SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[REZULTATY] Doping mózgu - noopept, racetamy itp.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2773
W temacie o noopepcie jest syf, myślę że warto zrobić PODSUMOWANIE z cyklu na w.w. produkcie, również innych racetamach i wynalazkach. Dużo osób ma tu spore doświadczenie, więc poznajmy rezultaty, bez dyskusji i pytań o ceny, źródła marki i inne ujstwa.

nazwa substancji:

dawkowanie:

efekty:

podsumowanie:

***

nazwa substancji: noopept od znajomego, proch, śmierdział grzybem.
dawkowanie: 40 mg ed przez miesiąc
efekty: na granicy placebo, niestety nie przeprowadziłem żadnych rzetelnych testów w stylu zapamiętywanie losowych licz przed, na i po cyklu. Samopoczucie bez zmian. Jestem niezadowolony. (piracetam też słabo działał)

add MarcelQ:

Dorzucam Ci jedno pole w ankiecie "podsumowanie" mam nadzieje, ze sie nie gniewasz


Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2013-11-20 14:43:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
nazwa substancji: noopept - proch chinskiego pochodzenia

dawkowanie: 30-40mg dziennie, nieregularnie czasami 3-4 dni on, pozniej 2-3 dni przerwy.

efekty: na pewno zwiekszona koncentracja/skupienie, polepszona percepcja, przyspieszone procesy myślowe - przyswajanie, odtwarzanie informacji.

podsumowanie: Najbardziej odczuwalne dzialanie i poprawe moge przypisac pierwszemu zjedzonemu gramowi, kazdy kolejny to taki dodatkowy pocisk koncentracji, lepszego samopoczucia 15-30min od spozytej dawki. Za duze dawki 60-70mg i wiecej jednorazowo powoduja lekkie rozkojarzenie, poddenerwowanie itp. takze nie polecam.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1675
u mnie jak wyzej, z tym że po odstawieniu czułem sie troche tępy przez jakis czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
w temacie noopepta jest wszystko, po co zakladac kolejny? pozniej chcac wrocic do czegos jakiegos info trzeba bedzie skakac po kilku tematach, takie moje maloznaczace zdanie
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
nazwa substancji:noopept.proch bez zapachu.smak 33mg w 100ml wody smakuje jak najtańsza wóda karbidówa

dawkowanie:33mg 2x ed

efekty:polepszona percepcja wzrokowa.pamieć.koncentracja.twórcza wena

podsumowanie:
towar działa 100% jade już 8dni.przed noopkiem pare miechów rozgrzewałem dekiel szybkim czytaniem.oraz mnemotechnikami.od 2 dni ucze sie włoskiegoopanowałem 2 tygodniowy materiał w 2 dniciekawe kiedy bedzie error nauki.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc

Następny temat

Testosteron poniżej normy i problem z tarczycą

WHEY premium