SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Wyglądam jak grucha, więc zrzucam z brzucha !

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co dokładnie masz na myśli przy stwierdzeniu, że twoja dieta jest słaba? Jak nie jesteś z czegoś zadowolony, wystarczy to zmienić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1054
Dzisiejsza micha mi nie podpasowala bo miesa brak. Zapchalem sie ryba i jakos tak srednio sie po tym czuje. Wzdecia.

Staram sie jesc zdrowe i wartosciowe posilki ale jeescze mam ich na tyle malo w domu ze monotonia sie wkrada. Musze ruszyc na zakupy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1054
Dzień 6

Miska Jest ok. Jutro będzie gorzej - urodziny bratanicy ;)

Mięśnie się już przyzwyczajają do ćwiczeń. Boli coraz mniej ;)

BTW. Dostałem pracę. Zaczynam od poniedziałku. Trzymajcie kciuki !





Zmieniony przez - maminek92 w dniu 2015-09-20 13:24:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia. Sylwetka się zmienia coś? 150g koncentratu? Coś ty tam gotował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1054
Waga stoi caly czas. A cm wszedzie sie wahaja + - 1 cm. Tak mysle zeby kcal obnizyc o 200 i patrzec co bedzie dalej.

Cebula + koncentrat + ryba + przyprawy i chyba jakies warzywkado tego wrzucilem. Juz nawet nie pamietam. Takie eciepecie wyszlo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I co, obiżyłeś kcal? Wyczyściłeś dietę? Jakieś pytania?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy Redukcja? Zdjęcia, pomóżcie .

Następny temat

DT matikoksu

WHEY premium