SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SIŁA]Kokos DT just for fun

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 374060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie jakoś nie chce spadać, nawet przy rozrywkowych harcach.
wczoraj zrobiłem pożegnanie z ciężarem i od dziś do końca Stycznia spróbuję coś zrzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Takie pytanie mam - jak sprytnie ściągnąć sobie/zarchiwizować dziennik prowadzony tu na SFD?
Chciałabym mieć w domu, w jakimś edytorze, bo jak szukam czegoś w historii swoich treningów to skakanie po stronach mnie... no irytuje mnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Ojojojoj .... jakoś tak niepostrzeżenie i a kuku - mamy 2017

Życzę Wam, forumowe Koleżanki i Koledzy, udanego sportowego roku! Życiówek, przełamywania barier, ukończonych zawodów, medali, pucharów!
Najlepszego!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kokosik
Takie pytanie mam - jak sprytnie ściągnąć sobie/zarchiwizować dziennik prowadzony tu na SFD?
Chciałabym mieć w domu, w jakimś edytorze, bo jak szukam czegoś w historii swoich treningów to skakanie po stronach mnie... no irytuje mnie...
Coś mi się wydaje, że możesz zrobić to tylko ręcznie. Ale po 4 latach prowadzenia może Ci to zająć sporo czasu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MaGor był w tym temacie fachurą i pewnie by Ci powiedział jak ten temat rozciachać. On sobie np zliczał kto ile razy się wypowiadał w jego dzienniku. Ale MaGora nie ma (wielka szkoda z resztą )
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130964
fanslaska
MaGor był w tym temacie fachurą i pewnie by Ci powiedział jak ten temat rozciachać. On sobie np zliczał kto ile razy się wypowiadał w jego dzienniku. Ale MaGora nie ma (wielka szkoda z resztą )

Może Kokos go namówi aby napisał kilka słów?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
fanslaska
Żyjesz, już się martwiłem, bo u Ciebie w dzienniku wiatr hula.


Hula, hula i pohula ów wiatr jeszcze trochę.... weny nie mam do dźwigania - całkiem serio piszę
Zrobiłam sobie ponad miesięczną przerwę od dźwigania, wogóle od siłki. Na siłowni byłam w tym czasie może ze dwa razy - na saunie Wszystko domagałao się odpoczynku - i mięśnie i stawy i ... albo może przede wszystkim głowa Poza tym życie pozaforumowe mnie wciągło dość intensywnie

Powoli wracam do złomu, powoli. Nie trenuję a raczej ćwiczę - planów startowych nie mam na sezon wiosenno-letni. Może jesienią. A jak nie jesienią to się przesunie na przyszłą wiosnę

Czasem wpadam do ulubionych dzienników i patrzę co tam w trawie piszczy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130964
" Poza tym życie pozaforumowe mnie wciągło dość intensywnie "

A tu jeszcze karnawał czeka. :)

Sztanga jest zimna ale wierna. Poczeka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Drodzy "dziadkowie" + kilka pięknych młodych dam- jednym slowem Dziale 35+ (tudzież minus) - Wesołych Świąt!
Jajców malowanych, schabów marynowanych, sałatek majonezem dekorowanych (kieleckim) + mazurków i bab (tych nigdy nie za dużo)... bla, bla, bla... i innych słodyczy... Kokos Wam życzy!


A tak serio - siły, mocy i pyerdolnięcia! Wiosna jest nasza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy to oznacza, że wracasz na wiosnę?
Wracaj, wracaj....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 100 powtórzeń

Następny temat

ból głowy po NO PRELOAD i KREATYNIE

WHEY premium