SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Od gówniarza do... ?

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 596
Witam Wszystkich bardzo serdecznie :) Z racji tego że jest koniec roku szkolnego to postanowilem robic dziennik treningowy bo juz od jakiegos czasu mnie to kusiło :D A wiec moze na wstepie pare slow o mnie:
- Nazywam sie Adam, mam 14 lat (rocznikowo 15, 29 lipca urodziny)
- Trenuje od poczatku ubieglych wakacjii
- Aktualnie warze w granicach 80kg przy 181/2 cm wzrostu
- Zaczynajac treningi warzyłem niecale 70kg
Moim aktualnym celem i założeniem treningowym jest osiagnać wage w granicach 90kg przy utrzymaniu obecnego poziomu bf w przeciagu nastepnych lat
- Moja dieta dotychczas opierala sie na wszystkim, ale teraz postanowilem ze maksymalnie wyczyszcze swoja diete poniewaz bede mial czyste sumienie ze wszystko robie najlepiej jak tylko moge.
Obecnie mialem tydzien przerwy od treningu, od jutra wjezdzam na delikatnie zmieniony plan treningowy.
A wiec micha (codziennie mam zamiar jesc to samo bo nie chce mi sie bawic w jakies IIFYM) mam zamiar stopniowo zwkeiszac kalorie poniewaz u mnie jest ciezko z przyjmowaniem duzej ilosci zarcia:


Mój plan treningowy - jest to plan ktory ukladalem i modyfikowalem na podstawie obserwacji mojego organizmu:
[spoiler]Push: (musze ostroznie trenowac klatke poniewaz przy wyciskaniach i rozpietkach odczuwam lekki dyskomfort w barku ale wszystko jest ok jestem pod nadzorem lekarza sportowego na bierzaco)
Wyciskanie ch. skos + 5s 8-15
Ściaganie linek wyciagu dolnego 5s 8-15
Wyciskanie ch. plaska 3s 8-12
OHP 5s 6-10
Wznosy boczne 8s 10-15
Francuz 1r 3s 8-12
Prostowanie linek wyciagu 3s 8-12
Prostowanie 1r wyciag 3s 8-12

Pull:
Sciaganie gory wyciagu do klaty 4s 8-15
Martwy 5s 6-10
Wioslowanie 1r 4s 8-12
Sciaganie do klaty siedzac 5s 8-12
Szrugsy ch. 4s 8-12
Facepulls 5s 8-15
Uginanie sztangi + młotki 3s 8-12
Uginanie sztangi modlitewnik + uginanie ch. na przemian 3s 8-12

Legs:
Prostowanie siedzac 4s 8-12
Uginanie lezac 4s 8-12
Przysiady 5s 6-10
Lydy siedzac 4s 8-12
Wypychanie suw. 1 noga 3s 8-12
Wypychanie suw 4s 8-12
[/spoiler]

Zdjecie mojej sylwetki z przed pół roku, obecnych nie mam poniewaz nie mam zadnego partnera treningowego i nie ma kto mi ich zrobic :D


Wymiary:
Nie mierzyłem :D Nie sa one dla mnie wyznacznikiem ale jak bede mial okazje to podam.

Jedyna suplementacja jaka stosuje to jakis tam gainerek po treningu i posilek jak wroce do domu:)

Bede starac wrzucac sie na bierzaco moj progres ciezaru na treningu, moje zmiany w diecie, zdjecia posilkow, zmiany wagi itd..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 596
Wrzucam jeszcze raz zdejcie formy z przed pol roku i zdjecie diety poniewaz przedtem sie nie dodaly







Zmieniony przez - top0ne2 w dniu 2015-05-17 21:21:55
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 596
Dzisiaj dosyc zabiegany dzien ale trening zrobiony jeszcze nie na 100% zeby po przerwie sie nie zajechac ale jestem zadowolony bo poszly chantle 18kg 12 razy, wiec nie jest najgorzej :)
Pare fotek dzisiejszej szamy :D







Zmieniony przez - top0ne2 w dniu 2015-05-18 21:53:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 596
Wczoraj poszło w martwym na rozgrzewke 12x50kg i pozniej 4 serie po 10x70kg, narazie nie szaleje z ciezarem od przyszlego tygodnia troche doloze :) Micha oczywiscie trzymana, lecimy dalej, jutro nogi !! Pozdro :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jak na taki wiek to super sylwetka, dobre podstawy. Forma z zeszłego roku - a jak to wygląda na dzień dzisiejszy?

Powodzenia.

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2015-05-22 19:12:54

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 596
Dzieki za slowo wsparcia, w sylwetce jest progress od tamtego czasu ale tak jak pisalem nie mam mozliwosci zrobienia zdjec. Ale jesli trafi sie jakas okazja to wrzuce od razu ☺
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 596
Dzisiaj ostro poszly nogi, przysiady 12x60kg i pozniej 3 serie 10x70kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 596
Troche nie pisalem ale cisne caly czas. Wczoraj rekordzik na martwy 94kg 6 pow. zapasu sporo bylo ale to zostawie sobie cos na przyszly tydzien ;) Lekka zmiana, zaczynam trenowac we wlasnej "stajnii" lepsze skupienie dla mnie = lepszy treening, wiec niektore cwiczenia troche pozmieniam. Zaraz lece robic trening push i lecimy daalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 596
Witam, dawno mnie tutaj nie bylo. postaram sie teraz czesciej dodawac jakies posty :p
Waga poszla leciutko do gory jakies ~~80,5, zmienilem trening na split 4 dniowy, poniewaz na ppl cisne juz od lutego wiec jakas zmiana sie przyda :)
Wczoraj poszly nogi:
Przysiady 5s - 40x15, 60x12, 70x12, 80x10, 80x8
Fronty 5s - 60x8, 60x8, 60x8, 60x8, 60x6
I do tego jakies 150m wykrokow z chantlami 7kg
Rzeźnia byla, nogi tak spompowane mialem ze ledwo po schodach wszedlem :D


Zmieniony przez - top0ne2 w dniu 2015-06-28 11:27:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT]SzaroUek- redukcja, NO CARDIO

Następny temat

DT - Praszka

Wiecej