SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Koszulki Patriotyczne

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 939
Witam, sprzedaję koszulki patriotyczne nowej marki odzieżowej z Białegostoku Memoriał Patriotic Wear. Wszystkie rozmiary dostępne od ręki. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam.










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53584
Cena?

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 939
40 zł plus kw tutaj lub olx, 50 plus kw allegro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53584
40 zł to raczej standardowa cena z Allegro za tego typu koszuli (i to często z KW). Nie znając jakości wykonania raczej nie zaryzykuje. No chyba, że ktoś już od Ciebie kupi i napisze jak to wygląda w użytkowaniu (szczególnie po praniu).
Pozdrawiam

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 939
Standardowa cena zgadza się ale to jest nowy produkt i musze mieć z czego zejść. Po to tutaj wam proponuje niższa cenę żeby znalazł się ktoś zainteresowany właśnie taka cena. I ominąć trochę opłaty. Grafika jest drukowana metoda sitodruk, koszulki tez do najtańszych nie należą. Wiem co sprzedaje temu nie uważam żeby cena 40zl nie była jakaś wygórowana. Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 939
P.S. proszę nie mylić tych koszulek z koszulkami za 20 zł z allegro bo różnią się jakością diametralnie. Nie po to sprzedaje żeby dopłacać, wiem czy jakość produktu jest adekwatna do ceny. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53584
Tylko wiesz tej jakości nikt jeszcze nie potwierdził i o to chodzi. Ja nie piszę, że masz wygórowaną cenę itp. tylko napisałem że masz cenę taką jak na allegro, a tam przynajmniej mam minimum kilkaset komentarzy przy aukcji i mam mniej więcej pogląd czy ludzie narzekają czy nie.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 939
Rozumiem, jasna sprawa masz rację. Będą "odważni" to i liczę ,że opinie się pojawią :P mam nadzieję, że będziecie zadowoleni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 538
Czy tylko taki nadruk? Czy jest możliwość kupna z innym nadrukiem i na plecach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 939
Póki co tylko ten nadruk, w najbliższym czasie będziemy mieli koszulki oversize damskie z tym samym nadrukiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 461 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7515
Jest mozliwosc wysylka do szwecji? Jak tak to ile bendzie kosztowac? Na zdjecia to jaki rozmiar masz i jaki wzrost?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K] Karty dragon ball chio i naklejki star foods

Następny temat

[S] Worek bokserski Hektor 160cm i rękawice do MMA

Wiecej