sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping - zdjęcia

Dodaj odpowiedź

[REAL] Nandrolone Decanoate (Norma / Grecja)

Wysłana -
Na zdjęciach najnowsza deka jaką można dostać w greckich aptekach, widać dokładnie holograficzne nowe naklejki, których podrobienie nie będzie łatwe Pudełko nie uległo zmianom. W każdym pudełku oczywiście ulotka. Towar bardzo dobry!!

Zmieniony przez - e0r w dniu 2007-04-08 21:05:30
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
eleganckoprzynajmniej pewny towar będzie
eOr dlaczego ampułki są puste?co zrobiłeś z zawartością?
Wysłana -
kurde dobrego mam dila :D
moj kumpel kupil ja w zeszlym roku kolo wakacji
naprawde ladne :D
Wysłana -
Hehe, zawartość jest. Przed chwilą foto robiłem przy dziennym świetle i lepiej wyszło. Spójrzcie na nalepkę, jest wykonana jakby z papieru kredowego, śliska w dotyku, wszystkie 4 rogi są zaokrąglone, ale nie jest zazwyczaj równo przyklejona. Aluminiowe wieczko jest równo sprasowane, żadnej lipy nie ma. Denko jest lekko wklęsłe i można wyczuć na nim delikatną wypustkę, której na zdjęciu uchwycić nie mogłem. Sam sok jest koloru słomkowego, szczypie w język. To chyba na tyle

Wysłana -
Coś pieknego
Wysłana -
oczywiscie ze mozna dostac w greckich aptekach ale na recepte
to trzeba uwzglednic

pozdro/
Wysłana -
witam,mam pytanko co to tego,zakupiłem właśnie dece tylko,ze etykieta nie jest w takich hologramach jak na zdjęciu

L 0601002
E 01 2008
Jak myślicie,czy zakupiłem podróbkę ??
Wysłana -
Może to być jakaś stara partia, która leżakowała długi czas u kogoś. Troche dziwne.
Wysłana -
eOr a mogą by ampułki takie,ze w jednej jest mniej a w drugiej trochę więcej tej "cieczy" ??
a co do partii to może by starsza trochę bo kolega już kawałek czasu miał u siebie.
Wysłana -
od kiedy towar w Grecji jest na recepte ??
Czy chodzi tylko o nandrolon czy wszelkie substancje SAA ??
Wysłana -
wszelkie sub. ssa
Strona 1 z 11
Dodaj odpowiedź