SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DZIENNIK] Kalistenika dawid343123

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5505
Wiek 16
Waga 73
Wzrost 185
Cel do osiągnięcia Siła, nauczenie się takich ćwiczeń statycznych jak choćby stanie na rękach czy deska, dodatkowo Muscle Up, black leve i Human Flag, ale to w miarę postępów. Nabranie masy tak to 77 kg, bo na razie jest chudo.
Staż Mawashi dla początkujących, tydzień splitów, przerwa i tera kali.

Plan, który zacząłem wczoraj

Zrobiłem tylko 3 obwody bo zaczęła mnie boleć głowa, więc nie bardzo ten 4 mi pasował.
Dwie fotki z tematu na temat w dziale zdrowie :D, o przeroście prawej strony klatki piersiowej i pleców. Obecnie trenuje 3x w tygodniu, możliwe ze w wt i czw będę właśnie chodził na Krav Mage. Potem dodam jeszcze wymiary, wiem, że bicepsie było coś koło 34, ale nie więcej. Sit wall 40 sec dałem przed treningiem, a to po 2 pierwszych obwodach












Zmieniony przez - dawid34312 w dniu 2013-06-11 15:43:46
BTW sorry, za podwójny temat, ale miałem jakiegoś laga i mi zdublowało.

Zmieniony przez - dawid34312 w dniu 2013-06-11 15:46:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ten przerost to Ci się tylko wydaje. xD

Powodzenia! :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
zamiast sie cieszyc ze naturalnie masz szerokie plecy to wymyslasz jakies rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5505
Może i ta, ale w podstawówce mieliśmy kiedyś robione właśnie takie badanie dotyczące wad postawy i właśnie wyszło mi takie coś, potem wizyta już normalnie u lekarza, ale za wiele to się od niego nie dowiedziałem, basen i te sprawy, ale w tym wieku, nie przykładałem do tego wszystkiego wagi. Prawa strona klatki jest cała zarośnięta, natomiast lewa nie do końca, ale nie ma lipy, z czasem mam nadzieję się wyrobię :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
wrzucisz mięcha to i zniknie to wyimaginowana dysproporcja

Basen oprócz treningu też ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
jedyne co widze to odstające łopaty, trzeba wrzucić mięcha i po problemie też kiedyś mi konkretnie odstawały dopóki nie zaprzyjaźniłem się z ćwiczeniem zwanym wiosłowanie sztangą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 417 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5700
Drazek na odstajace łopatki, polecam mi pomoglo po jakims czasie calkiem zniknely
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ja rowiniez sie wyporsotwalem po drazku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5505
Dobra jestem po treningu zrobiłem ponownie 3 obwody, ale z większym naciskiem na technikę. Na początek dałem trening nóg, czyli sit wall 40 sec i jump squats, zamiast australlian push ups dałem pompki z nogami wyżej. Przed treningiem zjadłem sobie zupę szczawiową i banana, a po zrobiłem sobie koktajl z szklanką mleka, łyżka jogurtu naturalnego, bananem, płatkami owsianymi i czekoladowymi nesquick. Wypiłem tego 2 szklanki i czuje się zaj**iście po tym. Na śniadanie płatki owsiane i nesquicki, a w szkole kanapki z sałatą i szynką. Jutro pójdę na tą Krav Maga, bo tam trzeba było jeszcze jakiś formularz przygotować. Wskoczę jeszcze do parku, na porządną serie dipów. A na obiad bd miał dzisiaj gołąbki :D z ryżem i mięsem. Filmik motywacyjny

Dzisiaj jestem zadowolony z treningu fajna pompa, po koktajlu czuje się dobrze, BTW dzięki za zainteresowanie dziennikiem :) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5505
Udało mi się przytyć 8 g, jak ważyłem się dzisiaj rano na czczo to ważyłem 73.8 kg. Dzisiaj byłem w kinie, to zjadłem trochę popcornu, czipsów i pepsi cytrynowej, to jakiś taki bez sił byłem, potem wbiłem do parku, żeby zrobić sobie 4 serie dipów na klatę i tricki. BTW ta zupa to botwinka :D

Zmieniony przez - dawid34312 w dniu 2013-06-13 16:21:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
8g? Chyba 0,8 kg, op to chodziło? ( Gdzie 0,8kg=800g).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia w domu Hantle

Następny temat

[Dziennik] Kalistenika - Home Workout by Pawlak

WHEY premium