SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Stimul8 najmocniejsza przedtreningowka!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
siemanko,sprzedam otwarta puche stimula8,najmocniejszej przedtreningowki jaka istnieje,trening po niej to inny wymiar treningu,moc,pompa,rozp***ziec dzis wazone(bez puchy) 128gr czyli zostalo 28 porcji z 40(porcja 4,5gr jedna miarka)...sprzedam za 70zl+10zl kw
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
cos mi sie zdjecia nie dodaly




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
to wersja bez gery?

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
j/w podaj zdjęcie składu bo były różne wersje i w dobrej jakości by można było przeczytać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
w stimulu nigdy nie bylo gery,ale jest to najmocniejsza wersja tego produktu...nie moge zrobic dobrego zdjecia bo mam slaby tel w aparacie ale wypisuje sklad recznie,wiem ze nie to samo ale zapewniam ze to jest to co na opakowaniu,zreszta w dziale doping w ost tescie przedtreningowek stimul,jak i jak i pare innych ja podsylalem prowadzacemu test Lodzianinowi wiec mozecie podpytac go...
Stimul8 thermogenic Ripping Matrix 2 604mg
Xtreme Shredding matrix
1,3,7-Trimetyloksantina (Kofeina), B-fenyloetyloamina HCL, IRISINXD™, (ekstrakt z zielonej herbaty [standaryzowany do 60% EGCG], N-Coumaroyldopamina), hordenina HCL, advantra Z(Citrus aurantium extract powder 50%) Rauwolfia vomitoria (standaryzowany do 90% rauwolscynę )
Ultimate Endurance Matrix
Beta-alanina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Racja pomyliło mi się, spojrzałem po prostu na opak. i widzę, że jest różowe, to z automatu napisałem czy bez gery, bo zazwyczaj jak skład zmieniają to gerę wywalają, a myślałem że w starej wersji (zielonej) ona była dlatego tak działał. :D


Zmieniony przez - Senor w dniu 2015-08-16 22:35:17

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 515 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18775
jaka stara wersja, kolory opakowań różnią się ze względu na smak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jw kolory opakowan to wersje smakowe a nie zadne stare wersje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
haha, w jakim ja błędzie byłem przez tyle lat i myślałem że to wersja jest, dzięki chłopaki wbijam po łapce w górę. Przez allegro dam 60zł jak nikt się nie skusi za 70zł. ew. W jakim mieście odbiór osobisty?

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Warszawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 779 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3988
do kiedy data ważności? jak coś chętny z Wawy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Buty Nike Damskie 36.5

Następny temat

[S] Buty Nike Free 4.0 Flyknit

WHEY premium