SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S]Siłownia domowa Marbo

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 314
Witam, mam dziś do sprzedania domową siłownie firmy Marbo, sprzęt jest w bardzo dobrym stanie i ma normalne ślady używania jak zadrapania zarysowania itp jedynie do czego można się przyczepić to prasa do nóg która ma już luzy ale pewnie da się to jakoś naprawić. W skład zestawu wchodzą : ławka MSL002, stojaki MSS005, poręcze MHD002, modlitewnik MSA001, prasa do nóg MSA102, wyciąg MS-W103, siedzisko do wyciągu razem z blokadą na nogi, dodatkowe uchwyty widoczne na zdjęciach i gryf długi prosty, gryf lekko łamany i dwa krótkie, do tego obciążenie :
Bitumiczne 60kg
2x10kg
4x5kg
4x2.5kg
8x1.25kg
Obciążenie w stanie dobrym lecz piasek się w nich już przesypuje i jeden krążek 5kg jest lekko uszkodzony posklejałem go i nadal można z powodzeniem ich używać
Stalowe 90kg
4x5kg
2x10kg
2x20kg
4x2kg
4x0.5kg
Obciążenie w bardzo dobrym stanie do tego mam jeszcze 43kg obciążenia też stalowego jednak nie ma w nim odpowiedniego otworu na gryf więc trzeba by go dorobić we własnym zakresie.
Odbiór wyłącznie osobisty w razie pytań proszę pisać :) Cena: 2500zł


















Zmieniony przez - E.Rommel w dniu 2017-09-15 12:20:23

Zmieniony przez - E.Rommel w dniu 2017-09-15 12:32:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1460
Obciążenie nie jest w dobrym stanie, nie oszukuj, albo pisz poprawnie. Trochę dużo moim zdaniem, może nie znam się..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 314
jest w stanie takim jakim napisałem, po co miałbym oszukiwać skoro przy kupnie i tak będzie wszystko widoczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 314
Cena za całość 2000zł w razie pytań proszę pisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173
Witam.Proszę o nr telefonu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173
A jest możliwość kupna tego uchwytu do wyciągu w literę V z gumowa rączka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173
A jest możliwość kupna tego uchwytu do wyciągu w literę V do pleców z gumowa rączka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej