SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[NAJLEPSZA FIT PRZEMIANA '16] GLOSOWANIE!

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6670

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Wyniki konkursu.

Nabór i zasady:
https://www.sfd.pl/[NAJLEPSZA_FIT_PRZEMIANA]_Nagrody!-t1107581.html

1-wsze miejsce:

+


2 miejsce:



3 miejsce




nagrody moga troche odbiegac od zalaczonych rysynkow - lecz kwotowo bedzie podobnie!

Zasady glsowania:

Kazdy moze oddac glos w ankiecie - lecz w ankiecie mozna zaglosowac tylko raz wiec zasady głosowania zostaly delikatnie zmienione.

Tj.
-Ankieta nadal jest,kazdy moze zaglosowac - i dobrze by bylo jakby kazdy oddal glos - lecz ankieta nie bedzie decydowac kto wygral a kto nie!

Pod ankieta kazdy kto zaglosowal w ankiecie /lub tez nie - moze napisac jak On widzi 3 zwyciezcow.

Ale na zasadzie:
1pierwsze miejsce -> 3punkty
2 miejsce -> 2 pkt
3 miejsce -> 1 pkt


Czyli - osoba ktora zdobedzie najwiecej punktow wygrywa.

Wiadomo ze nie gramy o wyjazd na Dominikane czy o telewizor 70" ,tylko o suplementy - ale jak zycie pokazalo wiele razy nawet dla kilku probek ludzie sa w stanie zrobic wiele [oczywiscie nie mam nikogo szczegolnego - szczegolnie z Was - na mysli].

Wiec Wy glosujecie.
Liczymy pojedyncze punkciki i:
Osoba ktora zwyciezy - dostaje 3 pkt.
Druga - 2 pkt.
No i trzecia - 1pkt.


To jest 50% pkt!

Potem do gry wchodzimy my - tj. moderatorzy tego dzialu.
I glosoujemy w naszym gronie na podobnej zasadzie.

Po co?

Po to aby uniknac sytuacji ze ktos uaktywnia swoje kontakty na FB czy na forum i ma 20glosow extra.
Wygrywa nawet wowczas kiedy nie powinien wygrac.

Po glosowaniu moderatowow ponownie obliczamy male punkciki i:
Osoba ktora zwyciezy - dostaje 3 pkt.
Druga - 2 pkt.
No i trzecia - 1pkt.


To jest drugie 50% punktów.

Dodajemy
(Potem dzielimy przez 15,mnozymy przez współczynnik aktywności dla działu, potem wyciągamy pierwiastek stopnia 3ego).

I takim o to sposobem wyłoni sie zwycięzca.

Głosowanie wyłącznie do końca lipca!




********************************************


Lista uczestnikow ktorzy dali podsumowanie do umowionego terminu [tj.10/07/2016] na podstawie kolejności zgłoszeń:




Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-08-08 09:43:38

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Uczestnik 1

melo15
Pora by się wyrwać i zakończyć swoją "FIT przemiane"

Czas 9.03 - 5.06

Redukcja trwała do 10.04 ostatnie prawie 2 miesiące to bardzo powolne dokładanie kcal

Nie umiem pisać podsumowań więc fotki

melo15
Zgłaszam się i ja

Blog w dziale jest













Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-13 01:57:59

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Uczestnik 2


Cayek
Cayek
Przepraszam, że fotka z kartką w innym miejscu robiona, ale wyszło na spontanie
przed treningiem kolega szedł do domu to mi cyknął przy okazji na szybko.

Nie wiem czy tak mogę, ale warto spróbować.






Miałem robić odwadnianie, ale mi się nie chcę.
Już cofka i tak poszła po big makach i 2 melanżach.

Popełniłem kilka błędów przez co nie myślałem o niczym innym tylko o żarciu
no i byłem burakiem dla otoczenia i dla siebie.

To mój szczyt formy i później już się tylko cofałem - brak chęci i sensu.

Różnica między fotami mała - tam lepsze światło, ale tam już nie trenuję i nie mogłem dać z teraz.
Trudno

Dla ciekawskich - fota zrobiona 7 dni po focie wstępnej do konkursu xd



To tyle. Czas na masę



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-13 01:59:05

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Uczestnik 3


natalijka
natalijka

waga : 57kg

LUZEM : przód, tył, bok , bok




PO:


natalijka




waga PRZED: 57kg
waga PO: 55,3 kg
róznica : -1,7kg


Mało zleciało, wiem że będe na samym końcu konkursu.
Lepsze to niż nic.
Teraz i tak masuje powoli na clean food ;)





Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-13 02:01:15

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Uczestnik 4


SnicK
Witam wszystkich
Miałem robić podsumowanie za tydzień, miało być lekkie odwadnianie, ładowanie i trening pompujący itd. ale wczoraj na treningu coś mi strzeliło w plecach, ból już przechodzi, wiem że dałbym radę, ale uświadomiłem sobie, że organizm już chyba nie wyrabia z regeneracją, daję sobie spokój i czas na odpoczynek. Czas zbudować mięsa, bo jest mało Więcej szczegółów znajdziecie w moim dzienniku
Zdjęcia robione po 5 dniach LC, na czczo dziś o 7:10

Waga start: 79kg
Pas start: 79cm

Waga koniec: 72,5kg
Pas koniec: 73,5cm

















Zmieniony przez - SnicK w dniu 2016-06-26 08:25:53


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-13 02:01:59

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Uczestnik 5


muzzy17
PODSUMOWANIE: MUZZY17

Do 10 lipca bardziej FIT już nie będę więc i ja dziś wrzucam zdjęcia
Ogólnie z redukcji jestem zadowolony. Parę rzeczy zrobiłbym inaczej ale chociaż mam doświadczenie na przyszłość. Żeby robić odwadnianie jednak za duży body fat mam także sobie odpuściłem.

Waga 89kg > 80.5kg
Pas 87cm > 72cm



















Dzięki wszystkim za wspólną rywalizację!




Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-13 02:02:42

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Uczestnik 6


żeleś



******************************* PODSUMOWANIE********************************************



Podsumowanie jak i cały test troche na sztuke nie ukrywam że zniechęciłem się pod koniec maja jak mi poligon wypadł ,nie zrobiłem zdjęć przed a wydaje mi się że forma była lepsza niż obecnie do tego kontuzja się przypałętała no cóż jest jak jest.

WYMIARY

WAGA 95,5 -----------> 89,5 -6kg
PAS 93 ------------>87 -6cm

ZDJĘCIA


























Widzę jak lipne były zdjęcia przed i jak do tego dodać mój anty talent z programami graficznymi mamy co mamy


A na treningi wychodze tak










Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-13 02:05:40

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Uczestnik 7


ViQ
PODSUMOWANIE REDUKCJI

Jezeli chodzi o efekty redukcji jak i progres po jednej masie jestem baardzo zadowolony... ale
- dalem dupy przez reke co skutkowalo lipnymi treningami wiec nie docialem tak jak bym chcial
- wpadaly jakies okazjonalne weekendowe imprezy....
- czasami pozno wszystko dojadalem przez prace

Zylki na plecach brzuszku itp byly wiec jestem zadowolony, nie zaluje tez tego ze teraz mialem weekendowe resety bo
i tak zrobilem sporo , przynajmniej wg mnie
Kto sledzil ten wie ze nie trzymam sie stricte jednej diety tylko albo sie bawie albo leci monotonnie
Cala redukcje prawie zrobilem bez wiekszego cardio (ewentualnie 5-10 minut marszu pod gorke )

Teraz czes na reversea i delikatne masowanie do marca , wstepnie bez zalewania



WYMIARY:

Waga: 85-88 72
Udo:65 56
Biceps: 38 35
Pas : ? 76
Talia : ? 74




ZDJECIA:

Tak bylo Poprzednio po redukcji :




Redukcja v Redukcja




Tak bylo na masie:





Masa / Redukcja






I ogolnie zdjecia solo











Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-13 02:06:58

Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-13 02:08:27
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Uczestnik 8


chudywysokigrubas
Dobra, to ja dodaje, myślałem żeby olać, ale ku przestrodze Musze chyba wymyślić inny plan na mase bo CBL i ~4kkcal w DT oraz 60gWW i 2-3kkcal w DNT to nie dla mnie. Szkoda, że tak pisze ale... wiedziałem że tak będzie kiedy inni mówili rób masę bo jest chudo i nie ma mięsa. Wiedziałem. Mięsa nie przybyło, a jedyne co urosło to brzuch i może siła bo niedawno poszło 100 w WL i 127,5 x3 w MC. Z rywalizacją trafiłem na końcówkę redukcji (start rywalizacji) więc połowa okresu to "rewers", druga połowa to miała być masa jakościowa. Wyszło jak wyszło Nie mam pojęcia co zmienić, na początek zmniejszam stosunek syfu do jedzenia w DT. WW będą chyba głównie z ziemniaków i pieczywa, czipsy z pieca i czekoladę zredukuję do 2 batoników. Nie wiem co z czokapikami bo leciało 100g w DT... Zmniejszyłbym też fat w DT do 100g? Było 150g dotychczas.

Jedno wiem na pewno, nastepna redukcja musi być "do konca" bo inaczej kolejny rok będę stał w miejscu - teraz wróciło wszystko co zgubiłem od grudnia do maja










PS. z poradami zapraszam do mojego dziennika, wszystko się przyda.



Zmieniony przez - chudywysokigrubas w dniu 2016-07-09 20:11:49


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-13 02:09:50

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Uczestnik 9


mikiiras
No i "nadejszla wiekopomna chwila" :)

Niemal 4 miesiace z czego tak naprawde to ostatnie 8 tygodni przepracowalem jak nalezy - proste FBW + prosta dieta DT z ok 150gWW/ DNT z niskimi WW - ponizej 50g, tluszcze caly czas wysoko, bialko 170-210g zalezy jak wpadnie :)
Cyferki :
Waga 95kg ---> 90kg (-5kg)
Klatka 108cm ---> 112cm (+4cm)
Biceps 36cm ---> 39cm/38.5cm (+3cm)
Talia 106cm ---> 93cm (-13cm)
Udo 63cm ---> 61cm (-2cm)
BF 25% ---> 19.1% (-6%) to cieszy najbardziej :)
















Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-13 02:10:37
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Uczestnik 10


Miejsce rezerwowe jakbym o kimś zapomniał.

Proszę sprawdzic czy wszystko sie zgadza/nikogo nie brakuje- i jeśli wszystko będzie ok to ankietę zrobię jutro.
Głosować w temacie już można.

Przypominam:

Najlepsza przemiana 3 pkt
Drugie miejsce 2 pkt
Trzecie miejsce 1 pkt


*************************************************


Ja ze swojej strony chciałbym podziękować i pogratulować wszytskim którzy ukończyli tą 'rywalizację '.
Nie każdy może wygrać ale każdy każdy może czuć się jak zwycięzca- bo zacząć coś to nie problem,problemem jest skończyć i mieć efekty - a to już większa część sukcesu.

Gratulacje dla całej 9.




Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-13 09:38:44

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wchodze na IF'a

Następny temat

IF pytanie

WHEY premium