SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] kuba291096 (ekto)

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1880
KILKA SŁÓW O MNIE :
Nazywam sie Kuba ,mam 17 lat. Wcześniej chodziłem na siłownie ale było to od tak z kolegami i w kratkę. Moim Celem jest masa . Dziennik założyłem , po to żebym mógł śledzić swoje postępy , oraz aby ktoś mi mówił gdy robię coś źle .
Waga - 62 kg
Wzrost - 171 cm
DIETA :
Na zdjeciu
TRENING :
Wtorek Klata +bic
Wyciskanie sztangi/hantli(zalezy czy ma mnie kto asekurować) leżąc płasko- 4s 10-8-6-5 pow
Wyciskanie sztangi/hantli skosem + - 4s 10-8-6-5 pow
Rozpiętki - 4s 10-10-10-10 pow

Uginanie hantla jednoracz w podporze o modlitewnik 3s 10-8-8-6 pow
Uginanie ramion ze sztangą stojąc - 3s 10-8-8-6 pow
Czwartek Plecy + tric
Podciaganie - 4s max
wiosłowanie sztanga pod/nach -4s 10-8-8-6
ściaganie drązka szeroki/waski uchwyt 4 s 10-8-8-6
Martwy ciag 4 s 10-8-8-6

PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC - 3s 10-8-6
POMPKI W PODPORZE TYŁEM - 3s

Sobota - Nogi + barki
Przysiady ze sztanga - 4 s
wykroki z hantlami 4s
szównica 4s
WSPIĘCIA NA PALCE W SIADZIE 4s

Wyciskanie sztangi sprzed głowy na szównicy smitha 3 s 10-8-6
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3 s
I ćwiczenie na tylni akton barku ,nie wiem jak sie nazywa ale w warszawskim koksie je pokazywali.

Suplementacja : witaminy multi witamins xtreme - met-rx w posiłku szkolnym lub przedtreningowym
Kreatyna 5g w NT 10g w treningowe Z rana i po treningu
dextroza 50 g po treningu

Wpisy będę umieszczał w soboty lub cześciej ,w najblizszym (w niedziele ) zmierze sie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1880
plan sie zmienil i pewnie bedzie sie jescze zmieniac jak bedzie staly to wysle




Zmieniony przez - kuba291096 w dniu 2014-09-13 11:27:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1880
Aktualne zdjecia













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1880
Jestem Po cyklu na kreatynie ,cykl trwał 7 tygodni ,w ciągu cyklu przytyłem do 67 kg ,poprawiłem rekord z 60kg do 70 kg na ławce,przysiadu z 75 na 100(lecz juz nie bede robił z takim ciężarem bo mi wysiądzie kręgosłup ,i niestety lecz w martwym poszło tylko 5 kg ;<(65)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1880
Przed cyklem (gdy założyłem (DT)): Waga:62kg Obwód w pasie:86cm Obwód uda:54cm Obwód klatki:94cm Obwód bicepsa:30cm Obwód przedramienia:27cm Obwód łydki:36cm Martwy ciąg:60kg Przysiad:75kg Podciągnięcia:6 Wyciskanie na ławce płaskiej:60kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1880
Po cyklu : Waga:67kg Obwód w pasie:85cm Obwód uda:54cm Obwód klatki:94cm Obwód bicepsa:32cm Obwód przedramienia:29cm Obwód łydki:37cm Martwy ciąg:65kg Przysiad:100kg Podciągnięcia:6 Wyciskanie na ławce płaskiej:70kg a no i lekko powiększyła mi się oponka ;< zdjeć raczej nie bede wrzucac bo niezadużo się zmieniło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1880
A i dodam to co jem :
1.Garnek z płatkami owsianymi +kilka słodzików dla smaku
2.Kanapki do szkoły ,zrezygnowałem z chleba razowego ze względów finansowych (czasami jak mama sie zlituje to mi kupi :D) a tak to zamieniłem go zwykłym chlebem lub gdy czasami dla urozmaicenia bułka +oprócz kurczaka i małej ilosci keczupu dodaje tez przyprawy do kurczaka dla smaku
3/4.jedzenia przed i po trenigowego nie zrobiłem zdjecia ale oba sa takie same
troche kurczaka /ryby lub po prostu miesa i okolo 200 g ryzu/makaronu/czasami ale naprawde rzadko ziemiaków
A i jakis sosik (najcześciej troche przecieru pomidorowego lub keczupu)
5.Podwieczorek to jajecznica z 5 jaj z małym dodatkiem keczupu,plus do tego witaminki ,do tego rozpuszczam sobie mulitwitamne w kapsułkach rozpuszczalnych które są dostepne w biedrące oraz ok 50 g orzechów ziemnych i 3/4 kromki chleba takze zwykłego z powodów finansowych.
6.około 15 minut prze spaniem 125g twarogu pół tłustego ,10 g oliwy z oliwek oraz kilka słodzików dla smaku .













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1880
Jakieś porady ? uwagi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1880
dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jesteś pewien że zjadasz 200g ryżu na porcję? Pamiętaj że wszystko ważysz PRZED ugotowaniem. Orzeszki ziemne zamień na orzechy włoskie. Trening do wymiany :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1880
tak jestem pewnie co do 200 g ,ledwo co w siebie to wpycham ale daje rade ,z orzechami załatwie ,jakieś wskazówki co do trenigu o którym mówisz ze do wymiany ,bo ja go układałem i myślałem ze jest ok wiec nie wiem co bym mógł zmienić ?
Może zmienić kolejnośc parti
Wt: Klata tric brzuch
czw: plecy bic przedramie
sobota: nogi barki kaptury
zastanawiałem się nad wstawieniem we wtorek barków bo itak przy wyciskaniu aktywuje sie przedni akton
Jakie masz dla mnie rady
Ps: Jak narazie do sylwestra mam wolne by troszeczke odpoczac i przygotowac moja psyhike na niepicie i bez obstępstw w diecie


Zmieniony przez - kuba291096 w dniu 2013-12-28 23:37:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1880
Nowy trening
Mam nadzieje ze jest ok.
wtorek Klatka - Triceps - barki
-Wyciskanie na płaskiej ławie 4
-Wyciskanie sztangielek na skosie + 4
Wyciskanie sztangielek na skosie - 4
-Rozpiętki 3
Barki:
-Wyciskanie sztangi z przed głowy 4
-Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia pod brodę 4
-Wznosy bokiem siedząc 3

Triceps:
-Prostowanie ramion na wyciągu 4
-Pompki na poręczach 4
-Wyciskanie francuskie zza głowy jednorącz 3
CZ. Plecy - Biceps
Plecy:
-Ściąganie do karku 4
-Podciąganie sztangi w opadzie tułowia 4
-Podciąganie na drążku 4
-Wiosłowanie sztanga 4
dać martwy ciąg ?
Biceps:
-Uginanie ramion ze sztangą łamana stojąc 4
-Uginanie ramion ze sztangielkami siedząc (młotki) 4
-Uginanie ramienia siedząc w oparciu o kolano(supinacja)
sobota. nogi łydy kaptury
Przysiady ze sztangą na barkach 4
-Wykroki ze sztangą 3
-Prostowanie nóg w siadzie na maszynie 4
-Uginanie nóg na maszynie w leżeniu 4
-Wspięcia na palce stojąc maszyna 3
-wspiecia na szuwnicy smitha 3
-wznosy ramion 4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Melo15

Następny temat

[DT] wisnia1892

WHEY premium