ale jak znajdę to zrobię zdjęcie. Jest on lekko porysowany bo walał się na strychu ale trzeba się dobrze patrzeć żeby się dopatrzyć:)

Sporo blaszek, spławików, ze dwie bojki, trochę haczyków, dzwonek, koszyczek, taki sprzęcik do wyjmowania haczyków, nowe nigdy nie otwierane przynajmniej przeze mnie pudełka ciężarków śrutowych, ze dwie kotwiczki. Wszystko sprzedaje tak jak na zdjęciach, razem z pudełkami.

1 kij spinningowy, stan jak na zdjęciach, ułamany na końcu po wyciągnięciu "wielkiej ryby" ale spokojnie można łapać tylko trzeba głębiej wcisnąć.

1 kij 5m praktycznie nie używany.

1 "bat" 3m.

1 kij taki spławikowy:) trochę zniszczony ale można na nim łapać spokojnie.

NICZEGO NIE UKRYWAM WSZYSTKO NA ZDJĘCIACH



Jest tego sprzętu trochę, dobry zestawik na początek, jak również dla uzupełnienia sprzętu, wydawało mi się że miałem go więcej ale jednak tylko tyle. Dużo sprzętu zgubiłem, pozrywałem nad wodą itp. dodam że na kołowrotek nawet żyłka nie była nawijana:)

Inne kołowrotki mi się popsuły, jeszcze mam 2 ale nawet nie chcę sprzedawać bo i tak nikt nie kupi:) i musiał bym ich szukać.

Pokażę tylko 1 zdjęcie reszta dokładna, 344MB będą na rapidshare.

Kontakt:

gg: 605195 - pisać nawet gdy niedostępny.

e-mail: bialymaly(małpa)gmail.com ,

MSN: bialymaly(małpa)hotmail.com

Tel: 691-750-321 - 24h/7 gdy poważna oferta



Po wylicytowaniu ceny możliwość negocjacji!!!!

Możliwości obejrzenia/przetestowania na lokalnych stawach, sprzętu w Radzyminie 20km od Warszawy.



Linki do ściągania dokładnych zdjęć z rapidshare u mnie, bo ładują się ew. dodam po załadowaniu. chcesz dokładne zdjęcia napisz do mnie o linki, są 4 linki 3x 100MB i jeden ok 44MB, są dość dokładne i wszystko na nich widać. Nie przyjmuję reklamacji!!! Chyba poczta Polska daje możliwość sprawdzania paczek, nie oszukuję więc nie ma problemu, możliwość odbioru osobistego!!!



Nie sprzedaję w częściach!!! TYLKO WSZYSTKO RAZEM "
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 354
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupie HMB Mega Caps i KRE-ALKALYN

Następny temat

buty nike

WHEY premium