sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Targowisko

Dodaj odpowiedź

[S] Koszulki Patriotyczne

Wysłana -
Witam, sprzedaję koszulki patriotyczne nowej marki odzieżowej z Białegostoku Memoriał Patriotic Wear. Wszystkie rozmiary dostępne od ręki. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Cena?
Wysłana -
40 zł plus kw tutaj lub olx, 50 plus kw allegro
Wysłana -
40 zł to raczej standardowa cena z Allegro za tego typu koszuli (i to często z KW). Nie znając jakości wykonania raczej nie zaryzykuje. No chyba, że ktoś już od Ciebie kupi i napisze jak to wygląda w użytkowaniu (szczególnie po praniu).
Pozdrawiam
Wysłana -
Standardowa cena zgadza się ale to jest nowy produkt i musze mieć z czego zejść. Po to tutaj wam proponuje niższa cenę żeby znalazł się ktoś zainteresowany właśnie taka cena. I ominąć trochę opłaty. Grafika jest drukowana metoda sitodruk, koszulki tez do najtańszych nie należą. Wiem co sprzedaje temu nie uważam żeby cena 40zl nie była jakaś wygórowana. Pozdrawiam :)
Wysłana -
P.S. proszę nie mylić tych koszulek z koszulkami za 20 zł z allegro bo różnią się jakością diametralnie. Nie po to sprzedaje żeby dopłacać, wiem czy jakość produktu jest adekwatna do ceny. Pozdrawiam
Wysłana -
Tylko wiesz tej jakości nikt jeszcze nie potwierdził i o to chodzi. Ja nie piszę, że masz wygórowaną cenę itp. tylko napisałem że masz cenę taką jak na allegro, a tam przynajmniej mam minimum kilkaset komentarzy przy aukcji i mam mniej więcej pogląd czy ludzie narzekają czy nie.
Wysłana -
Rozumiem, jasna sprawa masz rację. Będą "odważni" to i liczę ,że opinie się pojawią :P mam nadzieję, że będziecie zadowoleni :)
Wysłana -
Czy tylko taki nadruk? Czy jest możliwość kupna z innym nadrukiem i na plecach?
Wysłana -
Póki co tylko ten nadruk, w najbliższym czasie będziemy mieli koszulki oversize damskie z tym samym nadrukiem.
Wysłana -
Jest mozliwosc wysylka do szwecji? Jak tak to ile bendzie kosztowac? Na zdjecia to jaki rozmiar masz i jaki wzrost?
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź