SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] WhiteJo - Początek

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
Witam od jakiegoś czasu przedłużałem "wzięcie się za siebie". I wczas przyszedł mi z pomocą przyjaciel mistrz juniorów w kulturystyce którego staż wynosi około 6 lat. Zabrał na siłownie wyrwał od komputera pokazał że siłownia może być fajnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. No i się zaczęło od dwóch tygodni zacząłem chodzić, trzymać jakąś samodyscyplinę być bardziej organizacyjnym. Więc tak :

Dane:
Wiek: 21 lat
Waga 98 kg
Wzrost: 176 cm
Staż: Jest on bardzo krótki bo 2 tygodnie.
Wymiary: Obw łydki: 44 cm
Obw: uda: 61 cm
Obw: pasa: 106 cm
Obw: brzucha: 122 cm
Obw: klatki : 113 cm
Obw: bicepsu: 38 cm
Trening:
Przez okres mniej więcej 6-8 tygodni z racji tego że dopiero zaczynam planuję wykonywać plan ogólnorozwojowy 3 razy w tygodniu czyli poniedziałek,środa,piątek na koniec każdego treningu 30 minut na bieżni rowerze dodatkowo we wtorek i czwartek basen od tego tygodnia.
po tym okresie trening ogólnorozwojowy zamienię na trening poszczególnych partii.

Plan ogólnorozwojowy: A.
- Przysiad ze sztangą z tyłu 5x5
- Wyciskanie Leżąc 5x5
- Wiosłowanie w opadzie 5x5
- wyciskanie francuskie leżąc 3x 15
- Brzuch
- Łydki
- 30 min. areo
B.
- Przysiad 5x5
- Wyciskanie w staniu 5x5
- Martwy Ciąg klasyk 5x5
- uginanie na biceps ze sztangą 3x15
- Brzuch
- Łydki
- 30 min. areo

Cele
Ogólna poprawa samopoczucia, zrzucenia znacznej ilości kilogramów w granicach 35-40 kg i nabrania 19-25 kg masy mięśniowej
Przede wszystkim wytrwania w narzuconym sobie planie tygodnia i wprowadzenia aktywności fizycznej do życia.

Dieta:
Nie mam ustalonej diety lecz po 2-3 miesiącach udam się do dietetyka tylko stanę troszkę finansowo na nogi.
Zacząłem jeść regularnie czyli śniadanie,drugie śniadanie, obiad i kolacja (3 godziny przed snem) regularny sen do tego
Zrezygnowałem ze słodyczy pizzy i takiego jedzenia staram się codziennie dzień wcześniej ugotować posiłki na next day najczęściej jest to ryż, makaron z jakimiś gotowanymi ważywami i kawałkiem mięsa albo po prostu gdy nie mam czasu gotować jeść to co normalnie w domu mam na obiad lecz w mniejszych ilościach i zawsze proszę żeby w daniu dla mnie było jak najmniejsza ilość tłuszczu.

Dziennik ten nie ma być nie wiadomo jak profesjonalny itd, ma na celu zmotywowania mnie do działania i zmian na lepsze ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Powodzenia. ;)
Będę zaglądał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

David redukuje

Następny temat

MASA!

WHEY premium