SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FAKE] Norditropin Simplexx 3ml

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 321


foto norditropin
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 321
no własnie chse sie dowiedzec cos o tym bo szkoda dilera;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 414 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6954
juz sie dowiedziales. Oryginalu tego na rynku nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Ten syf krąży już bardzo długo i dziwię się że ludzie są tacy naiwni.
A dilera co handluje wałem ,nie żałuj bo robi to świadomie.

future body
Kiedyś napisałeś że nikt nie produkuje somy w postaci rozpuszczonej,a jednak NORDITROPIN jest firmą która tak własnie robi.Sprawdziłem w spisie leków i jest tam opis,że ampułki są z gotowym do wstrzyknięć roztworem.Też mnie to zdziwiło,ale to fakt.

ps.
co to za jaja że zamiast Twojego nicka ,wyskoczyły mi ******** ???

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2007-04-11 21:21:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
po prostu jestem tu najwieksza gwiazda i nalezy mi sie,

zastanawia mnie czy czytales to w leksykonie lekow czy w jakims internetowym opisie?

Jezeli juz to sam fakt zywotmnosci substancji jest watpliwy moze VADIM cos powie na ten temat w koncu jest dyplomowanym farmaceuta i to nie z byle łapanki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Jak wyższej, nie widzialem oryginału tego towca dawno na naszym rynku. Raczej uważaj na towiec od goscia, ktory puszcza lipe.. pzdr

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
future
Czytałem to osobiście w leksykonie leków na rok 2006,dostępnym do użytku wewnętrznego szpitala.
Też byłem zaskoczony...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 414 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6954
Ten lek oczywiscie istnieje, i postac plynna teoretycznie tez (chociaz nie wiem w jaki sposob zostaje stabilna), problem jest inny. Taki ze, dostep do HGH w krajach Unii jest bardzo ograniczony, byle jakich ilosci tego zalatwic sie nie da. Ale zawsze istnieje potrzeba na takie cos, wiec zaczynaja sie podrobki. W tym przypadku na rynku krazy wiecej podrobek tego niz oryginalu, co jest calkiem logiczne. Biorac pod uwage sytuacje z oryginalnymi SAA w Polsce, na kupno oryginalu bym nie liczyl.
Sprawa komplikuje sie tym ze w srodku podrobki znajduje sie insulina. niewiadomo jaki rodzaj (krotki, dlugi moze nawet jest to insulina zwierzeca). Jezeli granie w loterie ze wlasnym zyciem kogos sie bawi, to polecam ten srodek, bo moim zdaniem przypomina "russian roulette".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
az zaczerpne informacji u profesora endokrynologii z uczelnii wroclawskiej ktory ma do czynienia z takimi specyfikami i dam znac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 321
miło sie dowiedziec wczesniej niz puzniej bo lipa mogła by byc z tego pozdrawiam wszystkich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nandrobolin 200 z Unichem Labs

Następny temat

[REAL] Salbutamol WZF (Polfa Warszawa , Polska )

WHEY premium