SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[K]Kupię sprzęt Polar Team2 lub podobny

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 522
Witam.
Chciałbym zakupić sprzęt do pomiaru tętna i obciążeń zawodników w czasie testów i treningów.
Jestem bardzo zainteresowany Polar Team2, natomiast problem jest w tym, że jest już wycofany od 2015 r.
Polar złożył mi propozycję zakupu nowszej wersji Polar Pro Team, natomiast cena jest nieporozumieniem, 49 tys. zł netto.....
Czy ktoś z Was ma może namiar na kogoś kto ma do sprzedaży Polar Team2 lub informację na temat innych tego typu produktów z innych firm, ale nie za taką cenę...?
Głównie chodzi mi o to bym miał monitoring tętna w czasie rzeczywistym podczas treningu lub testów z pełnymi wykresami pracy zawodnika tak jak to jest
w Polar Team2. Chodzi o to by wykres był pokazywany "na żywo" od razu, a nie dopiero po ściągnięciu paska i podpięciu do komputera.
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupie bramę!! Pilnie

Następny temat

[S] Naszyjnik nowy

WHEY premium