SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] liona

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 115954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Miało być tak pięknie, a wyszło jak zwykle Wczoraj coś mi przeskoczyło w zdrowym barku i dupa dzisiaj nie mogę podnosić ręki - po pracy wybieram się na ostry dyżur ortopedyczny. Minimum 2 tygodnie przerwy jak nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Przykra sprawa. Może to nie będzie nic groźnego. Kilka razy tak miałem i jakoś się zawsze dało wykaraskać. Spróbuj lodem okładać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Kaka Dziękuję Night właśnie liczę że to zwykłe naciągnięcie, bo to się wydarzyło w dużym zakresie w barku ale praktycznie w bezruchu, nie było żadnego szarpnięcia ani wygięcia tylko chrup. Wole jednak dmuchać na zimne, na ostrym zrobią mi od ręki USG i obejrzy je sensowny lekarz, a wiem że jeżeli pojadę wcześnie i będę miała szczęście - nie przyjedzie w międzyczasie żadna karetka to wyjdę stamtąd dość szybko ( jak na ostry dyżur ) Byłam już tam jak skręciłam kolano. Już się konsultowałam wczoraj z fizjo i kazał trochę ogrzać ciepłym okładem i nie ruszać za bardzo ręką - co jest dość ciężkie bo to moja dominująca ręka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Widziałam tą fotkę i się zastanawiałam jak ty się trzymasz na tej rurce :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Paula Lewą ręką i na achillesie lewej nogi

Na ostrym dyżurze posiedziałam 4h, zrobili mi jednak tylko rentgen. Lekarz obejrzał i stwierdził że nie ma dramatów, to nadwyrężony naramienny, ale to może być coś przewlekłego co się akurat zaostrzyło. Usg mam 8 czerwca, a jeżeli mi nie przejdzie to mam się umówić do ortopedy.

Mój stan od tego co działo się rano do wieczora tego dnia jak byłam na ostrym bardzo się polepszył. Z dnia na dzień powiększa mi się zakres i zmniejsza bolesność w barku. Dzisiaj już udało mi się samej uczesać Będzie dobrze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Dobre newsy - faktycznie najprawdopodobniej po prostu przeciążyłaś jakiś mięsień, być może trochę go przeciągnęłaś za mocno i stąd ból. Jeśli nie ma fizycznego strzelania, przeskakiwania - to dobry znak.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2018-05-18 10:40:26

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
To dobre wiadomości, bardzo się cieszę, wypoczywaj a potem wracaj do treningu jak się wszystko zagoi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Niestety na USG okazało się że mam naderwany mięsień nadgrzebieniowy Fizjo mówi że to się goi minimum 6 tygodni od urazu - także jeszcze przynajmniej do końca czerwca jestem bez treningów Z tego wszystkiego chyba zacznę biegać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Tylko nie machaj za bardzo :)
Oby sie dobrze i bezroblemowo goiło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobrać odżywki

Następny temat

Redukcja bez efektów - dlaczego?

WHEY premium