SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]DT 2013 / dontknow

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 38620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Niektórzy mnie pewnie znają ze spamu, dzienników, konkursów itd. Dla tych, którzy mnie w ogóle nie kojarzą:
mam na imię Agnieszka, mam 20 lat, 164cm wzrostu i jestem uzależniona od sportu

Postanowiłam założyć tutaj dziennik, gdyż jak to niektórzy określili: "kombinuję jak koń pod górkę", a w tym dziale akurat opyerdolić potrafią jak nigdzie indziej No i niestety, ale ostatnio zaszwankowała mi tarczyca, a z tego co wiem, to dużo kobiet boryka się z tym problemem, więc będę się czuć raźniej niż w DTdP. Póki co jestem w trakcie diagnozowania, badania i szukania odpowiedniego lekarza, więc więcej się na ten temat nie wypowiem.

Od razu uprzedzam pytanie o "trenerkę": współpraca z panią H. (nie mylić z panią Ch. ) okazała się poniekąd złą decyzją. Wychowana w duchu lejdis mam inne spojrzenie na trening/ciało/suplementację, więc trudno mi było zaakceptować typowo kulturystyczne nastawienie typu trening 1,5h albo milion ćwiczeń na maszynach. Dodatkowo nie wiem, czy intensywne treningi nie przyczyniły się do moich problemów hormonalnych i schudnięcia Nie mniej jednak kobitka czuwa nad moją techniką i mimo wszystko bardzo, bardzo ją lubię


Koniec pyerdolenia.
Cel
Przede wszystkim WYZDROWIEĆ. Po drugie- masa. Trochę mnie ostatnio ubyło, zrobiłam się kanciasta, chuda i sucha. Nogi mam jak patyki, plecy wąskie- w przyszłości to będzie moim priorytetem, na razie skupiam się na ogólnym budowaniu.

Trening
Upper/lower body x4 w tygodniu póki mam ważny karnet z nieograniczoną ilością wejść. Po 18. marca robię przerwę i powracam do starego PUSH/PULL/LEGS (mam nadzieję, że leczenie nie przeszkodzi mi w treningach).
Do tego bieganie 5-10km.

Miska
(b/t/w)
DT : 120/100/250
DNT: 120/100/150
+ w niedzielę mam dzień nieliczenia miski

Suplementacja
2x 2 kapsułki Omega-3
2x 1 kapsułka Multi Pack
witamina C po treningu siłowym

Pomiary


Zdjęcia

Sory za brzydkie zdjęcie przodem. Powinnam poprawić, ale wysiadła mi już bateria w aparacie i zostawiłam

A teraz apel do wszystkich i każdego z osobna: jeśli ktokolwiek zauważy, że znowu zaczynam kombinować i że z tego nie wyjdzie nic dobrego- proszę mnie opyerdolić z góry na dół, publicznie wychłostać i doprowadzić do porządku Bo ze mną to trzeba tak brutalnie, mam niestety tendencję do autodestrukcji i wszyscy, którzy mnie znają, przyznają mi zapewne rację.

Zmieniony przez - dontknow w dniu 2013-01-26 17:56:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
"zdrowa małolata"

Zmieniony przez - Bull w dniu 2013-01-26 18:08:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
kopas motywujący i czujne oko ode mnie

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
TYłek perfekcyjny

Powodzonka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zawsze będę wpadać do Twojego dziennika i to dobrze wiesz
W celu ewentualnej chłosty do Poznania wpadnę osobiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
powodzenia i powiadomki on
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć wszystkim, dzięki za odwiedziny Im więcej czuwających, tym lepiej - i bezpieczniej
Manzanares, nie przesadzaj, bo jeszcze cię posądzą o propagowanie anoreksji
Neysha, weź mnie nie prowokuj, bo specjalnie będę lamentować i świrować, żeby cię ściągnąć do Poznania na wspólny trening

_______________________________________

26.01

trening

DNT
* rozciąganie
* kilka przysiadów i przysiadów sumo w ramach kontroli techniki

miska
http://potreningu.pl/dzienniki/zywieniowy/503fda949a634cc72f041068/dontknow
b/t/w : 120/100/150
1. placek owsiany z bananem i kakaową pastą z awokado
2. łopatka wieprzowa duszona z ryżem
3. ciasto karkówkowe + razowiec
4. udko z kurczaka gotowane w rosole
+ warzywa: zielona fasolka szparagowa, kapusta kiszona, ogórki konserwowe, pomidorki koktajlowe, marchewki
+ do picia: kawa z mlekiem i ciemnym kakao, zielona herbata, czerwona herbata, melisa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeczytałam ciasto krówkowe i już miałam w celu ewentualnej chłosty się na wyjazd do Poznania pakować..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna a zapotrzebowanie gramowe

Następny temat

15 latka, rzeźba brzucha i redukcja z nóg/brzucha.

WHEY premium