SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Myraen w walce o siebie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214365
bo ja zawsze wybieram z potreningu ''wieprzowina - schab surowy bez kosci'' i ma on 4g tłuszczu na 100g. I to by się zgadzało, bo mięso jest chude. Chyba, że masz schabik z jakąs wartwą tłuszczu na wierzchu ?
Szkoda żebys niedojadała przez błędy na potreningu

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Ja zamierzam Blackrolla kupic. I rollery dobre i pilki roznej wielkosci bo tenisowa juz ciut za malo i za mala na niektore partie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
missInvincible
bo ja zawsze wybieram z potreningu ''wieprzowina - schab surowy bez kosci'' i ma on 4g tłuszczu na 100g. I to by się zgadzało, bo mięso jest chude. Chyba, że masz schabik z jakąs wartwą tłuszczu na wierzchu ?
Szkoda żebys niedojadała przez błędy na potreningu


oj oj oj ... to Bazylia mnie za wcześnie pochwaliła

następnym razem zwrócę uwagę co wklepuje w kalkulator

dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Myraen


oj oj oj ... to Bazylia mnie za wcześnie pochwaliła

następnym razem zwrócę uwagę co wklepuje w kalkulator

dzięki

Z tym schabem to ja sama zawsze mam problem. A pochwaliłam, bo jest za co Myraen!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
nightingal

Ja ostatnio przed treningiem piłką rozbijałem sobie szwankujące mięśnie w nodze - to jeden koleś się pytał co mi się stało i dlaczego tak leżę i czy może nie wezwać karetki. Ja dość dużo ważę teraz - zbliżam się do 110 kg i jak nacisnę taką masą na piłeczkę to normalnie zatyka z bólu. Więc moje rolowanie z boku wygląda jakbym padł na ziemię i sapał z trudem łapiąc powietrze .

Matko, Night, az parsknelam smiechem na cale biuro

Myraen, tez sie na ten podstepnie tlusty schabik natknelam. Ladnie dzialasz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisałam taki ładny post i zamknęłam przeglądarke zanim wysłałam :'-(
No to jeszcze raz...

16.06.2017

Miska

Po treningu wpadł nieplanowany owoc... jak wróciłam do domu to pozmieniałam trochę miskę, żeby tak pi razy drzwi uratować sytuacje
Na złość tłustym schabom zjadłam tym razem chudy



Wydawało mi się, że ta miska gorzej wyszła... ale nie ma tragedii

Trening

eh moje improwizacje treningowe - w sobotę się zorientowałam, że to było zabójstwo dla mojego tyłka i ud.
Jak znajdę trochę czasu to muszę ułożyć pożądny plan treningowy, żebyście go ocenili, bo nie wiem jak długo z moimi pomysłami pociągne

rozgrzewka

1a Wejścia na step z odwodzeniem nogi w tył
12 (na stronę) x 3kg (w jednej łapce) /12x3kg/12x3kg
1b Uginanie nóg na maszynie
12x15kg/10x15kg/12x10kg

2a Przyciąganie wyciągu dolnego w siadzie płaskim
12x15kg/12x15kg/12x15kg
2b Wznosy bioder z ławką i stepem
12x14kg/12x14kg/12x14kg
nie podoba mi się ten ciężar jak tak o nim myślę... muszę iść zważyć gryf jeszcze raz

3a Wyciskanie sztangielek na ławce poziomej
12x4kg/12x4kg/12x4kg
3b Wyciskanie sztangielek stojąc
12x3kg/12x3kg/12x3kg

rozciąganie + roller massager na stopy + łydki


17.06.2017

weekend u rodziców... bla bla bla
podobno gdy boli znaczy, że jeszcze żyjesz




Zmieniony przez - Myraen w dniu 6/19/2017 1:04:33 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
18.06.2017

Pomiary

Chyba metr mi się popsół ...
Kupie na dniach nowy to za tydzień będą spatki

a poważnie podchodząc do sprawy poczekam tydzień albo dwa i zobaczę co się będzie dziać



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie to tylko woda i spuchnięcie okresowe albo treningowe. nie może ciągle tak szaleńczo wszystko spadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679717
No dokładnie - spadki i tak masz ogromne. Na pewno bym nie panikował i spokojnie robił dalej swoje.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12168 Napisanych postów 22008 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627430
Bez nerwów - nawet jak jakieś "włókna" jeszcze leżą w jelitach plus trochę wody i 1 kg jest, chociaż go nie ma:) Super jest jak jest - tylko się nie zatrzymuj i nie zastanawiaj:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zacząć w wieku 20 lat

Następny temat

DT Agi- odbudowa sylwetki

WHEY premium