SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Drążek do pociągania - najsolidniejszy jaki kiedykolwiek widziałeś :)

temat działu:

Targowisko

Ilość wyświetleń tematu: 1089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 780
https://www.olx.pl/i2/oferta/drazek-do-podciagania-najsolidniejszy-jaki-kiedykolwiek-widziales-CID767-IDlQvGi.html#:d338a3a269

Sprzedam najsolidniejszy drążek do podciągania jaki kiedykolwiek został wystawiony na sprzedaż. Drążek jest nowy, a został zrobiony na moje zamówienie, niestety muszę go sprzedać ponieważ pewna stara *** pisała na mnie donosy wraz ze zmyślonymi historiami do zarządcy bym nie otrzymał zgody na jego montaż na strychu bloku należącego do wspólnoty.

Wagi drążka nie znam lecz do lekkich nie należy. Profile z jakich został zrobiony mają wymiar 50 x 30 mm i aż 3 mm grubości, tak potężnych profili w drążku nie oferuje żaden popularny producent. Rurka posiada średnicę 33 mm, a także 3 mm grubości, 120 cm długości oraz jej odległość od ściany wynosi 75 cm. Płaskownik za pomocą którego mocujemy drążek do ściany posiada aż 10 mm grubości, to kawał stali. Drążek nie boi się podwieszania ciężkich worków bokserskich czy też podciągnięć z dużym obciążeniem, zniesie bardzo wiele.

Za drążek chcę otrzymać 250 zł, wiem że dla wielu może to być zbyt wiele lecz ja za niego zapłaciłem 350 zł oraz 35 zł za kotwę chemiczną wraz z kilkoma mieszalnikami (na zdjęciu widać jeden do wglądu) by mieć pewność, że jest solidnie zamocowany, którą daję gratis do drążka jak i folię malarską by przykryć meble podczas wiercenia otworów.













Zmieniony przez - MatysB w dniu 2017-04-25 18:54:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KUPIĘ wszelakie CZASOPISMA KULTURYSTYCZNE, proszę o propozycje.

Następny temat

[S] Łancuch męski pancerka (srebro 925)

WHEY premium