SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2279022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
nie zawsze staż treningowy idzie w parze z pojęciem o treningu. Są ludzie którzy trenują latami a są tak ciemni jak tabaka w rogu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 205 Napisanych postów 10085 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66190
Ja często się umawiałem ze znajomymi żeby nademna stali bo zwyczajnie nie czułem i nie widziałem że robię źle mimo że teoretycznie wiedziałem jak wykonywać dane cwiczenie :)

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
wiadomo - zawsze ktoś z boku zobaczy więcej niż sam trenujący. Warto czasem kogoś poprosić o pomoc.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
To fakt, ale ja musze wiedziec, ze soe ktos zna
Sama prosze o pomoc, ale PROSZE,bo wiem, ze dana osoba jest kumata.
Dlatego nie lubie takich randomowych doradcow na silce

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Najlepsi są teraz doradcy co się naoglądali w necie Sebastiana Kota i lecą "kotem" - "retrakcja i depresja lub elewacja". Normalnie jak słyszę to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Bo niestety często im się myli kiedy ma być ta elewacja a kiedy depresja i kiedy retrakcja jest potrzebna a kiedy już nie koniecznie. No ale językowo lecą profeską

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 205 Napisanych postów 10085 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66190
Ja najbardziej lubie patryczka naturala

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Jak by do mnie ktoś podszedł i widziałabym, że się zna i chce pomóc to zawsze chętnie skorzystam. Jak widzę, że jełop to wysłucham, uśmiechnę się i robię swoje. Natomiast sama nie miałabym niepytana śmiałości kogoś poprawiać

Pamiętam jak robiłam formę 3 lata temu i już wyglądałam fit i podchodziły do mnie na siłowni starsze osoby, opowiadały o swoich schorzeniach i pytały co im doradzę Było mi miło ale też bardzo przykro, że nie mogę pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ja w sumie też wolę się nie wtrącać, chociaż sie znam

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
najlepiej to jak ktoś sam pyta o pomoc, wtedy jak się potrafi można z miłą chęcią pomóc
na siłę lepiej tego nie robić
takie mam przynajmniej doświadczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
dokładnie - tak najbezpieczniej

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium