SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[K] Sprzęt na siłownie.

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 159 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1939
Witam, kupie używane sprzęcik do siłowni w garażu :)
Ławka ze stojakami, obciążenie, gryfy, hantelki, wyciąg, modlitewnik.
Jestem z województwa podkarpackiego :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5958
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 159 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1939
Fajny sprzęcik masz ale znowu ten śląsk... Miałem świetną oferte kilka dni temu; ławka, modlitewnik,3gryfy,6hantli,110kg ciężaru za 500zł i też ze śląska. I jest problem z tym dowozem bo ciul wie jak to przetransportować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5958
Wysyłam sprzęt kurierem w paczkach do 30kg , nie ma żadnego problemu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 159 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1939
No ta ale 30kg? załóżmy że bym chciał cały sprzęt co napisałem wyżej to pewnie kurier by kosztował 2tyle co to wszystko :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5958
Przesadzasz , wysyłam całe zestawy , ławki , gryfy i odciążenia. Napisz do mnie na OLX .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 159 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1939
To wstępnie się zapytam ile by kosztował transport jeśli bym zamówił ławke wyciąg modlitewnik i 100 obciązenia? tak na oko napisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5958
Napisz do mnie na OLX , lub na priv.
...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 62
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Domowa siłownia kelton

Następny temat

[S] Zestaw odżywek.

Wiecej