SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SIŁA]Kokos DT just for fun

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 373898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Obligues,
Zrobię tak - do soboty jem w miarę podobnie do tego co do tej pory. Sobota zakupy (nie ogarnę czasowo inaczej w tym tygodniu). Od niedzieli 5 dni oczyszczania a potem wchodze na nowe założenia 130B/130WW i reszta tłuszcze do 1700kcal

Trening mi się podoba... pewnie do pierwszego zamroczenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
Dzisiejszy trening - wytrzymałościowy zgapiony od Leah - dzielo obli zgapione od shrimpa .....uwaga ..caloc robisz z jednakowym cziezarem

2min odpoczynku i powtorzyc 2x (razem 3 obowdy) 
Po 2 tygodniach 1min odpoczynku, po następnych dwóch tygodniach dodać jedne obwód, po następnych dwóch następny obwód itd az do 6 obwodów. 
Cięzar dobrac do Push press taki byś mogła nim zrobić 12x push press. Mozesz na poczatek ten obwód robic hantelkami. 
+ aero ok 30min w sumie by dobić do godzinki i do domu 
to sa zalecenia obli dla tego treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
To w sumie prawie dobrze zrobiłam ten trening:) Za lekko mi było w MC stąd więcej kg, zajęłam dwie sztangi 15kg na siłowni na 20kilka minut. Tylko, że ja od razu zrobiłam 6 obwodów... potem "dodatki" w gratisie od instruktora i orbitek - w sumie dobiłam do godziny. Ale to nic z tym co mam teraz w prezencie od szefowej:)

Dziś DNT Dopiero wróciłam z zebrania Wspólnoty - kortyzol mi się podniósł i ciśnienie. I wiem, że banan i gruszka to nie posiłek ale to w locie ze szkolenia do pracy.





Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-05-10 22:33:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Obligues
Jakbyś tu wpadła to mam kilka pytań odnośnie treningu:
1) wytrzymałościowo-siłowe raz w tygodniu i lecą po kolei F,A,B...F od i znów A, B...F
2) w treningu wytrzymałościowym A to ja mam nadzieję, że swing sztangielką 12 razy a nie 21 i najpierw jedna, potem druga ręka (czyli 2x12... lub 2x21)
3) w Treningu B power clean to ja mam sztangę odkładać za każdym razem na podłogi czy kończyć ruch gdzieś pod kolanami?
4) wyciskamie sztangi na barki to żołnierskie z klatki? z uginaniem kolan aby dodać dynamiki? push press czymś się różni?

na razie tyle... jutro trening A, w niedzielę wytrzymka a w środę maksy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
1. tak
2. jest 21 to 21 a swing jak nei ma napisane inaczej robi sie dwoma rekami na raz
3. koncz na zwisie bedzie ci latwiej o technike rob po prostu zarzut ze zwisu ale za to do przysiadu
4. push press robi sie z lekkim ugieciem kolan, masz tu roznice miedzy cwiczeniami


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
No to trening B da mi popalić... ale w zasadzie to się cieszę
Jeszcze tak odnośnie treningu A (wprawdzie tą wiedzę wykorzystam dopiero za jakiś czas ale):
Co 4 tydzienzamiast tego treningu zrobisz taki:

8 x 10 powtorzen przysiad ciezar 50% max

8 x 10 powtorzenmartwy ciag ciezar 50% max

przysiad i MC na zmianę - MC na prostych/sumo/jaki wolę?

A po wytrzymałościowym jakieś areo, żeby dobić do godziny... (jak będę w stanie)

11.05.2012




Dziś Trening A. Kartka z rozpiską została w domu... i zapomniałam ile ma być powtórzeń w serii. W wyciskaniu chciałam spróbowac większego cięzaru - to na szaro.






Całość 1.45h (musiałam czekać na ławeczkę do wyciskania z 15 minut). W niedzielę wytrzymka F.........jakby mam lekki strach w oczach



Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-05-11 22:11:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
12.05.2012
DNT nie licząc biegania po sklepach z Młodą. Ale będzie mi to wynagrodzone - w przyszłym tygodniu dziecko na zieloną szkołę wysyłam.

Dziś rozpoczęłam wiosenne oczyszczanie. Koktajl na mleczku kokosowym jest pyszny i będzie w moim menu także po zakończeniu tych kilku dni.

jutro wytrzymka... nie mam stopera ale wezmę minutnik do jajek na siłkę... będzie wesoło jak będzie co minutę dzwonił

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-05-12 11:33:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
13.05.2012
2-gi dzień diety oczyszczającej rybno-kokosowej. Smacznie Rano mała czarna kawa bez dodatków. Przed wytrzymałościówką potrzebowałam dawki kofeiny na rozbudzenie.

Trening F - wytrzymałościowy




Najgorszy był dla mnie wskok na ławkę. W drugiej serii miałam moment, że myślałam, że nie dojadę do końca. W trzeciej załapałam rytm… tylko witki były już zmęczone.
Całość 21 min
Po trucht na bieżni w tempie bardzo średnim i rozciąganie.
Wrażenia – były momenty że ćwiczenia wykonywałam siła woli a nie ciała; po przez chwilę miałam zawirowania. Tak czy inaczej podobało mi się i czekam na kolejną niedzielę, będzie kolejna wytrzymałościówka.


Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-05-13 17:57:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
14.05.2012
DNT
Bolą mnie łydki i pupa po wczorajszym treningu. Jutro mam w planie sprawdzenie maksów w wyciskaniu na barki.

3-ci dzień diety oczyszczającej rybno-kokosowej.

Obligues,

Mam krótkie pytanie dotyczące tego wycinka wytycznych:


W pierwszym iszostym tygodniu wykonasz taki trening zamiast tego (mierzenie maksów):

1. przysiad 1powtorzenie
2. wyciskanie nabarki 1 powtorzenie
3. martwy ciag 1powtorzenie

Pytanie - czy maksy można sprawdzać w dwa dni- np jutro wyciskanie na barki a w środę rano przysiad i MC czy ważne jest aby to zrobić na jednym treningu.


Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-05-14 21:38:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
15.05.2012
Sprawdziłam swój maks w wyciskaniu na barki. Jutro rano maksy w przysiadzie i MC, bo dziś sama bez asekuracji trochę miałam obawy. Wyniki jutro jak będzie komplet.

Pokręciłam na rowerze pół godzinki w ramach areo.

4-ty dzień diety oczyszczającej rybno-kokosowej. Skutek "uboczny" tej diety - lepszy humor


Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-05-15 22:18:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 100 powtórzeń

Następny temat

ból głowy po NO PRELOAD i KREATYNIE

WHEY premium