SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] liona

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 115731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Kaka21 Dzięki! Tak nazywam zajęcia gdzie uczę się choreografii z rurką.
Nene87, Night to się nazywa pobudka chwile przed 6 rano niezależnie od dnia tygodnia, brak dzieci, fakt że jak wychodzę z pracy to już nie pracuje, plus mężczyzna z którym dzielimy się obowiązkami domowymi.

Czas jak czas, ale potrzebuje jakiś patent na to żeby mi się baterie nie kończyły w trakcje treningu Wiem już z doświadczenia że nie mogę przesadzać z ilością figur typowo siłowych i muszę doładowywać jakieś węgle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679575
Ja testuję ostatnio suplement który się nazywa inozyna. nawet na bardzo niskich węglach pomaga zrobić dobry trening. A jeszcze nie doszedłem do górnej granicy dawki którą zalecają. Poza tym dopijanie węgli w trakcie solidnego wysiłku wcale nie jest jakimś złym pomysłem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
O! Obczaje Stała suplementacja? Długo się czeka na efekt? Ja dopijam porcje węgli na początku treningu (w trakcie pierwszej godziny), może powinnam brać dodatkową porcje na później.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ciekawy suplemnet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679575
Ja biorę przed treningiem 3 tabs. razy 600 mg. Max co polecają to spotkałem 2,5-3,0 mg. O wiele mniej się człowiek męczy, szybciej zachodzą procesy energetyczne - ja mam takie odczucie. Ciężka seria po której normalnie ma się solidną zadyszkę przy tym suplu powoduję tę zadyszkę mniejszą. Na Ukrainie, Białorusi, czy Rosji kupuje się w aptece jako lek wspomagający serce - za grosze. ja mam ukraiński Riboxin - po przeliczeniu na PLN wychodzi coś koło 2 zł za opakowanie. Ale niektóre firmy suplementacyjne też mają w ofercie.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Dzisiaj trochę z innej strony

W zeszłym tygodniu trochę biednie z treningami. Środa, czwartek odpuszczone bo @. W piątek byłam u fizjo, później na stretchu. Fizjo po wizycie zabronił robienia rzeczy siłowych/ wzmacniających ciało przez 3 dni. Sobota z tych względów też całkiem odpuszczona, w niedzielę 3h rurki (ale takiej że się trochę obijałam) i stretching.

Fizjo zawyrokował tak że moje obecne problemy z barkami (poza tym co sobie ostatnio naciągnęłam) wynikają z niedoleczonych kontuzji nadgarstków/przedramion jeszcze z czasów jak latałam z mieczem. Powoli zaczął mi to ogarniać - w niedzielę już było czuć poprawę. Dodatkowo mam zrobić USG naciągniętego barku. Następna wizyta w połowie kwietnia,a planuje zrobić u tego pana generalny przegląd - może do końca roku się wyrobię

Dzisiaj też bez treningu - jutro jadę na obóz Pole Dance - Acro, przez cały tydzień będę śmigać parę godzin dziennie
Jak wrócę to muszę pomyśleć o wyczyszczeniu miski bo rozpasanie doszło do granic rozsądku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679575
O barki trzeba bardzo dbać. Także dobrze zdecydowałaś o takim przeglądzie i naprawie. Odwdzięczą się na bank.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Wróciłam próbuje dzisiaj ogarnąć życie ale nie idzie mi za dobrze, a jutro już znowu wyjeżdżam

Obóz super, bardziej lajtowy niż ten sprzed roku - trochę mniej zajęć, więcej czasu na regeneracje. Mimo to i tak już ostatniego dnia miałam tak styrane barki że odpuściłam ostatnią akrobatykę. Tym razem było też trochę więcej zajęć rurkowych z figurami inspirowanymi akrobatyką. Dodatkowo trochę stretchu i zajęć fitnesowych.

Na pewno poprawiłam swoje stanie na rękach i gwiazdę w której czuje się już całkiem pewnie. Mieliśmy też zajęcia z animal flow, które okazały się całkiem spoko.
Jak się już ogarnę to spróbuje odnaleźć jakieś forteczki i filmiki dla was
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3406 Napisanych postów 6130 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264498
czekamy na foty słyszałam ostatnio o animal flow, na moim corssficie reklamowali te zajęcia, opiszesz je troszkę lepiej?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Widziałam Cię :P
Czasem oglądam filmiki Kasi i wypatrzyłam Twój charakterystyczny warkocz :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobrać odżywki

WHEY premium