SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Walka z genami

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Witajcie!
Zakładam dziennik z czystej ciekawości tego, co może mnie dzięki temu spotkać. Po kolei:
Wiek: 25
Waga: 83,4
Wzrost: 184
Staż treningowy: 5 miesięcy+
Obwód pasa: 86
Obwód klaty: 100
Obwód uda: 63
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): Rower, bieganie, czasami piłka nożna.
Cel obecny: MASA!
Cel całościowy: Jak w tytule, walka ze stereotypem genów.

22 lipca 2014 postanowiłem wziąć się za siebie. Radykalnie zmieniłem sposób odżywiania i ruchu, jakim raczyłem swój organizm. Jakiś czas jeździłem sporo na basen i rowerem, ale po braku efektów znalazłem się tutaj. Wrzuciłem dietę, FBW, no i pojawiły się efekty. Najpierw była redukcja. Ubyło 15cm w pasie, 15+kg tłuszczu i poprawiłem kondycję. Obecnie wszedłem na cykl masowy.
Wygląd sylwetki zawdzięczam siłowni, ale mięśnie jak wiadomo rozwijały się przez całe życie. Moim bodźcem było jeżdżenie na basen od 6 roku życia aż do 16-tego [co tydzień] na ukierunkowane treningi pod okiem ratowników. Do tego dochodziły budowa domu, czyli bieganie z taczką wypełnioną piaskiem/betonem oraz "szpadlowanie" - kopanie i urabianie betoniarek.
Obecnie ćwiczę FBW 5x5 3x w tygodniu, jem 4 posiłki dziennie [od przyszłego tyg. 5] i na razie jedynym suplem było białko.

Chcę zwalczyć stereotyp mojej przeszłości, czyli to, że zawsze byłem okrągły. Walczę również z genami. Jestem endomorfikiem, więc ciężka droga przede mną. Wymarzona sylwetka? Wyjdzie w praniu. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Nie zamierzam bić rekordów w wyciskaniu, ani zbijać wagi do 60kg. Zamierzam po prostu wyglądać dobrze i wysportowanie. Lustro jest moim wyznacznikiem.

Tak było:

Szczyt formy:


Lato 2014 [przed rozpoczęciem redu]



Zmieniony przez - Munga w dniu 2015-01-07 23:17:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12023 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
dobra robota:) pwoodzenia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
W poniedziałek pierwszy dzień masy. Jedzenie i trening. Od siebie dodam, że za bardzo nie poczułem tego treningu od razu po. Dopiero kolejnego dnia okazało się, że dobrze styrałem plecy tym wiosłowaniem [przyjemne zakwasy]. Ciężko też mi było zrobić przysiady na słabo zregenerowanych nogach od poprzedniej środy. Podciąganie również nie jest moją mocną stroną i obecnie korzystam z negatywów. Cieszę się natomiast z tego, że udało mi się wykonać aż tyle dipów. W następny poniedziałek na pewno dołożę przynajmniej te 5kg.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 247
Gratuluje zrzuconego zbędnego balastu :) Tylko tak dalej! Będę odwiedzał regularnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Dzięki chopaki.
Środa:






Odkąd jestem na masie czułem się jakbym jechał na czymś pobudzającym. Nie wiem czym to jest spowodowane - pewnie endorfinki. Niestety wczoraj po treningu czar prysł. Jakiegoś doła złapałem. Czułem się jakbym nie dał z siebie wszystkiego. I po części tak jest. Nie mogę odnaleźć się w tych 5 powtórzeniach. Na początku przy redukcji miałem inny plan i zdaje mi się, że lepiej czułem mięśnie. Dziś tak naprawdę czuje tylko prostownik po MC. Muszę dorzucić żelastwa na następnym treningu.

Nutka na trening:
https://soundcloud.com/dnfandvnalogic/live-14-06-14
I fotka z rana:


Zmieniony przez - Munga w dniu 2015-01-08 09:26:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To może warto zmienić plan :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Muszę po prostu zmienić obciążenia. Do tej pory jechałem tak:
30kgx15 / 40x12 / 45x10 / 50x8 / 55x6
To mnie męczyło na tyle, że ta ostatnia seria szła powoli i czułem klatę. Obecnie przy 5x5 nawet sie nie zmęczyłem przy 60kg. Muszę zdecydowanie to podbić i obadać co będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Dietka:


Mały dyskomfort na plecach czułem, ale ten "dobry" ;)
Nutka na dziś:




Zmieniony przez - Munga w dniu 2015-01-09 09:30:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Dzisiejszy trening na duży +. Czuję nogi, łapy i klatę - lekkie mrowienie. Jest dobrze!
Co mi się udało? Wolne przysiady. Wcześniej robiłem na Smithie. Dziś bez, przy ostatnim powtórzeniu trochę mnie zniosło, ale dałem radę ustać :P Mega pompa na bicku przy negatywach - żyłki wyszły. Dobiłem też trochę klatę. Piątego powtórzenia nie dałem rady dźwignąć. Zmniejszyłem też ciężar przy wiosłowaniu, żeby dopracować technikę.
W trakcie śniadania musiałem iść zrobić miejsce Naleśniki na kolację pycha.





Zmieniony przez - Munga w dniu 2015-01-10 00:21:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] FraneKapusta

Następny temat

micha to potstawa ;p- (dt) vvasyl

WHEY premium