SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Dziennik Konkursowy] Thokey&Marian

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4871

Dzień 92

Nie wiem ile to jeszcze razy będę przepraszał za moją nieobecność tutaj, ale tak po prostu teraz jest, w ciągu tygodnia może być mi ciężko wrzucać wpisy, więc pozostają tylko weekendy, w które i tak mam dość zajęć, więc ciężko nadrobić "stracony" tydzień.

Mogę przysiąc z ręką na sercu, że miska jest cały czas trzymana w ryzach, a do treningów przykładam się z całych sił
Co więcej, dzisiaj wieczorem wyszedłem na swój pierwszy trening(w skrócie) "biegowy". W cudzysłowie jest dlatego, że do biegu, to jeszcze temu czemuś dużo brakuje %-D
Sprzęt odpowiedni zakupiłem, co by bieganie sprawiało maksimum satysfakcji. Nowe buty przebyły swoje pierwsze kilometry i jak na razie sprawdziły się naprawdę super

Co do biegania, to sami widzicie, że nie było tego za dużo, endomondo włączyłem kilka min po rozpoczęciu, więc wyszło trochę ponad te 3km, generalnie trening opierał się na marszobiegu. Tutaj właśnie pojawia się mały problem, bo przydał by mi się jakiś zegarek z dobrym podświetleniem, na którym bez przerwy miałbym podgląd do czasu, żeby wiedzieć, w którym dokładnie momencie przechodzić z marszu do biegu i z biegu do marszu. Dzisiaj robiłem to trochę na czuja, ale wyszło tak, że większość z tego dystansu przebiegłem.
Mam nadzieję, że przy bieganiu zostanę na dłużej, ponieważ mam pewne ciche plany co do niego, ale o tym za kilka miesięcy, o ile dotrwam do tego czasu rzecz jasna



Rozpiska:


Wiem, kolacja świetna Nic nie poradzę, że miałem po "bieganiu" nieodpartą ochotę na zimniutkiego arbuza, który swoją drogą nie wypada chyba aż tak źle, co?



Trening:
10min orbitreka + rozgrzewka
1. Ściąganie do klatki z góry
2. Wyciskanie hantli skos góra
3. Wiosłowanie sztanga
4. Rozpiętki skos góra
5. Przyciąganie wyciąg dolny do brzucha
6. Wyciskanie sztangi ławka płaska
7. Unoszenie hantli na bok siedząc
8. Wyciskanie hantli siedząc
9. Allachy z linka z góry
+ 30min cardio




- Omega3: 4x1kaps.
- Orange Triad: 2x3kaps.
- Magnez i potas: 2x1kaps.
- D3+K2: 1x1kaps.
- Vit C: 2x1kaps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Początki biegania są zawsze trudne natomiast wydolność to jest ta cecha motoryczna która idzie najszybciej także w ciągu zaledwie kilku treningów będzie odczuwalna różnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4871

Dzień 93

Kolejny dzień, który szybko zleciał. Najpierw od rana trening, a później czekała mnie wizyta imieninowa u kuzynki.
Przez ten cały wypad micha się trochę posypała, ale nie w jakimś szczególnie złym znaczeniu, po prostu posiłki pouciekały, a będąc na imieninach zjadłem 2 porcje sałatki z rukoli, pomidorków koktajlowych, mozzarellą, awokado, pestek słonecznika i czegoś tam jeszcze z dodatkiem 3 kawałków bagietki z masłem czosnkowym. Więc bilans kaloryczny wyszedł pewnie ujemny, ale nie ma szans na policzenie tego, bo raczej nie siedziałem tam z wagą i niczego nie odmierzałem



Nie mam pojęcia jak się zabrać za dziennik żywieniowy, bo po prostu nie wiem czym go uzupełnić i w jakich ilościach, a nikogo nie chcę oszukiwać




Trening:

1. Wyprosty
2. Uginanie leżąc
3. Suwnica
4. Wspięcia na palce stojąc
5. Uginanie ramion ze sztanga prosta
6. Wyciąg z góry prostowanie z drążkiem
7. Uginanie siedząc z hantlami supinacja
8. Francuz do czoła leżąc sztanga łamana




- Omega3: 4x1kaps.
- Orange Triad: 2x3kaps.
- Magnez i potas: 2x1kaps.
- D3+K2: 1x1kaps.
- Vit C: 2x1kaps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2385 Napisanych postów 9129 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 469903
Widzę czit meal hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4871
Ja to zawsze szaleję na tych imprezach rodzinnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
takie rodzinne spotkania bywają bardzo trudne w trzymaniu michy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie sam to przerobiłem w sobotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4871

Dzień 94

Nie powiem, fajnie było pospać, a zwłaszcza, że nie jest tak gorąco nocą, to śpi się bardzo przyjemnie Jedynie poduszka jest już tak zajechana, że czym prędzej musi odejść na zasłużoną emeryturę

Ja na szczęście nie mam większych problemów, żeby się "ograniczać" na imprezach rodzinnych, to, że stoły uginają się od jedzenia wielce na mnie nie wpływa jakoś negatywnie, że nagle rzucam się na jedzenie, wczoraj np. wrzuciłem raczej dość zdrową sałatkę na ruszt, a ostatnio pomidory i ogórki

Jeszcze chwilę posiedzę i lecę spać, bo jutro o 6 pobudka, trening, a później znowu ta nieszczęsna praca



Rozpiska:





Trening:
Dzisiejszy trening polegał na delikatnym bieganiu jak i kilku prostych ćwiczeniach wykonanych w "obwodzie".

Obwód:
1. Pajacyki
2. Pompki
3. Przysiady
4. Unoszenie nóg leżąc
5. Brzuszki
Wszystko x3




- Omega3: 4x1kaps.
- Orange Triad: 2x3kaps.
- Magnez i potas: 2x1kaps.
- D3+K2: 1x1kaps.
- Vit C: 2x1kaps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4871

Dzień 100
Znowu mnie trochę nie było i trochę jeszcze pewnie nie będzie, ale żebyście się nie martwili, niczego nie porzucam, taki po prostu gorszy okres dla moich dzienników, na które nie ma czasu



Rozpisek nie będzie, nadrabianie tych dni mija się z celem, zabiera za dużo czasu
Mogę jedynie obiecać, że micha jest trzymana w ryzach na 100%




Trening:
WTOREK:
Trening:
10min orbitreka + rozgrzewka
1. Ściąganie do klatki z góry
2. Wyciskanie hantli skos góra
3. Wiosłowanie sztanga
4. Rozpiętki skos góra
5. Przyciąganie wyciąg dolny do brzucha
6. Wyciskanie sztangi ławka płaska
7. Unoszenie hantli na bok siedząc
8. Wyciskanie hantli siedząc
9. Allachy z linka z góry
+ 30min cardio

CZWARTEK:
Trening:
10min orbitreka + rozgrzewka
1. Wyprosty
2. Uginanie leżąc
3. Suwnica
4. Wspięcia na palce stojąc
5. Uginanie ramion ze sztanga prosta
6. Wyciąg z góry prostowanie z drążkiem
7. Uginanie siedząc z hantlami supinacja
8. Francuz do czoła leżąc sztanga łamana
+ 30min cardio

PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, PIĄTEK
Trening:

Jak widać coraz lepiej to idzie, jeszcze trochę i od przyszłego tygodnia pomyślimy o trochę dłuższym dystansie


- Omega3: 4x1kaps.
- Orange Triad: 2x3kaps.
- Magnez i potas: 2x1kaps.
- D3+K2: 1x1kaps.
- Vit C: 2x1kaps.


A tu taka moja kolekcja, która dojechała do mnie we wtorek:

Od razu uprzedzam pytania, nie wszystko jest moje, tzn. moje nie są WPC, poza jednym, które sobie kupiłem i jednym, które jest z gratisu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Dziekuje za zaproszenie. Bede zagladal i dopingowal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Dziennik konkursowy] korniczatko&rkarpinski

Wiecej