SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT} Captain Cheese

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich użytkowników. Pora przestać się chować po kątach, jak to mawiają, czytając jedynie artykuły i wpisy innych użytkowników, ich metamorfozy. Czas najwyższy samemu wyjść z inicjatywą, być może założenie tego internetowego spisu "przeżyć" z treningów, dziennika, a może wręcz pamiętnika pozwoli na systematyczność i powolne osiągnięcie zamierzonego celu. Czym on jest? Poprawiona estetyka ciała, ogólna, nie chodzi mi o kratę wykończoną koniecznie do lipca (choć byłoby miło), bo inaczej zrezygnuję, jak to ma większość ludzi budzących się, jak ja, chwilę przed sezonem.

Jakbyście chcieli spytać o wiek, 18 już za pasem, staż treningowy... dylemat, kiedyś się taplałem w wodzie, jakieś 5 lat, liczy się? Jak nie to trudno, odbijanie się od ściany też coś daje, dla mnie najlepsze cardio swoją drogą.

A no i jeśli już na ścieżkę treningu weszliśmy, to polecę siłowym SPLITEM (4x8) ułożonym pode mnie, bo tak mi jest najwygodniej i najlepiej się czuję, stwierdziłem to po paru tygodniach "rozgrzewki" na fbw, który już powoli mnie nudził.

Sam układ wygląda tak:
I dzień : Klata/plecy, tj.
- wyciskanie na poziomej, wycisk na skośnej i rozpiętki
- podciąganie, martwy i wiosłowanie.

II dzień : Biceps/triceps, tj.
- łamana,sztangielki młotkowym i maszyna
-pompki tricepsowe, wyciskanie sztangi wąskim, prostowanie linek

(Maszyny są już na ochłonięcie i dorzucę 5 serię na rozciągnięcie mięśnia)

III dzień: : od dawien dawna nieruszane nogi... i na dobicie tygodnia brzuch
- przysiady ze sztangą, wykroki, wspięcia na palce
- scyzoryki, przenoszenie ciężaru, unoszenie kolan z hantlą, mostek na przedramionach i jeszcze pewnie coś dojdzie


Po każdym treningu delikatne cardio, czyli rowerek 20/30min, bądź bieg. Brzuch nie tylko ostatniego dnia, ale i każdego bez wizyty na siłowni + HIIT


Michę jakoś trzymam na poziomie +/- 2300kcal, przy wadze 88kg (miesiąc temu 92, więc bez cardio i opuszczanej siłowni delikatny progres) i wzroście 187 cm. Co do supli, zażywam Olimp Provit 80 Tiramisu i stwierdzam, że albo sięgnę po innego producenta, albo zmienię smak, bo ani to, ani rozpuszczalność nie jest adekwatna do ceny, niestety... Planuję też kupno l-karnityny, która niegdyś mi pomogła, jeszcze za czasów pływania.

No cóż... jeszcze raz miło mi zagościć w tych forumowych progach, cheers!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] CrossFit - Bercik

Następny temat

[DT] hbr9839

WHEY premium