SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Dziennik konkursowy] korniczatko&rkarpinski

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 211 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3018

Cześć!

Padawanka dziennik zakłada, więc witam Was wszystkich tutaj, gdzie będziecie mogli śledzić etapy mojej redukcji. Ujmę to tak… Z czego zrzucać jest, więc możecie się tu spodziewać dużo pracy, które mam nadzieję, zaskutkują spektakularnymi efektami ;)
A moim mistrzem, przy którego boku będę się szkolić i zrzucać kalorie jest rkarpinski ;)

Jak to bywa, cały czas się “odchudzałam”, tylko jakoś z tego nic nie wychodziło, dlatego to jest ostateczne starcie z moją wagą i nie ma innego wyjścia, musi się udać! ;)


Krótka ankieta:

Na dzień dzisiejszy waga z miarą pokazują tak:

Wiek: 20
Waga: 70,6
Wzrost: 170
Staż treningowy: ogólnie od marca 2015, ale tak jakoś poważniej to od listopada.
Więc jestem młodą adeptką ;)

Obwody
pod piersiami: 88cm
talia: 83cm
brzuch na wysokości pępka: 94cm
biodra: 98cm
udo: 56cm





Ustalenia ogólne w stosunku do diety:
-Warzyw nie wliczamy
-Tłuszcze zostawiamy na drugą część dnia
-5 posiłków dziennie
-Nie ma wcinania po kryjomu grześków i michałków ;<

A teraz konkretniej
W dzień treningowy 1800kcal 140B/150W/70T
W dzień nietreningowy 140B/100W/70T

Moja obecna dieta wyglądała mniej więcej tak (chyba troszkę za dużo było odstępstw od niej, że nie chciała skutkować, więc teraz cały czas czysta miska):







Tu konkretów nie podam jeszcze, ale wszystko w swoim czasie.
Dni treningowe to poniedziałek, środa i piątek + w weekend długi spacer w szybkim tempie (takie mam tereny, że będę robiła zdjęcia i wstawiała ;))

No to nadszedł czas na moje zdjęcie...
Mam nadzieję, że za jakiś czas będzie o wiele lepiej.

I to chyba wszystko jak na razie.
Trzymajcie kciuki!









Zmieniony przez - korniczatko w dniu 2016-04-07 17:16:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 211 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3018
Hej, hej!

Długo się nie odzywałam.. Tak troszkę czasu brak i nie było zbytnio o czym. Początek zeszłego tygodnia to leżałam i chorowałam. Rozchorowałam się w niedzielę ;/ I ani treningi, dieta - życie na rosółku. A weekend praca i nauka ;/

Ale! Dokształcałam się trochę kulinarnie i się tym pochwalę! Ta-dam!




U góry własnoręcznie przeze mnie robione bułki. Trochę skórka wyszła twarda... Ale w środku były dobre :) Ale fit nie są w ogóle... Chyba bardziej jakaś masa, bo przez mąkę mają tyle kcal! No, ale zobaczyłam przepis i miałam ochotę spróbować ;)

Poniżej gulasz z szynki - no, ale to nie był aż tak rozwój kulinarny.

I od lewej! Własnoręcznie robiona tortilla! Po zdjęciu z patelni się zginała, ale jak trochę poleżała to... no kamień, no. Więc nie będę dzielić się przepisem, ale zdjęcie ładnie wyszło to dodałam ;)

W środku galaretka z herbaty. Mniam! nie myślałam, że to będzie tak dobre ;)

A na dole jajecznica z kawałkami bułki ;)

Nawet muszę stwierdzić, że zaczynam się relaksować przy takim gotowaniu. Bo wcześniej jak mi coś nie wychodziło to się denerwowałam, a teraz się śmieję, więc jest dobrze ;)

A względem wymiarów...
Centymetry lecą bardzo ładnie, serio podoba mi się. Trochę gorzej z wagą ;/ No, ale to centymetry są ważniejsze od wagi ;) Ostatnio się ważyłam/mierzyłam dzień po siłowni to też pewnie stąd waga poszła trochę w górę. No, ale ważne, że po sobie widzę, że działa ;)

A na zakończenie... kolorki za oknem! Zaczyna się ta najładniejsza i najbardziej kolorowa część jesieni ;)

Miłego dnia!







Zmieniony przez - korniczatko w dniu 2016-10-26 15:05:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
Lecisz z tym! Powodzonka

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Witam, witam :)
Każda rozmowa konkretna i na poziomie wiec mam nadzieje, ze równie poważnie podejdziesz do tematu. Ja szykuje się na scenę wiec redukujemy razem :)

Co do treningu. Będę chciał żebys przez 4 tygodnie korzystała w większości z ćwiczeń wielostawowych. Zobaczymy jak jest u Ciebie z podstawami, ocenimy technikę i jak wszystko będzie ładnie grało to dorzucimy izolacje i jakieś typowo babskie ćwiczenia

Na razie ma być siła, pot i łzy

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 211 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3018
Nie wiem czy wspólne redukowanie jest bezpieczne... "Polak głodny to Polak zły" czy jakoś tam... ;p

Na ćwiczenia się zgadzam, bez zastrzeżeń...

Na siłę, pot i łzy też! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Powodzenia, będzie dobrze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 291 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5627
Powodzenia. Z pewnością będę tutaj zaglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385408
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zagladam i ja, powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
rutkow
Wytwalosci z karpiem


Eeej, bo co?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
haha powodzenia :)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jest co robić także warto brać sie do pracy


Powodzenia
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT MrGrubas Gruby Grubas

Następny temat

[Dziennik Konkursowy] Thokey&Marian

Wiecej