SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Pączek

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5706
Teapot ja jadę praktycznie na samej dziczyźnie, bo mój tata i brat są myśliwymi, więc inne mięso to u nas rzadkość, wczoraj jadłam pierś z kury chyba pierwszy raz od pół roku. Dla mnie dzikie to najsmaczniejsze mięcho tylko z obróbką trochę schodzi ale już opanowałam sprawę hihi
Co do tyłka, to masz rację-niech odstaje i to jak tylko się da!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Na rozbudowę dołu trzeba znaleźć po prostu sposób. Na każdego może zadziałać najlepiej inny bodziec. Trzeba szukać swojej drogi na rozwój próbując różnych ćwiczeń i metod.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
To teraz mam fajne wytłumaczenie dlaczego mi nawet łapki tak ładnie nie rosną - bo dziczyzny nie wsuwam... Chociaż szynkę z dzika ostatnio 2x w Auchonie kupiłam. Marynowałam w maślance 2 dni a i tak sucha wyszło. Ale surowe mięcho wyglądało genialnie - zupełnie inny kolor i struktura. Takie w sam raz na silne łapki:)
Trzymam kciuki za tyłek - to tez kwestia ustawienia kręgosłupa i miednicy - popatrz sobie w sieci mnóstwo na ten temat. Mi przynajmniej troche czwórki urosły, ale doopsko nic:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5706
Nightingal trzymam Cię za słowo i mam nadzieję, że uda mi się znaleźć ten sposób..mam czas..nic mnie nie goni..
Paatik ja jestem tak przyzwyczajona do tego miesa, że czasem wieprzowe mi nie podejdzie. Ale mam to szczęście że faceci w domu polują, to głód mi nie straszny.
Wstawiam dzisiejszą miskę, pierwszy posiłek jest taki na bogato, ponieważ miałam na 6rano do pracy, więc śniadanie zjadłam o 10tej i połączyłam w ten sposób dwa posiłki, co by się porządnie najeść. Zrobiłam takiego omleta a'la pizza z mąką jaglaną, sercami indyczymi pokrojonymi w kostkę, cebulką i mozzarellą. Mówię Wam robi robotę, do tego kawa z olejem koko i można walczyć z robotą.

Jeszcze trening z wczoraj, który zrobiłam przed pracą. Dał mi nieźle w kość zakwasy w tyłku pojawiły się już wieczorem, a dzisiaj ledwie siedzę, w pracy każde kucnięcie było niezłym wyzwaniem. I co jest, że tu niby zakwasy takie mam na tyłku, a on rosnąć nie chce???
TRENING
1. Bułgarski ze sztangą
8x37,5kg; 8x37,5kg, 8x37,5kg, 8x37,5kg

2. Podciąganie podchwytem
3, 3, 2, 2

3. MCNPN
10x45kg, 10x50kg, 10x50kg, 10x50kg

4. Wyciskanie żołnierskie
10x20kg, 10x22,5kg, 8x25kg, 6x25kg

5. Wznosy bioder z gumą nad kolanami leżąc na macie
4serie x20 powtórzeń z dwiema zielonymi gumami

6. Przechodzenie z pozycji deski do pompki (brzuch)
4x15powt.

6b. Monster walk na boki z zieloną gumą
4x30 kroków na stronę

Uwagi: Miałam dodać za radą Bziubzius wiosło sztangą, ale miałam mało czasu przed pracą i bałam się, że się nie wyrobię. Do tego Synek wciąż coś ode mnie potrzebował, uroki ćwiczeń w domu... ale przy kolejnym treningu dorzucę wiosło lub zamienię z podciąganiem, co uważacie?
Monster walk robiłam tak jak poradziła Bziubzius z gumą na kostkach i na koniec każdej serii miałam aż skurcze w pośladkach! Super uczuć! Ogólnie trening super zwłaszcza biorąc pod uwagę mało czasu.







Zmieniony przez - aneta.kaczmarek w dniu 2017-05-16 15:51:29

Zmieniony przez - aneta.kaczmarek w dniu 2017-05-16 16:06:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
może zamień, tym bardziej, że czasowo będzie Ci wtedy łatwiej ogarnąć

może głupie pytanie, ale kasze/ryże ważysz suche? przed gotowaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5706
Wszystko ważę przed ugotowaniem Bziubzius, a dlaczego pytasz? Co do wiosła, to tak zrobię póki co, bo i tak trening sporo mi zajmuje ok1,5h a do tego rozciąganie..nie zawsze się wyrabiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Baaaaarki :D Też chcę takie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5706
Lexi dziękuję, ale się zaczerwieniłam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Jak Tea wpadam zobaczyć pączka, a tu już kwiatuszek. Czuje, że to będzie super ewolucja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
aneta.kaczmarek
Wszystko ważę przed ugotowaniem Bziubzius, a dlaczego pytasz? Co do wiosła, to tak zrobię póki co, bo i tak trening sporo mi zajmuje ok1,5h a do tego rozciąganie..nie zawsze się wyrabiam.


upewniam sie, że dobrze liczysz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krajowy Rejestr Fizjoterapeutów

Następny temat

Dziennik SylwiaKK

WHEY premium