SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] liona

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 115913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Bziu u mnie niestety lewy to nagminnie, ale to wynika też z tego że nie do końca działa jak powinien. Dość długo odwlekałam konsultacje u orto, ale nadszedł ten czas!

Myraen mieszkanie mam wynajęte na Królowej Jadwigi mniej więcej na wysokości Kopca Kościuszki, ale jestem mobilna także dalsze lokalizacje też wchodzą w grę. Dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj w tamtych okolicach dość dawno mnie nie było

najbliżej masz siłownie agh - ale nie polecam. jak dla mnie było za duszno i mało sprzętu.
drugą masz Infinity Fitness całkiem przyjemnie było. z tego co pamiętam chyba nawet rury mają (special for you). To co mnie osobiście denerwowało to to że trochę sprzętu było na piętrze, a to po ćwiczeniach na nogi było straszne
do tych dwóch dojazd 102 ale możesz też spokojnie się przejść. nie jest daleko

jakbyś potrzebowała jakąś większą siłkę to siłownia w parku wodnym - ostrzegam może być sporo ludzi - zwłaszcza tych śpiących lub czytających gazety (dojazd 152 ok 30 minut)

ja aktualnie chodzę do Power Zone i sobie chwale, ale dla Ciebie dość daleko z przesiadką. Mała siłownia, ale wszystko co potrzeba jest, tylko po 18 robi się dość tłoczno.

no i w centrum jest sporo sieciówek, ale szczerze to ja za nimi nie przepadam.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Mówiąc mobilnie miałam na myśli samochód Myślę, że sprawdzę Infiniti. Na fotach ewidentnie mają salę z rurkami Jak nie dam rady się poważniej pobawić po treningu siłowym to chociaż foty sobie porobię. Ze sprzętu używam ławeczki hantli i sztangi, także nie mam dużych wymagań.

Jeszcze raz dzięki! Twoja pomoc jest nieoceniona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Powoli wracam do życia, w weekend miska względnie czysta z drobnymi wyjątkami, od jutra wracam do liczenia makro. Przetrwanie na koncercie SOAD w drugim rzędzie chyba wpiszę sobie do CV Trening w piątek zaliczony, niestety okazało się że opcja rurki w infinity już nieaktualna.

Trening 16.06
1. HT 60kg/60kg/60kg
2. Bułgary 7,5kg
sztangielki były co 2,5 kg, a 10 to chyba jednak byłoby dla mnie za dużo
3. Podciągnięcia 3/x/x
Zabolał bark także odpuściłam
4. MC 25kg/30kg/35kg
Doszło do wymiany zdań z moim BF co do techniki także niedługo wrzucę filmik
5. Wyciskanie 12,5 kg
6. Wiosło 12,5 kg
7. Brzuch 3x15
8. Stretching

Plus mój pseudosznurek Wszyscy mają foty mam i ja







Zmieniony przez - liona w dniu 6/19/2017 1:56:00 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Wczorajszy trening poszedł ciężko, chociaż o dziwo bieganie na rozgrzewce szło mi fenomenalnie. Wczoraj ostatni dzień cyklu także w czw powinno być już lepiej. Z tego też powodu dzisiaj wypada rurka Jakieś takie rozluźnienie treningowe mi się zrobiło ostatnio. Do soboty powinnam odpuchnąć to może uda się zrobić kontrolne pomiary.

Trening:
1. HT 60kg/60kg/60kg
Niestety ostatnie 2 powtórzenia weszły w niepełnym zakresie, a jak odkładałam sztangę to tak dziwnie mi się chodziło.
2. Bułgary 8kg
Już jest całkiem spoczko, chociaż momentami przenoszę ciężar na nogę z tyłu.
3. Podciąganie 5x3
Chyba na razie zostanę przy 5 seriach i spróbuje w 1 robić 4 podciągnięcia
4. MC 30kg/35kg/40kg
Powoli idzie do przodu, będę jeszcze dokładać.
5. Wyciskanie 12kg
Coraz lepiej z płynnością, chociaż jak na brak progresu to na koniec mocno paliły
6. Wiosło 12kg/14kg/14kg
Będę powoli dokładać
7. Rotatory 3x20
Czy przy tym powinno się czuć też coś w mięśniu naramiennym czy to mój popsuty bark?
8. Brzuch 3x15
Ostatnia seria poszła na kółku zamiast piłki, na następnym treningu dokładam
9. Plank side 1'25''
Do podbicia
10. Rolki
Przy takiej długiej przerwie między treningami to nawet czworogłowe mnie nie bolały
11.Stretching

Tak sobie myślę czy to nie jest dobry moment żeby przejść na 4 serie po 10 powt bo trochę utknęłam z ciężarami przy niektórych ćwiczeniach.

Plus wczorajsza i dzisiejsza micha.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
A ja wracam na rurkę wczoraj się zapisałam w końcu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Super! Przy Twojej sprawności na bank pójdziesz jak burza. A tak z ciekawości jaka szkoła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Wcześniej chodziłam do Pole Dance Jungle do Dagmary. Jest dobrym nauczycielem, więc znowu wybrałam Jej grupę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Nie kojarzę, ale widziałam że jeździ na Campy z Bigosem, a to zawsze dobrze świadczy Polecam się też przejść na exotic - jest super!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ee nie to nie moje klimaty żadne sexy densy. Ja chodze tylko pod kątem gimnastycznym, bez flow itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobrać odżywki

Następny temat

Redukcja bez efektów - dlaczego?

WHEY premium