sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Ladies SFD

Dodaj odpowiedź

[DT] Pączek

Wysłana -
zacne obciążenia
bareczki i brzuch też super
Wysłana -
bziubzius
zacne obciążenia
bareczki i brzuch też super

Dzięki wielkie Bziubzius! Fajnie usłyszeć takie miłe słowa, a nie tylko "Po co ty się tak mordujesz z tym żelastwem? Jeszcze krzywdę sobie zrobisz!" A dwojeczki i tyłek tak pięknie dziś palą.
Wysłana -
Fajna forma A tak z innej beczki. Czy te serca indycze to smakują podobnie jak wątróbka? I jak je przyrządzać? Nigdy nie próbowałam a widzę że u Ciebie często w misce się pojawiają.
Wysłana -
Barki <3

"Jeszcze sobie krzywde zrobisz" A jak czlowiek zajada smutki to nikt kurcze nic nie powie, ba, jeszcze doniesie czekolady.

Moja mama zawsze robila gulasz z serc indyczych i kurzych. Nie pachnialo watrobka (wiem, bo nie lubie )
Wysłana -
Tu to myślę że możemy być świadkami niezłej przemiany sylwetkowej. Potencjał jest ogromny.
Wysłana -
Też jestem ciekawa przemiany :D
Wysłana -
nightingal
Tu to myślę że możemy być świadkami niezłej przemiany sylwetkowej. Potencjał jest ogromny.

Jeju jak mi miło! Teraz to dopiero mam motywację do dalszego działania!
Wysłana -
glodzilla
Fajna forma A tak z innej beczki. Czy te serca indycze to smakują podobnie jak wątróbka? I jak je przyrządzać? Nigdy nie próbowałam a widzę że u Ciebie często w misce się pojawiają.

Ja gotuję je w więktszej ilości w szybkowarze w warzywnym wywarze, a później dzielę na porcje i jadam różnie duszone w cebuli, że szpinakiem, w sosie pomidorowym, co mi się tam nawinie. Z tym, że ja to wielbię każdy rodzaj mięsa, a najmniej mi podchodzi pierś z kuraka. Podroby uwielbiam, kiedyś nawet próbowałam wątroby z jelenia.
Wysłana -
Środa DT
1. Hip thrusty z zieloną guma
10x45kg, 12x65kg, 12x70kg, 10x75kg, 8x80kg, 15x55kg

2a. Ściąganie drążka
15x25kg, 12x30kg, 12x30kg, 13x30kg

2b. Leg curl na piłce
15,15,15,15

3a. Wyciskanie leżąc
10x30kg, 9x35kg, 9x35kg, 9x35kg

3b. Odwodzenie nogi z zieloną guma leżąc na boku
30,30,30,30 powtórzen na stronę

4a. Wznosy hantli w przód i w bok
15x3,75kg, 10x5kg, 10x5kg, 10x5kg

4b. Wznosy nóg leżąc
20, 20, 20, 20

5. Otwieranie kolan siedząc z guma nad kolanami
25, 25, 25, 25 z 2 zielonymi gumami

Oj fajnie się ćwiczyło. W szczególności ciesza mnie HT i wyciskanie lezac. Po ostatnim ćwiczeniu tyłek był jak sparaliżowany;)

Miska wczorajsza

Strona 8 z 8
Dodaj odpowiedź