SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Pomysł] powiadom wybranego użytkownika

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Siemka,

Wychodzę do Was z pewnym pomysłem, który dla wielu osób mógłby ułatwić życie na forum.
Często prowadzimy dyskusję w wielu tematach i żeby coś nam nie umknęło bądź chcemy się zwrócić z czymś do konkretnej osoby, to wystarczyłoby wymienić jego nick w temacie odpowiednio go oznaczając, a dany użytkownik otrzymałby powiadomienie na PW, że został oznaczony.

Czyli: Coś piszę w temacie. Chcę się zwrócić do użytkownika IKS, więc oznaczam go, np. w następujący sposób @IKS

No i user IKS otrzymuje powiadomienie na PW, wchodzie w nie, klika i jest z automatu przerzucany do danego tematu i na daną stronę, w której został wspomniany.

Jakby to miało wyglądać od strony technicznej? Nie wiem zbytnio, ale forum posiada pewnie odpowiednich ludzi do tego.

Pozdrawiam.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Mi się zdaje że robienie z forum dyskusyjnego facebooka czy instagrama (jak wiemy własnie takie opcje są tam dostepne ) to dość średni pomysł. A wystarczy wejść w temat w którym się wypowiadamy i cofnąć na daną stronę, przy okazji poczytać wypowiedzi innych.
Ale to tylko moje zdanie, wiadomo że dla leniwych ułatwienie dyskusji,tudzież spamowania

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
ciekawa opcja, kwestia czy na tyle czesto przytacza sie czyjąś wypowiedz, czy slowa danego usera by uruchamiac procesy powiadomienia go o tym? bo z moich obserwacji zazwyczaj dotyczy to tylko wątków w którym prowadzą osoby zainteresowane dyskusję, wiec dostaje juz sygnal o odpowiedzi kolejncyh osob po nim.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Są tematy w których osoby rozmawiają strikte między sobą, ale taka opcja własnie byłaby bardziej przydatna w spam tematach, gdzie się strony przewijają i jest bardzo dużo wypowiedzi, noi wtedy kiedy nie możemy czekać na odpowiedź osoby do której piszemy a w godzine jest robione 50+ odpowiedzi to wiadomo ciężej, W reszcie, raczej aż takiego ruchu nie ma i powiadomka jest z liczbą odpowiedzi,można się cofnąć jedną strone albo w większości nawet nie trzeba się cofać bo odpowiedź jest na tej samej. Chyba że ktoś nie ma włączonych powiadomień no to dolny lewy róg " włącz powiadomienie o odpowiedziach".


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-08-04 11:52:07

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
jeśli ktoś prowadzi dziennik to siłą rzeczy śledzi pytania innych forumowiczów i na nie odpowiada

spamy nie są częścią merytoryczna forum - w kilku działach pisze w nich tylko kilka osób, reszta do obserwatorzy

jak dwóch będzie obgadywać trzeciego, to przecież go nie oznaczą, żeby się dowiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Abstrahuując od ten konceptu. Wygodną opcją byłoby wprowadzenie możliwości przenoszenia tematu dla DORADCÓW ( przy czym moderatorzy mieliby mniej ''roboty'' ) w takim przypadku można byłoby złapać dwie sroki za ogon. Myślę, że byłoby to wartościowe posunięcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
dla mnie wystarczy tych "ulepszeń"
najważniejsza jest stabilność forum

dudee moderatorzy dają rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Opcja dość , ciekawa.

ASNF jako osoba decyzyjna jak się nie mylę zajmuję się, kwestiami technicznymi forum, także , z mojego punktu widzenia , powinien, przedstawić stanowisko, albo tak , albo nie.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ASNF
jeśli ktoś prowadzi dziennik to siłą rzeczy śledzi pytania innych forumowiczów i na nie odpowiada

spamy nie są częścią merytoryczna forum - w kilku działach pisze w nich tylko kilka osób, reszta do obserwatorzy

jak dwóch będzie obgadywać trzeciego, to przecież go nie oznaczą, żeby się dowiedział



coś takiego miałem na myśli , może źle się wypowiedziałem ale reasumując do samych spamów nie ma sensu wdrążać ulepszeń, a w dziennikach każdy śledzi swój dziennik.

Noi fakt z tą stabilnością forum już teraz bywa różnie.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
wnc1964 pomagam w kwestiach technicznych i nie tylko w miarę możliwości, ale nie jestem osobą decyzyjną

szczerze to przedstawione rozwiązanie nie bardzo mi pasuje, to jest forum, nie wygramy z portalami społecznościowymi typu FB itp. - cytowanie wystarczy wg mnie, reszta opisana powyżej w poście

tak jak flex1976 - najważniejsza jest stabilność działania, z którą ostatnio bywa różnie

dudee dobra, dobra, potem chcielibyście usuwanie postów i banowanie userów bądźcie aktywni, etaty moderatorskie czekają


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-08-04 12:19:26
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ogarnij mi etat.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2016-08-04 13:02:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wersja mobilna i powiadomki

Następny temat

Minusowanie postów. Błąd

WHEY premium