SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Koszulki Patriotyczne

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 939
Jak najbardziej, przez weekend postaram się ogarnąć temat wysyłki do Szwecji, więc szczegóły napiszę Ci w wiadomości prywatnej do poniedziałku włącznie. Na zdjęciu model ma rozmiar S, koszulki ogólnie są duże, zdjęcie z rozmiarówką wstawię pod tym postem. Model ma wzrost 174cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 461 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7515
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 939
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 939
Wysyłki zagraniczne ok 15zł do 1kg. Piszę orientacyjnie, wpadne na pocztę to powiem dokladnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 939
Witam, przesyłam zdjęcia koszulek damskich.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 461 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7515
Koszulka doszla juz do mnie. Tylko 3-4 dni i juz o mnie byla a mieszkam w szwecji. Wszystko spoko, koszula bomba! Dzienki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 939
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 939
Ze względu na zbliżające się święta, przesyłkę daję za free :) Czyli każda koszulka 40 zł bez dodatkowych opłat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Zaryzykowałem i kupiłem :)
Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, szybka wysyłka. Produkt na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo dobrej jakości. Koszulka dobry sort, nadruk wydaje się bardzo trwały. Zobaczymy jak po praniu. Ale na tą chwilę jak najbardziej mogę polecić produkt i sprzedającego.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 939
W lutym serwujemy kolejne wzory na koszulkach, zachęcam do śledzenia !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K] Karty dragon ball chio i naklejki star foods

Następny temat

[S] Worek bokserski Hektor 160cm i rękawice do MMA

WHEY premium