SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Anchy:dopóki walczysz-jesteś zwycięzcą/pods. str 25

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55219

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Martucca z działu Ladies droga do formy i edukacja.
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72200
Witam wszystkich!
Mam na imię Ania i bardzo bym chciała dołączyć do grona Ladies. Od jakiegoś czasu czytam forum i staram się wprowadzać w życie cenne wskazówki ale nie jestem pewna czy wszystko robię dobrze,dlatego chciałabym prosić doświadczone Ladies o pomoc. Szczególnie zależy mi by Obliques i Martucca oceniły moją sylwetkę,dietę i powiedziały co z takiego stanu mogę wyciągnąć:)( oczywiście będę wdzięczna za komentarze wszystkich Ladies-nie tylko wyżej wymienionych) Poniżej zamieszczam ankietę,dietę i dodatkowe informacje o sobie:

Wiek :29
Waga :57,8
Wzrost :153
Obwód w biuście(1) :88
Obwód pod biustem :79
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):72
Obwód na wysokości pępka :79
Obwód bioder (3):98
Obwód uda w najszerszym miejscu:58
Obwód łydki :36
W którym miejscu najszybciej tyjesz :w miarę równomiernie,od razu puchnie mi twarz
W którym miejscu najszybciej chudniesz :twarz,ramiona,brzuch
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często)obecnie ćwiczę w domu z dvd (3x w tyg siłowe,2x interwały,1x joga lub stretching)
Co lubisz jeść na śniadanie:płatki owsiane,jajka,owoce
Co lubisz jeść na obiad :mięso,ryby,ryż,makaron,kasza
Co jako przekąskę :orzechy
Co jako deser : staram się ich nie jadać
Ograniczenia żywieniowe : nie jadam owoców morza
Stan zdrowia: dobry
czy regularnie miesiączkujesz: nie wiem,bo niedawno odstawiłam tabletki, mój lekarz twierdzi,że mam policystycznego jajnika i,że powinnam zażywać i ja robiłam to co mówił kilka lat z małymi przerwami... kiedyś przeczytałam wątek na forum dot. hormonów-przeraziłam się i postanowiłam odstawić. Nie wiem jakie szkody już wyrządziłam:( mam nadzieję,że nie rozregulowałam całkiem swojego organizmu
czy bierzesz tabletki hormonalne: już nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: ćwiczenia siłowe,bieganie, ćwiczenie w domu, treningi wytrzymałościowe
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : obecnie odżywka białkowa firmy Fairing
Stosowane wcześniej diety : I tutaj muszę streścić swoją historię dietetyczną: Uprawiałam sport wyczynowo i w wieku 15 lat kiedy zaczęłam się rozwijać przytyłam jak normalna nastolatka. Trenerka kazała schudnąć,więc zaczęłam dietę (a raczej głodówkę) na własną rękę niestety. Głodowe racje doprowadziły mnie do bulimii-napady obżarstwa przeplatały się z 5-6 dniowymi postami kiedy piłam wyłącznie wodę i kawę...Nie wymiotowałam tylko stosowałam absolutną głodówkę+wzmożoną aktywność fizyczną. Po pół roku zauważono mój niepokojący wygląd na corocznych badaniach wydolnościowych,przestałam również miesiączkować. Trochę się przeraziłam i zaczęłam prónować normalnie jeść. Niestety nadal miałam napady obżarstwa ale już się nie głodziłam...i tak powoli od wagi 40 kg doszłam do wagi 63 kg... Później już nigdy nie stosowałam głodówek ale różne diety-niestety często niskokaloryczne ok 1000 kcal. W okresie od 16 do okolo 24-25 roku życia to byłam na diecie to znowu tyłam ,a waga wahała się od 52 do 65 kg. Odkąd nie uprawiam już sportu wyczynowo moja waga,az tak się nie waha,no i nie mam żadnych napadów (nie ma już presji ze strony trenerki i waga nie jest sensem mojego życia)
Zależy mi na zdrowiu i wysportowanej oraz proporcjonalnej sylwetce. W mojej ocenie mam krępą budowę i krótkie, masywne nogi niestety... Wiem,że nóg nie wydłużę:) ale liczę,że dzięki ciężkiej pracy uda mi się poprawić sylwetkę na tyle na ile to możliwe.
Poniżej dieta i zdjęcia:

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72200
Nie wiem jak się edytuje,a chciałam dodać komentarz do diety tzn dzisiejszy trening interwałowy będzie między przedostatnim,a ostatnim posiłkiem. Wyliczyłam też zapotrzebowanie na około 2000-2100,a ponieważ chciałabym się redukować więc odjęłam do około 1700. Do posiłków 2,3 i 4 są warzywa. Nie jestem pewna co do rozkładu BTW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jestes gruszka ale niestety błedy zywieniowe zamieszały ci w hormonach.
wszytsko po koeli i sie ustawi.. co mozesz osiagnąc? Powinno si edać po ustabilizowaniu hormonów osiagnąc płaski brzuch, nogi raczej takie posostaną. Za to jak dobudujesz troche górę i wyrzeźbisz sie lekko to uda sie uzyskac sylwetkę X
Jaki sport uprawiałaś wyczynowo?
1700kcal jest ok, Zostań przy tym rozkładzie ale licz warzywa i prosze by jak najwiecej z tego było warzyw krzyzowych
Na razie zboza zawierające gluten oddstaw, to dla twojego PCOS jest wazne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72200
Dziękuję za szybką odpowiedź Sport,który uprawiałam to łyżwiarstwo figurowe przez 20 lat. Warzywa krzyżowe to: brokuły, brukselka, kapusta, rzodkiewka, rzepak, jarmuż, gorczyca, rukiew wodna, rukola i chrzan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72200
Znowu się wysłało za szybko,a ja nie wiem jak edytowac:( Rozumiem,że płatków owsianych nie powinnam. Ale jeżeli znajdę np takie bezglutenowe to mogę? Acha i jeszcze tak się zastanawiam nad treningiem: mam w domu hantelki regulowane,ekspander,piłkę i myślę żeby zacząć trening z piłką w warunkach domowych tylko zastanawiam się czy mogę zacząć od tego dla średnio zaawansowanych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
nad każdą swoją wypowiedzią masz znaczek karteczki i ołówka - nim wchodzisz w edycję ale możesz edytować dopóki ktoś nie odpowie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72200
Dziękuję Agataq jak tak patrzę na te nogi ze zdjęcia to sobie myślę,że może jak by pupa była wyżej i trochę mniejsza to by to lepiej wyglądało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie szukaj produktów bezglutenowych to syf w większości, naucz sie wybierac naturalne, jest tego sporo nie trzeba kombinowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E tam wydłużać nogi. Od tego są bardzo kosztowne i nieludzko bolesne operacje. Ty musisz tak wymodelować sylwetkę, żeby "punkt zawieszenia oka" się podniósł.

Jak dla mnie, to nadać klatce objętości i gęstości, to zrównoważy dół, a oko będzie wieszać się na wysokości talii. To samo tył: lepsza szerokość i grubość pleców i wzrok się zawiesi na talii.

P.S. Dobry zad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Powodzenia Też jestem gruszka, mamy dość podobny wzrost i też mam dietę bezglutenową. Może spróbuj wypróbować coś z tej listy: kasza gryczana, kasza jaglana, nasiona amarantusa, quinoa, ryż brązowy, warzywa strączkowe, ziemniaki oczywiscie mozesz jesc. Płatki owsiane po 6-miesiecznym odwyku od glutenu będziesz mogła wprowadzić

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dieta+ ćwiczenia +spalacz - brak efektów

Następny temat

Redukcja - Pomoc w ustaleniu diety i ćwiczeń

WHEY premium