SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] liona

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 115950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
no i super. Fajnie ze rozwijasz swoje zainteresowania. jakoś nie mogę sobie po opisie wyobrazić Twojego ćwiczenia na barki. Może jakiś filmik nagrasz.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Nagram w weekend! Mam filmik z obozu, ale niestety Adobe After Effects nie chce ze mną współpracować Zapomniałam o jednym ćwiczeniu - zrobiłam jeszcze przywodziciele na wyciągu górnym 3x12 do 18kg obciążenia w ostatniej serii. Mam taką teorię, może trochę szaloną. Zawsze przy rollowaniu najbardziej boli mnie zewnętrzna strona ud - chcę sprawdzić czy jak wzmocnie przywodziciele to nie zacznie trochę puszczać napięcie w tych bolesnych miejscach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Wczorajszy trening skrócony z powodów i przyczyn głównie czasowych. Progres tylko przy przysiadach - bo domsy. W środę na rurce można było pływać, także dopóki nie zmieni się temperatura to daruję sobie tę aktywność, bo i tak nie da się nic zrobić. Henadspringi wychodzą, ale to mogę zrobić na siłowni na drabince. Dzisiaj tylko stretching. Rano zrobiłam badania kontrolne tarczycy i zakazano mi obciążać rękę, także trochę ciężko by było zrobić tak trening.

Trening 10.08
1. HT 4x10 80kg/ 85kg/ 90kg/ 95kg
Ostatnie powtórzenia weszły ledwo co, niedługo przyatakuje stówkę!!! Później myślę że podejmę próby z gumami-jak je tylko nabędę...
2. Przysiad 4x12 20kg /25kg /30kg /35kg
Nadal mnie to strasznie męczy... Do rozciągania Achillesów między seriami, chyba dodam rozciąganie zginaczy bioder
3. Podciąganie 5/ 5/ 5/ 5/ 4
Coś mi nie może wejść do końca ta ostatnia seria, ale już i tak jest dobrze!
4. MC 4x8 60kg /65kg /70kg /75kg
Nie ma lekko
5. Wyciskanie 4x8 16kg/ 16kg/16kg/ 16kg
Na następnym treningu przejdę na 5x5 i spróbuje ruszyć z ciężarem
6.Barki 3x15 na stronę
7. Stretch minimum

Planuję dodatkowy trening na siłowni w niedzielę, jutro mam nadzieję dotrzeć na stretching i może zaliczę basen. Muszę znaleźć kogoś kto mnie nauczy pływać kraulem W między czasie może się wspomogę YT.
Pomiarów nie robiłam, ale ważyłam się wczoraj u endo i po śniadaniu i w ciuchach ważyłam tyle co w pn na czczo, czyli do przodu. Jutro powinnam mieć wyniki badań to też wrzucę. Tymczasem wrzucam miski i mój ostatni nabytek







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Piętek i sobota były dniami tylko ze stretchingiem - poszły sznurki i szpagaty. W niedzielę rano byłam na siłowni, wieczorem na rurce. Wczoraj zrobiłam gięcie pleców i rurkę ( już wiem że w takiej konfiguracji nie idzie mi siłowo później). Dzisiaj jeżeli nie będę nigdzie jechać to zrobię stretching. Jutro siłownia.

Miska w sobotę nie liczona, reszta dni ok. Zrobiłam dzisiaj pomiary i jest sporo na plusie, mogę mieć nadzieję że to jeszcze poobozowe mięśnie, albo woda. Tak czy inaczej od dzisiaj ucinam makro do B130 T80 W200. Następne pomiary po @, planowane n 26.08.

Trening 13.08
1.HT 4x10 85kg/ 90kg/ 95kg /97,5kg
Miało być podejście do 100 kg, ale było trolololo bo mój luby zdjął mi z jednej strony 2,5kg...
2. Przysiady 4x12 20kg/ 25kg/ 30kg/ 35kg
ok
3. Podciąganie 5/ 5/ 5/ 5/ 4
Niby mam filmik ale kiepsko nagrany
4. MC 4x8 65kg/ 70kg/ 75kg/ 80kg
Pod koniec miałam problemy z chwytem, niewiele brakowało żeby mi sztanga wypadła z dłoni
5. Wyciskanie sztangi 4x8 30kg / 32,5kg/ 35kg/ 37,5kg
Na sztandze jest łatwiej niż na hantlach, plus miał kto mnie asekurować
6.Barki 2x3x15
7. Stretch

Filmik ćwiczenia na barki:



Poleciało mi biodro, muszę na to uważać.

Dodatkowo niżej moje wyniki od endo, wszystko w normie.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Wydaje mi się też, że dłoń pod barkiem powinnaś bardziej ułożyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Wtorek okazał się być dniem bez treningu, wczoraj siłownia, dzisiaj znowu laba Wczoraj ogarnęłam filmiki które dziewczyny polecały nolose - rozgrzewka pod przysiady od Dźwigaj dziewczyno Bardzo fajnie weszło! Polecam! Plus po mobilizacji barków gdzieś w połowie treningu wydało mi się że urosły - a one tak na prawdę się tylko wyprostowały


Trening 16.08.17
1 HT 4x10 85kg/ 90kg/ 95kg/ 100kg
Chyba stówka jeszcze nie dla mnie bo po ostatniej serii mocno poczułam lędźwia, od następnego treningu HT już z gumami
2.Przysiad 4x10 25kg/ 30kg/ 35kg/ 40kg
Rozgrzewka polepszyła technikę, jeszcze nie jest idealnie ale jest progres. Odkryłam że dużym problemem jest przód łydki, czego się absolutnie nie spodziewałam. Najmocniej czuje tutaj czwórki i brzuch
3. Podciąganie 5/ 5/ 5/ 5/ 4
Liczę że jak trochę schudnę to będzie łatwiej
4. MC 5x5 65kg/ 70kg/ 75kg/ 80kg/ 85kg
Wjechało mocno
5. Pompki 3x15
Zamiast wyciskania. Zrobiłam szerokie, ale następnym razem zrobię normalne. Chciałabym dojść do takiej na jednej ręce.
6. Barki 3x15
Ok
7. Stanie na głowie
Chyba muszę zacząć częściej robić bo średnio wychodziło siłowe. Fakt że byłam też styrana po całym treningu
8. Stretch
Na spokojnie

W piątek zrobię stretching i rurkę, taki sam plan na poniedziałek. W sobotę wesele. Do końca października pójdę jeszcze na 5 z tym za dużo ich, ale nic na to nie poradzę.

Plus wczorajsza i dzisiejsza micha. Chcę zmniejszyć ilość ww w śniadaniu. Do BT mi daleko - bo po tych rzucam się na węgle zaraz po tym jak dojadę do pracy, ale może małe korekty poprawią wrażliwość insulinową.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
W piętek i poniedziałek zrobiłam rurkę i stretching - szpagatki. Wczoraj trening siłowy. Trzymam się rozgrzewki z Dźwigaj dziewczyno do przysiadów - świetnie wchodzi Dzisiaj jak dobrze pójdzie znowu rurka, a jutro kolejny siłowy. Jak dobrze pójdzie bo na dniach powinnam dostać @. Dopadł mnie już przed okresowy sceptycyzm, chociaż to może być kwestia fatalnej pogody. Wczoraj trening wszedł dużo lepiej niż się spodziewałam.

Trening 22.08
1. HT z gumą 4x10 70kg/ 75kg/ 80kg/ 85kg
Pokombinowałam też z ustawieniem bliżej stóp i na koniec poślad płonął, nawet moja miednica ustawiła się tak jak powinna po tym ćwiczeniu
2. Przysiad plie/sumo 4x10 20kg/ 25kg/ 30kg/ 35kg
Mnie mnie męczy niż klasyczny przysiad, plus może podciągnie trochę przywodziciele. Muszę znaleźć info czy mogę schodzić poniżej poziomu to by też ładnie otwierało biodra
3. Podciąganie 5/5/5/5/5
Pierwszy raz całość po 5w serii po @ zacznę próby do przejścia 4x6
4.MC 5x5 65kg/ 70kg/ 75kg/ 80kg/ 85kg
Trochę lepiej niż ostatnio, po @ dodam ciężar
5. Pompki klasyczne 15/12/12
Idą mi gorzej niż szerokie, ale to dobrze - będzie progres. Jak dojdę do 20 to spróbuje diamentowych
6. Barki 3x15
Niedługo chyba przejdę na wersję z obiema rękami na drabince
7. Stanie na głowie, stanie na rękach
Na głowie już ładnie wchodzi siłowo, na rękach prawię mi się udało wejść bez ściany ale z tego szczęścia zapomniałam na koniec porozluźniać mięśnie

Oficjalnie wywaliłam już brzuch z treningu - robię go całkiem solidnie na rurce 2-3 razy w tygodniu więc nie ma sensu dobijać do 5x.
Nie wiem czy uda mi się wycyrklować pomiary żeby nie wyszły okresowe, ale wizualnie wydaje mi się że schudłam. Utrzymam ten rozkład do końca mc i wprowadzę rotację na początek 25w.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 842 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71137
Ja tylko zaspamuję, że podglądam - a jest co!! Robisz świetne treningi. Podziwiam. Również za świadomość. I super zaangażowanie. Ciśnij dalej


Aa, i fajny nowy nabytek I przy tym widać, że Twoja sylwetka też ładnie się prezentuje


Zmieniony przez - nolose w dniu 2017-08-23 14:47:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Bardzo mi miło że jesteś! Dzięki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobrać odżywki

Następny temat

Redukcja bez efektów - dlaczego?

WHEY premium