SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Wyglądam jak grucha, więc zrzucam z brzucha !

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1054
Dzięki :)

Do tej pory przez 3 lata trenowałem bez celu tylko dla tego ze sprawiało mi to przyjemność. Teraz jak widze swoje osiągi i staż to coś mu tu nie gra. Czas to zmienic :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
1. dzień Push: klatka,barki,tric
- przysiad 4x
- przysiady wykroczne 3x
- wycisk płasko 3x
- wycisk skos góra 3x
- wycisk sztangi stojąc 3x
- wznosy sztangielek bokiem 3x
- Pompki w podporze tyłem 4x

2. dzień Pull: nogi,plecy,bic
- martwy ciąg na prostych nogach 3x
-uginanie podudzi stojac/lezac 3x12
- podciąganie na drążku 3x
- wiosłowanie sztangą 3x
-pull face lub wznosy w opadzie tulowia 3x15
- uginanie ramion ze sztangą 4x

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1054
Dzieki. Ale trening bedzie jednak ten.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1054
Dzień 2

Zakwasy po wczorajszym że ja pierdziu :) Jutro to ja nie wiem jak dam rade ćwiczyć :P

Miska ... mogło być lepiej. Ale dzisiaj na zakwasach brak apetytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
jaka objetosc treningu poleciala?:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1054
Na chwile obecna ćwiczę tylko poniedziałek środa piątek. Z prostej przyczyny. Mój organizm do treningu musi się przyzwyczaić. od 2 do 4 tygodni. Bo teraz po każdym treningu mam MEGA zakwasy i po prostu nie dam rady cwiczyc z dnia na dzien. Jak już się ciało przyzwyczai to zaczne cwiczyc pon wt czw pt.

Dzień 3
Robocop. Zakwasy - największe w nogach. Ledwo chodze chociaz kg na przysiadzie bylo malo :)

Miska bidna przez moje denne zakupy. Kupiłem mielone mięso wieprzowe. 500g. po usmażeniu wyszło 235 ... PADAKA jakaś. Pierwszy raz kupowałem w tym sklepie mięso i ostatni ... czuje sie normalnie wydymany. Jeszcze nigdy tyle wody nie dostałem w miesie.

Ćwiczenia: Na spokojnie z ciężarem. Nie są to maksy ale chce powoli przyzwyczajac organizm.
Martwy ostatnia seria: poczułem coś dziwnego w plecach i wolałem nie kończyć. Słabe rozgrzanie albo za dużo kg jak na pierwszy raz.






Zmieniony przez - maminek92 w dniu 2015-09-17 02:26:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie opracowana ta tabelka z treningiem :) Z ciężarami warto zacząć zaniżonymi, żeby móc progresować co trening, nawet w przypadku redukcji, skoro nie cwiczyłeś jakiś czas :)


Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2015-09-17 06:23:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1054
A dziekuje dziekuje :) efekt uboczny bycia informatykiem :P masz racje z tym ciezarem. Na nastepmym treningu troche zmniejsze zeby troche wolniej ale skuteczniej leciec z kg w gore :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1054
Dzień 4
Nogi bolą po poniedziałkowym treningu.
Plecy bolą po wczorajszym wiosłowaniu.

Miska Wydaje mi się że dieta która prowadzę jest mocno słaba ... ale zobaczymy czy będą jakiekolwiek wyniki w cm.

Ćwiczenia Wieczorem lekkie bieganko + - 30 min. Może jak sobie pobiegam to zakwasy w nogach jutro na przysiady beda mniejsze ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1054
Dzień 5


Miska szalu nie ma ... w piatki nie jem miesa.

Ćwiczenia jest git. Chociaż wyciskanie już ciężko idzie a na wykrokach wymiękły nogi. Z racji że od maleńkości mam bóle w kręgosłupie, jak poczułem przy wykrokach lekki ból w plecach to na 2 s sie skonczylo :)









Zmieniony przez - maminek92 w dniu 2015-09-19 00:03:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy Redukcja? Zdjęcia, pomóżcie .

Następny temat

DT matikoksu

WHEY premium