SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Witasdrwal

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 323 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11344
Witam w moim nowym dzienniku!

Nowym? Stare były bardzo krótkie, gdzieś na forum, zeszycie czy wordzie. Ten mam nadzieję, będzie inny, po prostu lepszy.

Dziennik chcę prowadzić najkrócej miesiąc, potem zobaczymy.

Jak jest?
Chłopak 18 lat, 180cm. Waga kreci się koło 100kg. Maksymalnie było 103.5, teraz jest jakieś 99, ale jutro się zważę i napiszę. Zalany jak prosię, ale trochę mięsa też jest. Bicki ponad 40, pas ponad 100, udo koło 70. Myślę, że jutro z rana dokładnie się pomierzę i wszystko napiszę.

Co ma być?
Jak największa wycinka w tym miesiącu. Miesiąc na wielką zmianę. A tak realnie patrząc, to liczę na zgubienie około 4kg na wadzę, ale przybranie trochę mięśnia(według mnie na moim poziomie się da).

Trening
Ma być intensywnie. Docelowo 5 treningów w tygodniu, spilt 2 partie w tygodniu. Taki myk, że "jedno dzielenie" w 3 dni, drugie w dwa. Ale pewnie nie będzie wychodziło, zobaczymy.
Idealnie by było:
PON : aero/wolne
WT : plecy, nogi, bicki
ŚR : barki, klata, tricki
CZW : aero
PT : nogi, tricki
SB : plecy, klatka
ND : barki, bicki

Rozkład to coś takiego, w poniedziałki kompletnie brak czasu, bo we wtorek w szkole zawsze full, w czwartki podobnie. W maju matura, więc ćwiczenie to sprawa drugorzędna.

Ogólnie, najważniejsze są dla mnie plecy, ich grubość, bo jest słabo i barki, bo są po prostu małe (jak byłem młodszy, to bałem się, że ćwiczenia na barki sprawią, że nie urosnę ich nie ćwiczyłem).
Nie wiem jeszcze jak z mniejszymi partiami jak właśnie bicepsy czy tricepsy, bo one wydają mi się być spoko i raz im styknie, ale barki i plecy obowiązkowo dwa razy w tygodniu.

Plecy-uczę się robić wiosła, tyram martwym, dokładam szrugusy i na tym bazuję. Jak na publicznej to wyciągów trochę.
Nogi-przysiady, jak na publicznej siłowni to dwójki mogę normalnie zrobić, na jakiś przyciąganiach i inne pierdoły, ale generalnie to przysiady.
Barki-wyciskania siedząc, wznosy w opadzie i unoszenia do przodu stojąc. Jak macie jakieś inne ciekawe ćwiczenia, chętnie spróbuję czegoś nowego.
Bicki-młotki, kolano
Tricki-wyciskanie wąsko, pompki tyłem
Łydki-wspięcia

Aero robię na steperze. Ćwiczę raz w garażu(stojaki, ławka, sztanga, hantle, betony), raz na publicznej, gdzie wszytko normalnie.

Dieta
Od kiedy teraz zacząłem się odchudzać, nie jem węgli (staram się). Czyli niby low carb, z angielskiego. Pozostałych kcal nie liczę, ale jak teraz będę pisał, to przy odrobinie szczęścia zacznę.
Mniej więcej to jest tak, że:

1. rano jajka i mięso
2. w szkole jajka i mięso, pomidory
3. obiad mięso, czasami zupa jakaś
4. kolacja jakiś nabiał
5. grejfrut (czy jak to się tam pisze)

Wymiary:
wzrost: 180
waga: 99.4
pas: 103
udo: 70 góra 65 środek
klata: 115
barki: 127
bicek: 41
talia: 92
biodra: 109
łydka : P-43, L-44

Zdjęcia:











Waga jest aktualna z poniedziałku, zdjęcia i wymiary chyba z piątku, a w weekend trochę się pogorszyło, bo dwie imprezy.
Teraz już można pisać, a ja za chwilę uzupełnię poniedziałek i dzisiaj.

Jedziemy z tym, czy coś.

Zmieniony przez - Witasdrwal w dniu 2013-11-05 21:49:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 323 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11344
PONIEDZIAŁEK

Dieta JW.

TRENING

1. Przysiad tylne
10, 10, 10, 10 (40, 60, 80, 100)
trochę się chyba składałem przy ostatniej serii

2. Fronty
10, 10, 10

3. MCnpn
12, 12

4. Uginanie nóg w leżeniu na ławce
10, 10, 8

5. Wypychanie
10, 15, 10, 10

6. Wspięcia
15, 15, 15, 15

7. Młotki
10, 10, 8, 10

8. Modlitewnik
12, 12, 6

Nogi jakoś dziwnie, porobiłem, ale nie było tak jak zawsze, że nie mogłem chodzić czy wypompowany. Po prostu, jakoś lekko. Zobaczymy jutro. Jak nie, to nogi będę robił jednak na powtórzeniach koło 15.
Bicka nie zrobiłem w zeszłym tygodniu, to tu dodałem. W młotkach opuszczałem powoli i jakby przed sobą, co dało świetny efekt. Modlitewnik na sztandze prostej, dobrze dopompował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 323 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11344
Siema!

Dzień 1. 04.11.2013

Waga po imprezowaniu strasznie wzrosła (dwa dni). Wynosi aktualnie 99.4kg.

Dieta

1. kilka plastrów szynki
2. 4 jajka, kiełbasa
3. rosół z kluskami (z mąki kukurydzianej)
4. pół makreli wędzonej
5. dwa grapefruity

Z tymi kluskami to jakoś tak wyszło, że nie wiedziałem, że jest mięso i zjadłem. Przeżyjemy,

Trening

Brak.

Jak to w poniedziałek.



Oprócz tego sporo nauki i stresu trochę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 323 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11344
Dzień 2. 05.11.2013

Dzisiaj waga 99.3kg.

Dieta

1. trochę kiełbasy
2. 4 jajka, kiełbasa, pomidor
3. sos z mięsem i kasza (jakaś, nie wiem, zapytam)
tren
4. makrela wędzona sztuka jedna, grapefruit

Dzisiaj taki obiad, innego nie było. Ale kasza, nie było źle, szczególnie, że po tym trening.

Trening

Był! Cud!

Chciałem zrobić plecy, nogi, bicepsy.
Zrobiłem plecy, bicepsy.

1. Rozgrzewka
PLECY
2. Wiosłowanie 8x10
serie po 10 powtórzeń. ciężar, zaczynałem od małego, doszedłem do 90kg w ostatniej serii. Ale nie wiem jak z tym ćwiczeniem, myślałem, że nie jestem w stanie machać tyloma, a tu spoko, ale w trakcie go nie czułem. Jednak po treningu tak.
Serii tak orientacyjnie było z 8.
3. MC 6x6
po 6 powtórzeń, chyba 6 serii. zaczynałem spokojnie, kończyłem na 100kg. mógłbym w sumie więcej, ale strasznie bolały mnie dłonie, muszę brać rękawiczki. Jestem zadowolony z siły, bo wzrosła.
4. Szrugsy ze sztangą
3x10. bez szaleństw, z 50-60kg, żeby dobrze czuć.
5.Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki
3x10
1x15
tak sobie dobiłem plecy, dosyć przyjemnie, ostatnia seria z małym ciężarem, bardzo powoli.
BICKI
6. młotki 2x10
śmieszny ciężar
7. uginanie o kolano 1x10
tak samo
8. uginanie w staniu 1x10
tak samo
9. brzuszki 2x10
druga seria z 10kg na klacie, spory kąt, brzucha nie robiłem milion czasu.
10. unoszenie nóg na poręczach 1x6
brzuch spoko, ale wziął mnie skurcz w prawym udzie, porozciągałem i poszedłem, o.

Nóg nie zrobiłem, bo miałem mało czasu, siły. Plecy super, bicepsy tak żeby zrobić cokolwiek więcej w sumie. Ale dłonie miałem zmasakrowane od sztangi, więc to był problem, a nie mięśnie. Jednak trening ze względu na plecy udany.

Chyba będzie dzisiaj na tyle.
Bardzo chętnie dowiem się o swoich błędach, możecie też pisać jaki jestem gruby i o tym, że źle jem^^. Zapraszam do odwiedzin, jednym zdaniem.
Dobranoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
zacznijmy od poczatku, z kim konsultowales trening?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 323 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11344
Trening, jako rozkład aktywności fizycznej w tygodniu, był niekonsultowany. Znaczy opierałem się na artykułach o spilcie z partią dwa razy w tygodniu, ale jeden podzieliłem na 3 dni, zamiast 2. A o tabacie, żeby dodawać na koniec treningu też gdzieś na forum, ale nie jestem w stanie sobie przypomnieć, gdzie.

A jeżeli chodzi o ćwiczenia, to robię raczej podstawowe ćwiczenia, więc tutaj chyba wszystko dobrze?

Wydaje mi się, że te aktywności jak się czyta, to jest za dużo. Ale niestety to co tu napisałem, a to co jest w rzeczywistości, czasami mocno się różni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 323 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11344
Dzień 3 (06.11.2013)

nic w sumie nadzwyczajnego
waga:99.2kg

Dieta

1. 2 kawałki chleba z serem, małe
2. 2 jajka na twardo, pomidor, laska kiełbasy
3. 4 jajka, pomidor, cebula, trochę kiełbasy, 3 łyżeczki jogurtu naturalnego, trochę ketchapu
(omlet)
4. skrzydełko pieczone
5. grapefruit

trening

Trening

Było już bardzo późno, więc ćwiczyłem szybko, ale intensywnie

1. rozgrzewka
2. wyciskanie hantli w siedzeniu
4x20
barki bardzo fajnie zmęczone
3. pompki tyłem na krześle
3x10
tricepsy też dostały pompy
4. tabata- 4 minuty
przysiady ze sztangą 15-20kg, nie wiem ile ona ma dokładnie, szeroki rozstaw nóg.
nogi po 2 seriach jak z waty, super.

Zmieniony przez - Witasdrwal w dniu 2013-11-07 23:49:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 323 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11344
Dzień 4 (07.11.2013)

Waga:98.8

Dieta...
1. ryż z kurczakiem
2. jajko, pomidor
3. kurczak pieczony
4. 2 pomarańcze

Trening
2 godzinki grania w laczka

Zmieniony przez - Witasdrwal w dniu 2013-11-09 17:25:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 323 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11344
Dzień 5 (08.11.2013)

Waga: 98.1
(tyle co tydzień temu, ale w zeszły weekend dwie imprezy)

Dieta
1. ryż z kurczakiem
2. 2 pomarańcze, kiełbasa
3. zupa pomidorowa bez niczego
4. 3 pomarańcze

Trening
godzina grania w halówkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 323 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11344
Dzień 6(09.11.2013)

Waga:98.4

Jedzenie:
1. jajko, kiełbasa, pomidory
2. kasza jaglana z piersią kurczaka i warzywami
3. pomarańcze (niestety)

Trening
brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 323 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11344
Dzień 7 (10.11.2013)

Waga:98.7

Jedzenie:
1. 4 jajka sadzone, cebula
2. 2 kawałki chleba, grochówka podobno
3. rosół z mięsem z kurczaka
4. pół paczki popcornu z microfali(250kcal), kawałek sernika, grapefruit

Ćwiczenia:
Od 8 do 16 chodziłem po lesie, bagna, lasy, rowy itp.

Mega wykończony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 323 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11344
Dzień 8 (11.11.2013)

Waga: 98.0!

Jedzenie:
1. kawałek smażonego chleba
2. rosół, dziczyzna pieczona, kasza jaglana, jakieś warzywo(nie pamiętam co)
3. 2 kostki czekolady gorzkiej, 2 paski czekolady z orzechami
4. pasztet pieczony z mięsa z kurczaka (mięso, jajka, kasza jaglana)

Trening:

tutaj nawet planowy brak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] by Nesto

Następny temat

[DT] Melo15

WHEY premium